Arama sonuçlarınız

1. scrambler

bu yılki bandroller

arkadaşlar 2000 model vx in pulunu yatırayım dedim 1700 tl dedi vergi dairesi. ben 1000 tl civarı diye tahmin ediyodum. indirim mi yatırıcaz vaptıracaksak nası olacak bu iş bilen varmı acaba

2. scrambler

vx indirme kaldırma sistemi.

selam arkadaşlar. vx 100 ü iyi tanımadığım için bir kaç sorunumu sizinle paylaşmak istedim. aracın indirme kaldırma sistemi çalışıyor seslerini duyuyorum ama araç inip kalkmıyor. kaputu açıp bi gözgezdireyim dedim sol arka tarafta sistemin yağ kutusunda yağ kalmadığını farkettim. buraya ne tür...
  3. scrambler

bu araç hakkında bilgi

selamlar arkadaşlar. ilandaki aracı tanıyanınız hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar varmı acaba aramızda. nassipse bu cuma aracı almak istiyorum. araca kapora verdim ama zaman darlığından araca bakamadım hala...

4. scrambler

forntera ya yeni motor koymak

arkadaşlar 1995 model 20i sport aldım yakın zamanda gerçi aynı aracı 1999 da 2 yıl kullanmıştım ama aradaki araçlardan sonra 20i nin performans olarak çok sönuk olduğunu farkettim. bu motorun opel vectra da da olduğunu öğrendim ve aynı kasa vectra da 2.5 v6 motor da çıkıyormuş. 2.5 v6 motoru...
  5. scrambler

Toyota'cılarla Kalmama İzin Varmı ?..

Arkadaşlar hilüx ümü sattığımdan beri prado mu vx 100 mü derken kendime yeni bir araç aldım. vx100 ün çok yuksek olan vergisine yenik düştüm maalesef ve nerdeyse 1 puluna denk gelebilecek bir rakama 2002 senesinde sattığım Opel Frontera 2.0 i sport aracımı geri satın aldım. ama gönlüm hala...

6. scrambler

WX 100 mü Prado mu ?..

Selamlar arkadaşlar kısa bi aradan sonra tekrar merhabalar. bugunlerde 2004-2005 model wv 100 alma niyetindeyim fakat ortalıklarda bi de prado lar var. bunların arasındaki fark nedir. Pradomu almalıyım yoksa wx100 den şaşmamalımıyım kararsız kaldım. Tuğsan bey bu soruma vereceğiniz yanıt benim...

7. scrambler

Resmi Kurumdan Toyota Hilüx

arkadaşlar önümüzdeki hafta resmi kurumdan çıkma toyota hilüx satışa sunulacak. model tam belli olmamakla 87-88 olacak sanırım renk beyaz. ilgilenen arkadaşlar bana özelden ulaşırsa kendilerini direk araç sahibine yönlendiricem.
  8. scrambler

1997 Model 5 Kasa BMW'yi 4x4'e Dönüştürmek ?..

arkadaşlar bu adam akıldan eksikmi filan diyeceksiniz ilerleyen satırlarda ama cidden fikirerinize ihtiyacım var. 1997 model 5 kasa bmw marka aracımı 4*4 edönüştürmek istiyorum.sizden beklentim aracı bendi yurürüylemi yukselteyim yoksa herhangi bir cj veya toyota şasesinin üstüne oturtp mu...
  9. scrambler

Hilüx Fikir - Supercharger ?..

arkadaşlar 86 model hilüx 2.4 2L motora SUPERCHARGER uygulaması yapabilirmiyim. turbonun işini yapabilirmi. eğer pompa vakumu gerekli derseniz ben 2004 model hundai h100 ün pompa vakumunu körledim araç ataklığından kayıp vermedi ve yakıtı belirgin şekilde düştü. yani pompa vakumu olmazsa olmaz...

10. scrambler

Hilux Yardım

arkadaşlar ekranda t-belt diye bir ışık yanmaya başladı neye delalet olduğu hakkında fikri olan avrmı acaba. araç 86 model.

11. scrambler

Toyota Hillux'da Tadilat Bitti, Yorumlarınızı Bekliyorum

selamlar 2 ay süren tadilat sonunda 86 model hilüx ü trafiğe çıkardım..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri