Artık Benim de Bir Unimog'um Var.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan scuba06 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 118
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 40,502

Etiketler

Ynt: Artık Benim de Bir Unimog'um Var.

Masallah masalah eee yenı dızı basladı artık yenı bolumlerı ıcın 4 gozle beklıyorum kolay gelsınnn yenı aracınızda hayırlı olsun :smiley:)

Çok güzel bi araç. Kolay gelsin ;D

Araçtan çıkan kar küreme aparatını hangi koşullarda saklamayı düşünüyorsunuz acaba. Paslanmayamı terk edilecek? yoksa bakımı yağlaması falan filan yapılıp paslanıp çürümeyecek bir şekildemi saklanacak?

gelişmelerden haber bekliyoruz artık nerede yeni resimler ne oldu nesi yapıldı nesi söküldü neler sökülücek

aslında benim bir araç daha dikkatimi çekti resimlerde bir W123 C var orda akibeti nedir acaba o aracın

Tesekkurler dostlarım ;)
öncekilke tüm dostların bayramını kutlar, mutluluklar getirmesini temenni ederim. Kusura bakmayın bu aralar siteyi ihmal ediorum farkındayım :-[ inanin bayagbi mesgulum işlerden ötürü, ne unimoga ayırabilcek zamanım olabildi nede yeni birseyler yapabildim, bayramdan sonraki ilk işim sökmüş oldugum kupayı ve cantları kumlatmaya götürcem bunlarla ilgili resimleri paylaşırım zaten.
barb alone rumuzlu arkadasımın sorusuna gelince
barb_alone' Alıntı:
aslında benim bir araç daha dikkatimi çekti resimlerde bir W123 C var orda akibeti nedir acaba o aracın
benim ne kadar hurdacı ruhlu bir kişilik oldugumu anlatıyor sanırım, garajımın her köşesinde o ve benzeri seyler görebilmek mümkün, ne demısler detaylar ayrıntılarda gizlidir ;D aracın akibetine gelince yaklasık 3 sene once gumrukten almıstım bu aracı, tabi aldıgımda bu sekılde deıldı, ogrenebıldıgım kadarıyla eskı sahıbı bır antalyada yasayan bır alman vatandasıymıs ve pek kullanmamış, sonuc itibariyle aldım topladım özel gunlerdede kullanıyorum. baska ögrenmek ıstedıgınız seyler varsa sorabılırsınız.

102 0986

ikinci olarak yüzen adam rumuzlu arkadasımın sorusuna cevaben
yuzen_adam' Alıntı:
Çok güzel bi araç. Kolay gelsin ;D
Araçtan çıkan kar küreme aparatını hangi koşullarda saklamayı düşünüyorsunuz acaba. Paslanmayamı terk edilecek? yoksa bakımı yağlaması falan filan yapılıp paslanıp çürümeyecek bir şekildemi saklanacak?
valla ne yalan soleyım söketüğüm gıbı kaldırıp bir kenara koydurttum ;D tabi bu sekilde kalacak deil onunla ilgili dusuncem artık onu tekrardan unimoga akuple etme imkanım var ama zahmetli bence degmez onun yerıne, garajımda duran yine unimog olarak gecen mb trac1000 serili traktörümün hem arkasında hem onunde kuruk mili bulunmakta, fırsat bulunca karpüskürtme aparatını ona monte ettirmeyi düşünüyorum

Kara 0324

670440

acıkcası bende merak edıyorum karda nasıl calısıyor, umarım bu sene ankarada 1mt kar olurda deneme imkanımız olur gerci ben 10cm razıyım kar olsunda ;D

1968 Mercedes Benz Unimog Snow Blower For Sale In Action 1

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR