Artık Benim de Bir Unimog'um Var.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan scuba06 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 118
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 40,500

scuba06

Ana Kamp
Yer
ankara
aracımı bir kac hafta önce MKE satın almıstım ama görme sansım olmadı şimdiye kadar, bugunde İZMİR/Aliagadan teslım almaya gidiyorum, umarım resımde gözuktugu kadar orjinal bir makine cıkarr gercı cıkmasada tın sonucta bastan asagı yenılemeyı dusunuyorum...dusunce ve dokuman anlamında katkılarınızı beklıyorum:smiley: saygılarımla...

1968 Mercedes Benz Unimog Snow Blower For Sale Front 1

Etiketler

Ynt: selam dostlar artık benimde bir unimog um var

hayırlı olsun arazide tek gecerim

hayırlı olsun güle güle kullanın çift bıçaklı çim biçme makinası takılı önünde ilginç bir makina aynı zamanda kar kürüyor sanırım

TEŞEKKÜRLER DOSTLARIM:smiley:
Aracı dün itibariyle yorucu bir yolculuktan sonra sabaha karşı ankaraya sağ salim getirmiş bulunmaktayım, görmeden ihaleden almış olmama karşın neyseki şansıma araç oldukça temiz gözükmekte tabiki şimdilik:D, ama henüz çalıtırmadım sanırım kış sonuna kadar ayaklandırmayı ummaktayım, yapacak oldugum yenileştirmeyle ilgili resimleri fırsat buldukca paylaşmaya caşıscam bu arada kökteknik rumuzlu arkadaşın sorusuna cevaben
kokteknik' Alıntı:
hayırlı olsun güle güle kullanın çift bıçaklı çim biçme makinası takılı önünde ilginç bir makina aynı zamanda kar kürüyor sanırım
Bu arac 1962 model 404 olup üzerindeki ekipman yanlızca kar püskürtme aracı olarak tasarlanmış, aracın kendisi 6 silindirli benzinli motor iken ayriyeten kasasına yerleştırilmiş yine 6 silindirli turbo disel motor ve ekipman sayesindede resimde gördügünüz kar püskürktme unitesine güç verilmesi sağlanmış ama şu an için çalışıp calışmadıgını bilemiyorum

Ynt: Artık Benim de Bir Unimog'um Var.

Hayırlı olsun , çok güzel bir araç almışsınız.Bu tip 404'ler seyrek çıkıyor.Bende olsa orjinalliğini hiç bozmazdım.

Hayirli olsun ben resmi ilk gordugumde şaka yaptiginizi zannettim. ilginç bir araç almişsiniz. gönlunuze göre toplarsiniz umarim.

Teşekkürler dostlarım:smiley:
Açıkcası mogzila rumuzlu arkadaşın düşüncesine tamamen katılıyorum...
mogzilla' Alıntı:
Hayırlı olsun , çok güzel bir araç almışsınız.Bu tip 404'ler seyrek çıkıyor.Bende olsa orjinalliğini hiç bozmazdım.
Ama bu şekilde trafiğe veya araziye çıkacak olsam evet oldukça dikkat çekeceği kesin, düşünsenize Bahçeli 7. cadde de bir tur atayım dediniz ;D işin espirisi bitarafa gerçek şuki kullanmayıp sadece seyir amaçlı tutacaksanız bu aracı farklılaştırmak salaklık ama nevarki benım kullanım amacım için kullanışlı kalmıycağından ötürü kar ekipmanlarını sökmek durumundayımm kısacası sevenleri birbirinden ayırcamm ;D

Aracınız cok guzel hayırlı olsun gercekten.Kar takımı satmayın barı belkı bır gun ıhtıyac olur.Tüm opsıyonlar calısıyordur umarım..

Şükrü Bey ben Size Ankarada önünüzdeki kar aparatı ile dolaşın demedim. ;D
Sadece unimog ile Ankara merkezinde dolaşmak bile zaten yeterince zordur.
Benim kastettiğim, önde çift ısıtmalı camı bulunan , çft arama projektörü olan ( birine talip olabilirim :D ) ve muhtemelen bilemediğimiz başka özellikleri de olan böyle muhteşem bir aracı mümkün olduğunca orjinaline sadık kalarak muhafaza edebilmeniz.
Bu araca karbüratörlü olduğu için çok rahat LPG uygulayabilirsiniz.
Acaba üzerinde yavru şanzıman var mı ? Yoksa bile Ankarada olduğunuz için bulmak sorun olmaz.
Eğer yardımcı olabileceğim sorularınız olursa cevaplamaya seve seve hazırım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR