Pirikamp Yollarda (ve Kamplarda) 2020

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,136
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 340,703
Mudanya'da kamp dışı konaklama halindeyiz. Burası ücretli otopark. Günlük ücreti on lira. Yine buzdolabımızı "yaktık" ilaçlar için ona güveniyoruz. Ama hava da serinledi. Rüzgar var.

VIA_F2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Az önce karavan hafiften sallandı kapıyı açtım ne göreyim kadının biri karavanımın arkasına çişini yapıyor. Neyse çıktım kovaladım. Sevmiyorum kampdışı konaklamayı. İnsanlar pisler, çirkinler ve düşüncesizler. Sevmiyorum böyle yerleri. Benim için kamp dışında olunan durum istenmeyen ve sevilmeyen durum. Tercihim her zaman kamplardan yana...

Az önce karavan hafiften sallandı kapıyı açtım ne göreyim kadının biri karavanımın arkasına çişini yapıyor. Neyse çıktım kovaladım. Sevmiyorum kampdışı konaklamayı. İnsanlar pisler, çirkinler ve düşüncesizler. Sevmiyorum böyle yerleri. Benim için kamp dışında olunan durum istenmeyen ve sevilmeyen durum. Tercihim her zaman kamplardan yana...

Aynı yer ücretsiz iken 2 yıl önce temmuz ayında , gece 2 de oyun havası çalıp oynayan sarhoş gençler , beni karavanımı sallıyarak uyandırdılar , arabayı çalıştırıp orayı hemen terketmiştim , bir sürü de seyircileri de vardı , gecenin yarısı şamata gırnata almış başını gitmişti , malesef mudanya gibi bir yerde bile , insanımızın durumu budur .

Karavanimda tuvalet var gel orada yap deseydin

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kadın kovalanır mı

Aynı yer ücretsiz iken 2 yıl önce temmuz ayında , gece 2 de oyun havası çalıp oynayan sarhoş gençler , beni karavanımı sallıyarak uyandırdılar , arabayı çalıştırıp orayı hemen terketmiştim , bir sürü de seyircileri de vardı , gecenin yarısı şamata gırnata almış başını gitmişti , malesef mudanya gibi bir yerde bile , insanımızın durumu budur .
Ben sarhoş tiplerin taşkınlıklarından çok çekinirim. Burası yine sağlam bir yer değil ama bu gecelik bindik bi alamete artık.

Karavanimda tuvalet var gel orada yap deseydin

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kadın kovalanır mı
Evet. Olabilir.
Millet karavan görünce aklına çişi geliyor herhalde.
İzmir Bostanlı'da da sürekli karavanlara işerlerdi ve her yer sidik kokardı artık.
Yani sıra sıra duran karavanların arasına girip insanlar sürekli işeye işeye kokutmuşlardı orayı. Çok çirkindi.

Gezenevin penceresinden/ Mudanya. Db1581b122020a9883fa8747134ccd89

Hayırlı Yolculuklar Yücel Bey.
sivrihisarda mevlana pide var. döneri olsun pidesi olsun çok lezzetlidir ve fiyatları da makuldur.
aklınızda bulunsun. biz her geçişimizde bir uğrarız.
karavanı sivrihisar içine kadar sokmanıza da gerek yok. girişte bir yere bırakıp çıkarken karavanınızı alabilirsiniz.
yakınlarda olsam ısmarlamak isterdim açıkçası.
tekrar hayırlı yolculuklar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,457
Kayıtlı Üye Sayımız
172,110
Kaydolan Son Üyemiz
Bukrek

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR