Garip İle İki Garip Yollarda (2015)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 996
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 149,579

Etiketler
Bugun gezmeye ciktigimda parkta kuslari besleyen bir bayan gordum. Oturdugu bankta bir kendisi yiyor bir de cevresini sarmis olan kuslara yediriyordu. Bu manzara cok hosuma gitti ama tabii ki fotografini cekmedim ama olsun sizlerle paylasmak istedim arkadaslar...

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Turk kahvesi keyfi saati. Kahvemiz taze gunluk cekilmis mahallemizin kahvecisinden. Bugun yeni kesif yapildi birkac taze kahve ceken dukkan daha tespit edildi. Bunlarin kahvesi de sirayla denenecek arkadaslar...

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dün de mis gibi Türk kahvemizi içtik arkadaşlar. Bugün Bahçeli 7. Caddeye gezmeye gidiyoruz. Yakın çevreye yapılan gezileri seviyorum arkadaşlar. Sağlığım da yalnız başıma çok uzaklara gitmeye olanak sağlamıyor zaten. Ben de buralardan birşeyler paylaşmayı seviyorum. Benim hayat tarzım da böyle.

Bugün Bahçeli 7 civarında gezdik. Tuğba Kuruyemişte ikram olan Türk kahvemizi içtik. Taptaze kahve çekirdeklerinden çekilen bu yumuşak içimli çok hoş kahveden evimize de aldık bir süreliğine akşamları kahve keyfimizi yapacağımız kahveler bu kahveden olacak. Bahçeli çok güzel bir mahalle ben şimdilik ablamlar ve yeğenlerimde zorunlu misafirim ama ben de evimi buyuk ihtimal bu mahalleye taşıyacağım. Çünkü burada yaşamayı seviyorum arkadaşlar.

Bahçeli çok şirindir, bende orada yıllarca oturmuştum, Ankaranın en güzel yeri

SM-J200F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi