Artık Benim de Bir Unimog'um Var.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan scuba06 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 118
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 40,500

Etiketler
Ynt: Artık Benim de Bir Unimog'um Var.

Merhaba Şükrü Bey,

Unimog gerçekten harika duruyor, gelişmeleri merakla bekliyoruz. Bende Ankara'da Mercedes tutkunu biri olarak sizle tanışmakdan çok mutlu olurum, ayrıca Gezenbilir Ankara grubu olarak gezilerimize muhakkak bekliyoruz...

hayırlı olsun kaça aldınız mahsuru yoksa söyleyebilir misiniz? burada uminog cu çok sevdalı arkadaşımıza da bu konuda yol göstermiş olursunuz.saygılar

Merhaba Şükrü Bey,

İhalelere katılım konusunda bilgi verebilirseniz sevinirz. İhalenin yapıldığı yere gitmeden teklif nasıl verilir? Araç hakkında nasıl bilgi alınır? Bu işin incelikleri nelerdir? Yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla tecrübelisiniz bu konularda....

Batu

Sukru bey 3 ay dan fazla zamandir bu foruma yazmadigina gore ya Unimog'u yollara cikarip burayi unuttu ...yada vazgectiki umarim ilk ihtimaldir ... Biz yinede bekleyelim bence donecektir tekrar buraya ... :smiley:

şükrü bey herkes seni bekliyor.göster şu arazi canavarını.

Şükrü bey merhaba,

Aracınız hayırlı olsun. Aracın son durumu ve ihale süreci hakkında bilgi verirseniz memnun oluruz..

Berke

Bence pek beklememeli ortaya bişey çıkacak diye :(

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-ticari-araclar-kamyon-kamyonet-mercedes-cok-orjinal-bir-unimog-404-ona-zaman-ayiramiyorum-malesef-32928997/detay?

Trafiğe çıkamayan hurda belgeli araç olduğu yazıyor ilanda alıp uğraşmak pek mantıklı değil sanırım...

marican22' Alıntı:
Bence pek beklememeli ortaya bişey çıkacak diye :(

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-ticari-araclar-kamyon-kamyonet-mercedes-cok-orjinal-bir-unimog-404-ona-zaman-ayiramiyorum-malesef-32928997/detay?

Trafiğe çıkamayan hurda belgeli araç olduğu yazıyor ilanda alıp uğraşmak pek mantıklı değil sanırım...

Tüh Be bitmemiş bir proje :( umarım hakkını verebiLecek biri aLır ve toplamayı, bu canavara yeniden hayat vermeyi başarır.

Alınıp toplansa çok orjinal bir araç olacağı kesin kar küreme ekipmanlarıyla vs... :smiley:
Yalnız bide trafiğe çıkabilse :mad:

gerçekten yazık oldu ya unimog a arkadaşımız şükrü ne hevesle alıp bu seruvene katılmıştı... :(

KİM DEMİŞ TAMAMLAYAMAZ DİYE ;D EVET ZAMAN AYIRAMIYORDUM AYLARDIR AMA SON 1 AYDIR BAYAG BİR YOL KATETTİM, İŞTE SON HALİ[attachment=1]

Resim 003

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR