Yugun 2022, Güçlü Mini Kampervan Ve Pirikamp Ile Gezilerimiz...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,200
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 289,658

Etiketler

Bugün sigortacıma gidip kendime bir ferdi kaza sigortası yaptırdım. Sonrasında geze geze eve geldim hava bir sevimsizdi bugün bir açtı bir kapadı, soğuk soğuk da esiyordu. Bu nedenle bir yere gidesim gelmedi. Evde takıldım.

Hava serin, İlle uzaklara gitmeye gerek yok. Şehrin içinde yaptığım sürüşler de beni mutlu edebiliyor. Ama belki havalar ısınırsa uzun soluklu moto-sololara da çıkarım.
Herkes buraları gezmek isterken gezmek için şehirden kaçmanın bir anlamı yok.

Evden balığın en güzeli pişmiş olarak siparişle ayağıma geliyor... Niye uzaklara gidip para harcıyayım ki?
Yazın yüzmek için bir kampla anlaşıp gidip efendi gibi tatilini yaparsın onu anlarım da,
Karavanla gezeceğim hevesini çok yanlış, hatalı görüyorum.
Karavanla gezmek için en azından gideceğim yerde bir hafta kalmalıyım,
Ayrıca kalacağım yerin fiyatı da uygun olmalı ki,
Karavanımı sırtımda taşıdığıma iyice değmeli.
Yoksa karavancılık falan masal bize...

Zaten son pahalılıktan sonra artık karavanla bir yerlere kıpırdayamıyorum. Ben duran karavancıyım.
Bizz de böyle karavancıyız...
Hocam sade karavan mı? Çocuklar eğlensin diye ara tatilde her şey dahil otele 5 günlüğüne geldim. Otel parasının neredeyse yarısı kadar da mazot parası

RMX1971 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bayramda Kapadokya mı yapsak diye aklımdan geçirdim, 5000 TL mazot /otoyol ücreti tutuyor.
Duran karavanımda tatili geçirsem 5000 TL lik avantajım olacak. Hem boş Istanbul keyfi olacak, hem trafikte bayram sürücülerinden kendimi koruyacağım. Gelecekleri keklik gibi avlarız diyen kamp yeri sahipleri de düşünsün :smiley:

Bayramda Kapadokya mı yapsak diye aklımdan geçirdim, 5000 TL mazot /otoyol ücreti tutuyor.
Duran karavanımda tatili geçirsem 5000 TL lik avantajım olacak. Hem boş Istanbul keyfi olacak, hem trafikte bayram sürücülerinden kendimi koruyacağım. Gelecekleri keklik gibi avlarız diyen kamp yeri sahipleri de düşünsün :smiley:
Kaman ve Kırşehir gezisi yapayım dedim ama havalar soğudu. Ben de şehirde her gün bir yerlere gidiyorum motorumla bu ara.
Kapadokya'yı severim. Benim oradaki favori yerim Avanos'tur. Beş bin lira bana biraz fazla geldi. O paraya hiçbir yere gidemem ben.
Kamplar da artık aşırı pahalı. Ben motosikletimle hafif malzeme ile gezip konaklama için otelleri tercih edeceğim yine. Bu tarz gezilerime Moto-Solo'larım diyorum.
Motoru küçümsesek de Türkiye'nin çok büyük bir bölümünü motorla gezebilmeyi başardım. Mutluyum.
Ama daha gideceğim çok yer kaldı.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR