Yugun (yücel Gündüz) 2015 Yaşam Ve Geziler Güncesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 239
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 55,811
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Etiketler
Ynt: Yugun (yücel Gündüz) 2015 Yaşam Ve Geziler Güncesi

Bugün evime geldim her ne kadar ablam canım kanım olsa da bir insanın yerinin kendi evi olduğunu ohh bee duygusuyla yaşadım. Motoruma da kavuştum en nihayetinde şimdilik bir gezi planım yok. Biraz evde temizlik gerekiyor o yüzden biraz temizlik yapacağım birkaç gün. Herkese İzmir'den selamlar...

Merhaba arkadaşlar,

Bugün de evimdeydim tüm gün. Evde keyif yapmayı seviyorum.

Arkadaşlar,

Bana kendimi değersiz hissettiren insanlardan sessizce uzaklaştım ve yanlarında gölgemi dahi bırakmadım. Tedavim sayesinde kendime yeni beyaz bir sayfa açtım ve motorumla özgürce solo gezmeye başladım arkadaşlar. Benim için en güzeli buymuş arkadaşlar.

Bugun de evdeydim bir ara çıkıp bir yürüyüş yaptım. Bankaya uğradım yemek yedim geldim işte bugün de böyle geçti.

Arkadaşlar,

Bugun de evimdeyim evde belgesel keyfi yapıyorum. Evimi seviyorum.

Motorsikletle gezmeyi seviyorum. Rüzgarı hissetmeyi motorun sesini duymayı seviyorum.

Evet bilgisayar da yapıldı ama ses sürücüsünde sorun var bir türlü düzeltemedim.

Arkadaşlar,

Kimseye muhtaç değilim ve bu da bana fazlasıyla yeter. İyi bir insan olmaya çalışıyorum. Bana bir şey diyenlerle aynı seviyeye inip dalaşmadım. Umarım doğru yapıyorumdur. Beni istemeyenden sessizce uzaklaştım o kadar bu da benim hakkım halen motorsikletimle solo geziyorum. Kimseye bir bağımlılığım yok özgürce yollardayım.

Arkadaşlar,

Pahalı bir karavanım yok yine de keşkeler yerine iyikilerle hayatımı sürdürmeye çalışıyorum arkadaşlar. Kimseye zararı olan bir insan değilim. Benimle uğraşanlarla da ben uğraşmadım. Beni istemeyenden dedikodu yapandan sessizce uzaklaştım o kadar. Bilmiyorum ki herhalde doğru olanı yapmışımdır.

Arkadaşlar,

Bugünlük de yatma vakti geldi yarın belki motorumla solo Karaburun turu yapacağım tabii eğer hava müsait olursa. Herkese iyi akşamlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,516
Kayıtlı Üye Sayımız
172,175
Kaydolan Son Üyemiz
disciyolda

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri