Toyota Hillux'da Tadilat Bitti, Yorumlarınızı Bekliyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan scrambler Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 228
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 40,774

Etiketler
Ynt: Toyota Hillux'da Tadilat Bitti, Yorumlarınızı Bekliyorum

Eski haline ait fotoğraflar var mı acaba.?

Yav süpper olmuş.

Nerde tuzluk.
;D

Hayırlı günlerde kullanmanız dileği ile.
Ayıptır sorması ,toplam maliyet ne kadardı acaba.?

ellerinize sglık arka kasada çok uyumlu olmuş renkte yakışmış camlara siyah bir filim çekersen daha hoş olur güle güle kullan

selam oncelikle hayirli olsun. gule gule kullanin,, ama arkakasa orjinal olmadigi icin bayagi belli oluyor, bana cok bariz geldi , yoksa sadece kasa yan saclarinimi bastirdiniz cunku yapan usta on kupayla gelen kapi hatlari tutturamamis :-\ saygilar

yoksa nissan kasasimi bu??

çok güzel olmuş güle güle kullanın.lastiklerde yakışmış.

umutcelikel' Alıntı:
Çok güzel olmuş güle güle kullanın... Lastik ebadı ne acaba?

teşekkür ederim 31x11.5x15

pancarmotorcu' Alıntı:
ellerinize sglık arka kasada çok uyumlu olmuş renkte yakışmış camlara siyah bir filim çekersen daha hoş olur güle güle kullan

muayeneye girsin diye bekletttim camları fakat film muayenede sorun olmuyormuş. en kısa zamanda onuda halledicem.

zinciros' Alıntı:
yoksa nissan kasasimi bu??

tam üstüne bastınız :DD 6.5 cm daraltılmış nissan kasası

TezzMertek' Alıntı:
Ayıptır sorması ,toplam maliyet ne kadardı acaba.?

bana bitmiş olarak toplam maliyeti 17 bini buldu malesef ama istediğim gibi de oldu. bende hasan abinin (pancarmotorcu) taktiğini uygulamaya soktum. satılık ilanı koydum şimdiden :D

Hayırlı olsun aracınız süper olmuş muayenede aracın yüksekliği ile ilgili ve lastik ebadı ile ilgili problem çıkardılarmı acaba birde sizin arabanızın benzeri ile ilgili bir video linki veriyorum seyretmenizi tavsiye ederim
http://www.youtube.com/watch?v=Lrk6vsb77xk

Güle güle kullanın, çok güzel bir araç olmuş...

teşekkür ederim .

muayeneye henüz gitmedim iç aydınlatmam eksik iç dış aydınlatmalara dikkat ediyıorlarmış. son ögrendiğime göre üzerindeki lastik ve jantlar ağır kusur teşkil edecekmiş. ama genede deniycem. olmazsa eğer eski lastik jantlarıyla gidicem mecburen. bakalım hayırlısı pazartesi neolacak :D

Güle güle kullan . Aramıza bir hiux daha katılmış olması beni daha çok sevindiriyor. Allah kaza, bela, ceza göstermesin.

mat siyah da yakışmış kazasız keyifli günler...

yay aynalarda sorun olmuyor mu kullanım esnasında?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

SON KONULAR

Geri