2010 Yazı'da Böyle Geçti...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan egeli Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 278
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 74,622
Ynt: 2010 Yazı'da Böyle Geçti...

Demre-Çayağzı sabah kahvaltısı ve günlük gazetelerin okunması için ideal bir yer..
[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]
[attachment=4]
Kumluca..
[attachment=5]

Demre ayaz

Demre ayaz1

Andriake

Serada domatesler

Kumluca

Etiketler

Adrasan'ın güzelliği malum..
[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]
[attachment=4]

Antalya-Beldibinde deniz sonrası keyfi...
[attachment=5]

Adrasan

Adrasan1

Adrasanda

Papazkoyu

Beldibi

Gercekten cok guzel kareler. Benim gibi bu sene tatil yapamayanlara en azindan tatil anilarinizla avuntu oluyorsunuz.

Gidip gör(e)meyenler için ayrı; bilenler, gidenler için ayrı bir değeri oluyor yazılanların ve fotoğrafların...Aynı nesneye, aynı manzaraya bakarsınız ama aynı şeyi görmezsiniz. Zaten onun için ilgi çekicidir ya.. ;)
İlgi ile izleyeceğiz...

Cavid Sezen

Uzun gezinizin gönüllere ferahlık serpen betimlemeleri,iyi kadrajlanmış fotoğrafları ve sunumda gösterdiğiniz özen için teşekkür ediyorum.
Sanırım bu kış birlikteyiz.

6x10 çekeriniz ile 187 basamağı inip çıkabildiğinize göre herşey iyi gidiyor anlaşılan !...
Kızarmış patates ve köfte ile aslansütü nü bir arada götürebiliyorsanız daha uzun yıllar tekerlekler dönecek, fotoğraflar çekilecek,güzel yurdumuz karış karış gözlerimizin önüne bir ipek halı gibi serilecek görünüyor...

RÜZGAR

Bir anda kendimi hala tatildeyim sandım. daldııııııığm gittim...şimdiden özlemeye başladım. Hadi Mayıs bu yıl erken gel....

Birgül-Şeref

Fotoğrafları görünce anılarım canlandı. Tüm bu güzel yerleri denizden yelkenli ile defalarca dolaştım. Karavanla Marmaris'en aşağılara inmek henüz kısmet olmadı.

Sn. mustafad, Sn. melihbozkurt, Sn. gezmen, Sn. Rüzgar, Sn.enverdede, Sn.orsaalabanda,

İlginiz ve beğenilerinizi belirten kelimeleriniz bizi onurlandırıyor. Sonraki gezilerimizde araştırma ve sizlerle paylaşma şevkimizi artırıyor. Teşekkür ederiz.
Gönül isterdi ki; tüm karavancı dostlarla birlikte bu gezileri yapabilseydik..

Selam ve saygılar..

Ülker&Yavuz

Manavgat'ta iken aldığımız üzücü bir haber sonrası aynı gün Eskişehir'e geldik, zorunlu olarak.. Beş gün kaldığımız Eskişehir'de yağmur ve serinleyen hava dışarı çıkmamıza pek fırsat vermedi. :-[ Havanın açtığı saatlerde gezebildik, biraz.. İlk gezimizi Sazova Kültür ve Sanat Parkı'na yaptık.
[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]
Sonraki gün, sabah hava yağışlıysa da öğleden sonra mevsim normallerine döndü, birazcık.. Biz de bu fırsatı değerlendirdik.
[attachment=4]
Eskişehir'in her caddesi, her köşesi Porsuk Çayı'nın üzerine yapılmış birbirinden farklı köprüler ve heykellerle süslü.. ve bunların hepsinin çizimi başarılı Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen imzası taşıyor.
[attachment=5]

Kalyon

Sazova1

Sazova2

Yediler Park

Atlar

Ne mutlu size ki böyle gezileri yapabiliyorsunuz.Biz henüz o aşamaya gelemedik. :-["Ya sabır "duaları eşliğinde gezenleri izliyoruz . :D Paylaşım için teşekkürler.

[attachment=1]
[attachment=2]

Kent Park'ın girişinde, 'Hoşgeldiniz, buyurun' ve 'Başımızın üstünde yeriniz var' figürleri karşılıyor, gelenleri.. Sonra sayısız heykeller, çiçek tarhları, göletler.. kafeler... Madımak'ın dondurması ise şimdiye dek yediğim en nefis dondurma.. Hele bitter çikolatalı dondurmanın tadını hala damağımda hissediyorum.
Plaj bölümü temizlik ve düzenleme çalışmaları nedeniyle kapalıydı.

[attachment=3]
[attachment=4]

Eskişehir'e gelip de çibörek yemeden ayrıldıysanız, rüyalarınıza girermiş, o çibörekler.. Biz de korkumuzdan hemen çibörekçide aldık, soluğumuzu..
[attachment=5]

Ibrek

Hogeldiniz

Bamzn stnde yeriniz var

Iekler

Kent Park1

İlginize teşekkürler, Sami Bey...

Ülker&Yavuz

Programda Eskişehir vardı .Trenle ,ama artık gitmesek te olur diyorum.Yeterince gezdik sizinle :D Ne dersiniz yinede gidelimmi?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,166
Kaydolan Son Üyemiz
8vykwt37

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR