bu araç hakkında bilgi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan scrambler Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,444

scrambler

Kamp II
Yer
yalova
Web
www.senoz.net
selamlar arkadaşlar. ilandaki aracı tanıyanınız hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar varmı acaba aramızda. nassipse bu cuma aracı almak istiyorum. araca kapora verdim ama zaman darlığından araca bakamadım hala..
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-sahibinden-36500-tl-ihtiyactan-satilik-61181754/detay/

Etiketler
Ynt: bu araç hakkında bilgi

bende bu aracı almak ıstemıstım ama dısco 2 ye karar verdım.sızde farketmısısnızdır.arac vx 80 ılanında ama vx 100.fıyatı cok uygun bır arac.cok ozel degılse ne kadara bıttı.özelden bana mesaj atarsanız memnun olurum.

arac ilan sahibinde değil pazarlık yapamadım 40 dan aşağı olmaz diye tuturdular. ilandaki fiyata anlaşana kadar baya ter döktüm. ilan sahibinden alacak kaşılığı 32 ye sayılmış ve ırakta 12 tl masraf edimiş dediler şuanki sahipleri.. onların yalancısıyım. ama ilandaki aracla gördüğüm araç arasında ciddi fark vardı.

aracın üzerinde haciz çıktı malesef satışı yapamadık. fakat haciz 4 ay evvel koyulmuş kendilerininde haberi vardı hacizden ama bilmiyoduk filan dediler. sizin anlayacağınız küçük bi dolandırılma olayıyla karşı karşıya kaldık :smiley:) helal paraymış bizimkisi kaptırmadan sıyrılfık olaydan. bu arada aracın plakası 34 TF 9156 DENK GELEN ARKADAŞLARIN BİLGİSİ OLSUN..

arkadaşlar bugun aracın borcunu bizzat kendim ödeyerek aracı aldım.. sanırım buraya yazmamın faydası olmuş olacakki kandıracak kimse bulamayınca kendisi beni arayıp uzlaştık. ama içim sızladı valla 2 yıldır hayalini kurduğum aracın böyle insanların elinde olması beni üzdü açıkçası. neyse artık gezenbilir ailesine kattık aracı. artık ait olması gereken yerde :D

scrambler' Alıntı:
arkadaşlar bugun aracın borcunu bizzat kendim ödeyerek aracı aldım.. sanırım buraya yazmamın faydası olmuş olacakki kandıracak kimse bulamayınca kendisi beni arayıp uzlaştık. ama içim sızladı valla 2 yıldır hayalini kurduğum aracın böyle insanların elinde olması beni üzdü açıkçası. neyse artık gezenbilir ailesine kattık aracı. artık ait olması gereken yerde :D

Önce geçmiş olsun şimdide hayırlı uğurlu olsun sakat işler bunlar tabiki.

Tekrardan Hayırlı olsun Salih bey..

kısa zamanda canlı görür bi deneriz artık.. ;D

scrambler' Alıntı:
aracın değerini bilecek birine gitmesi çok güzel olmuş,
hayırlı olsun güle güle kullanın :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR