Pirikamp Yollarda (ve Kamplarda) 2020

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,136
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 338,741

Karavanda bir sürü 'şey' var. Ve bu şeyler yaşayışın içerisinde mutlaka kendilerine bir yer buluyorlar ve karavan düzeni denen büyüleyici nizam oluşuyor. Bir karavanın nizamını ancak o karavanın sahibi bilir.

VIA_F2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bugün burada büyük ve güzel bir Çağdaş Markete gittim. Orada hazır buz satıldığını gördüm efendim. Bir torba buz 2,5 tl idi. Tabii benim buza ihtiyacım yoktu almadım. Ben rakı içmem.

Bugün burada büyük ve güzel bir Çağdaş Markete gittim. Orada hazır buz satıldığını gördüm efendim. Bir torba buz 2,5 tl idi. Tabii benim buza ihtiyacım yoktu almadım. Ben rakı içmem.

Çağdaş marketleri çok seviyorum
Eskişehir de çok yaygın

CPH1941 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba arkadaşlar,
Bugün Ulaşan'da havuz açıldı ve insanlar havuza girmeye başladılar bile. Ben pek havuza girmek istemiyorum. Korona varken bir sürü insanla aynı suyun içinde olmak bana pek mantıklı gelmiyor. Belki denize gidersem denize girerim bu sene...

Ulaşan'dan İyi akşamlar herkese... F64028b7288cf2b2c4dce55a1831851f

Arkadaşlar,
Bu sene Covid 19 nedeniyle şehir dışına çıkmayı pek düşünmüyorum. Ulaşan bana sevdiğim kamp deneyimini yeterince yaşatıyor. Burada özgürce karavanımda kamp yapıyorum ve halimden memnunum. Ama yine de benim işim belli olmaz bir yönden. Çünkü ben çok ani karar verip yola çıkabilen birisiyimdir.

Ankara'da havalar iyi gidiyor. Sıcaklık 31-32 derecelerde sıcak ama çok dayanılmaz sıcaklıklar da değil. Geceleri hava serinliyor. Yani bence Ankara tatil yapmak için güzel bir yer.

Ulaşan Otel'de çok koyu gölgelik pek yok. Karavanım büyük oranda güneşte duruyor. Malesef gündüz sıcaklığı bu nedenle yüksek.

Herkese Gölbaşı'ndan iyi akşamlar arkadaşlar,
Piri-kamp'ın güvertesinde bir akşamı daha geçiriyoruz.
Yapmayı sevdiğimiz işlerde ve yerlerdeyiz.
Özgürlüğümüzün tadını çıkarmaktayız.
Allah tüm isteyenlere nasip etsin.
Ben mutlu bir karavancıyım efendim.

Hocam buz deyince rakı mı gelıyor aklınıza. Ben buzu severim, limonataya buz koymadan içmem. Rakıya gelince hayatta olmaz. Ben rakıya buz koymam. Zevkle takip ediyoruz, iyi tatiller, mutluluklar.
Cevabınız için çok teşekkür ederim. Buz deyince aklıma rakı geliyor benim. Ben turizm için eğitildim ve senelerce turistik tesislerde staj yaptım. Bu stajlarımda hep rakı içenlere kovalarca buz yetiştirdim. Ben rakı içmem ama buz denince aklıma rakı gelir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR