Toyota'cılarla Kalmama İzin Varmı ?..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan scrambler Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,300

scrambler

Kamp II
Yer
yalova
Web
www.senoz.net
Arkadaşlar hilüx ümü sattığımdan beri prado mu vx 100 mü derken kendime yeni bir araç aldım. vx100 ün çok yuksek olan vergisine yenik düştüm maalesef ve nerdeyse 1 puluna denk gelebilecek bir rakama 2002 senesinde sattığım Opel Frontera 2.0 i sport aracımı geri satın aldım. ama gönlüm hala toyotadan ve sizlerden yana. ne kadarda yeni bir opel kullanıcısı da olsam sizlerle toyota muhabbetine devam etmek istiyorum ve eminimki bir gün gene toyotam olacak. Tekrar opele dönüş yapmamdaki en buyuk etken aracı satan kişinin arkadaşım olması ve aracı uzun zamandır satamayıp pul parasına gitmesine gönlümün razı olmayışıydı. Bu şartlar altında kendimi Opel ci olarak görmüyorum ,sadece toyotası olmayan bir toyota aşığıyımartık :DD

Etiketler

Ynt: Toyota'cılarla Kalmama İzin Varmı ?..

Hayırlı olsun diyeceğim ayrıca çok kısa zamanda tekrar aramıza döneceksiniz,buna garanti verebilirim.Yaşayacağınız sorunlar için şimdiden Allah yardımcınız olsun. ;D Demişti dersiniz.Nelerle karşılaşacağınızı sakın sormayın,yaşayarak göreceksiniz. :D

başka marka araç kullanım gönlünde toyota yatan çok üyemiz var, hayırlı olsun aracınız

tugsan75' Alıntı:
Hayırlı olsun diyeceğim ayrıca çok kısa zamanda tekrar aramıza döneceksiniz,buna garanti verebilirim.Yaşayacağınız sorunlar için şimdiden Allah yardımcınız olsun. ;D Demişti dersiniz.Nelerle karşılaşacağınızı sakın sormayın,yaşayarak göreceksiniz. :D
Ya Tuğsan cım aracı daha önce 2 yıl kullanmış olmam , vx100 pulunun çok pahalı oluşu ( keşke 20 bin daha fazla olsaydıda pulu 1000 tl nin altında olsaydı) arkadaşımın aracı acil olarak satmak isteyişi beni böyle bir seçim yapmak zorunda bıraktı. Opel sorun çıkarsada çıkarmasada gene toyota ya döneceğim kesin bundan adım gibi eminim. kendimi hala toyotacı olarak görmem bunun en buyuk kanıtı.

Gel bak sen beni dinle,bin opeline Toyota özlemin iyice artsın sonra sana 98 falan vx80 yada 99 vx 100 alalım sonra bak başka araca biniyormusun.Sonra demedi demeyin bak 99 vx 100 lerde yaş ndirimine girdi,şuanki paralara bulamazsınız. ;D

Bu Toyota ne menem birşey acayip bağımlılık yapıyor.
Sankim uyuşturucu ;D
Bende iki toyotayı (Corolla, FJ40) bir e indirme düşüncesindeyim. Ama dediğiniz gibi VX100 ün vergileri can yakıyor.

Hayırlısı olsun Salih bey, keyifle kullanın yeni aracınızı.

Sedatcım,99 vx100 lerin vergisi düştü bilgine,acele et millet uyanırsa fiyatları uçacak. ;D

2004 vx 100 ü rizede kırıcı arzide 2 gün kullanma imkanım oldu. verdiği keyif tat kelimelerle anlatılmazdı sadece yaşayan anlayabilir. Bütcem aracı alabilecek durumdaydı 2005 model 90000 km de bitane 2004 model 103000 de de bi tane buldum hatta 2004 modeliyle el sıkıştık 60000 tl ye işi bitirdik ama pulunun 5 bin küsür olduğunu (tek pulu) direk u dönüşü yaptım. 99 modele baktım ama 04 ten sonra torpidosu bana çok da çekici gelmedi. neyse kısmet diyelim beklemeye bırakalım:DD ama yakın zamanda gene bir toyotam olacak bunu hissediyorum..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR