Yugun (yücel Gündüz) 2015 Yaşam Ve Geziler Güncesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 239
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 56,656
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Yugun (yücel Gündüz) 2015 Yaşam Ve Geziler Güncesi

Arkadaşlar,

Dedikoducudan yalancıdan bana hiçbir şey olmadı. Yaşam enerjimi çalmaya çalışan böylelerini hayatımdan çıkardım ve bir daha yüzyüze bile bakmadım kendileriyle. Öncelerde hastalığım çok kötüydü ablam beni doktora götürdü ve benimle ilgilendi. Artık daha iyiyim ve hiçkimse yüzünden hasta olmaya değmeyeceğini biliyorum ne derse desin ve ne yapıyorsa yapsın umrumda bile değil benim için söyledikleri. Sonuçta yalan iftira ve dedikoducu insanlardan bana hiçbir şey olmadı arkadaşlar onlar kendi yalancılıkları ile başbaşa kaldılar. Böylelerinin bir daha hayatıma bulaşma ve benimle arkadaş olma şansları yok. Ben ise motorumla solo özgürce geziyorum arkadaşlar

Etiketler

Arkadaşlar,

Her şeyi yaşadıkça öğreniyoruz. dost dediğimiz arkadaş dediğimiz insanlarda kazık yiyerek olgunlaşıyoruz. Ama eski yüreğimiz olmuyor. İnsanlar zevkimizi ve şevkimizi kırıyor çünkü. Sonra mecburen onlardan uzaklaşıyoruz. Kimsenin değerini üç beş yalancı serseri belirleyemiyor. Onların değer vermemeleri adam yerine koymamaları bizim için bir hiç aslında çünkü sevenlerimiz değer verenlerimiz var.

Arkadaşlar,

Ben de değer vermem gereken insanları doğru seçmeyi öğrenmiş oldum böylece...

Neyse arkadaşlar yalancı ile şerefsiz ile uğraşmayalım. Biz gezimize tozumuza hayatımıza bakarız kimse bizi ilgilendfirmez bizi biz ilgilendiririz.

Merhaba arkadaşlar,

Bugün de evdeydim ve hiçbir yere çıkmadım. Zaten bugün yağmur yağdı. Karaburun turu haftaya kaldı artık. Belki haftaya havalar daha uygun olur. Bu arada bugün şubat tatilinin son günü yarın okul var. yeni bir döneme başlıyoruz yarın. Bu bahar dönemi umarım güzel geçer ve motorsikletimle bol bol solo gezerim yeni dönemde de.

İzmir'den selamlar...

Bugün hastaneye doktoruma gittim gitgide iyileşiyorum. Hayata daha çok bağlanıyorum. Bana hakaret eden şerefsizler ne özgürlüğüme ne de özgür düşünceme zarar verebildi arkadaşlar. Eskisinden daha da özgür yaşıyorum hayatımı. Eskisinden bile daha özgür düşüncelerim var. Sadece o yalancı insanları hayatımdan çıkardım. Benim için fazlalıklarmış arkadaşlar Hayatıma bulaşan zararlı virüslermiş onlar. Onlardan kurtulunca bir sorun problem de kalmadı hayatımda. Özgürüm özgürce geziyorum.

Arkadaşlar,

Benim hayatımda artık beni üzenler yok. Onları bir kenarıya bıraktım. işime gücüme gezime tozuma bakıyorum kısacası.

Bugun de kimselere muhtac olmadan isime gidip geldim. Hava yagmurlu oldugu icin izban kullandim hayatimi ozgurce yasiyorum ve kimseye de bir muhtac olmuslugum yok yalanci dedikoducu serefsizlerle de bana hicbir sey olmadi arkamdan yalan dolan iftira cevirdiler o kadar gercekte kimsenin ozgurlugune karisamadilar ve kimseye dedikoduculuk yaparak bir zarar veremediler arkadaslar

Bugün İzmir çok soğuk ve rüzgarlı. Ben sıcacık evimde keyif yapıyorum. Bana verilen tüm nimetler için şükürler olsun. Hayatımdaki zenginliğin farkındayım ve bütün bunlar için şükrediyorum.

Hocam okullar tatilmi?
bu kadar erkenden evde olmak okuldan kaçamak yaptıgınıza işaretmi :smiley: eski öğrenci yıllarınızdaki gibi

Sabah çok erken başlıyor okul benim de sabahtan iki dersim var salı günleri haliyle erken çıkıyorum. Bir çeşit kaçamak oluyor tabii salı gününe mahsus diğer günler böyle değil.

Arkadaşlar,

Motorumla solo özgürce geziyorum. Haftasonları genelde günübirlik çıkıyorum. Konaklamalar için öğretmenevleri otel motel ve pansiyonları kullanıyorum. Ben artık böyle geziyorum

Arkadaşlar,

Motorsiklet de iyi bir kamp aracıdır ama ben motorumu artık kamp için kullanmıyorum. İnsan motorla uzun yolculuklar yaptıktan sonra rahat bir yatakta yatmak istiyor bu yüzden moto-kampçılıkla artık uğraşmıyorum direk öğretmenevi veya diğer seçenekleri kullanıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri