Garip İle İki Garip Yollarda (2015)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 996
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 143,938
Ynt: Garip İle İki Garip Yollarda (2015)

Karavanım yok. Karavan alacak durumum da yok malesef. Kamplı özgür gezilerime maviş ile devam edeceğim bir süre daha karavan bir hayal olacak benim için. Olsun ben maviş ile bir garip yollarda olurum. Yol ve kamp paylaşımlarımı aşağıdaki başlıkta yapıyorum motorsiklet bölümünde.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=108783.msg1387503#new

Etiketler

Arkadaşlar çevremde motorsikletle yazın günübirlik yüzmeye gidilebilecek o kadar çok yer var ki. Şu an için bir karavanın eksikliğini hissetmiyorum. Karavan alamayacak duruma düşmemin nedeni borçlarım. Çok fazla borç ödüyorum ama tatil beldelerine motorla solo gidebileceğim bir evim var. sonuçta karavandansa ev daha önemliydi. Göz açıp kapayıncaya iki yıl geçti bile on yıl nedir ki bu borç ta ödenir geçer. Borcum biterse inşallah benim de güzel bir karavanım olur ben de karavanla bol bol gezer paylaşırım. Sonuçta hayat bu önceden yaptıklarımızı da yapamayacak duruma düşebiliyoruz işte ben de karavanımla çok güzel kamplar yaparken sonradan yapamayacak duruma düştüm ama önemli değil sonuçta evim var. akşam oldu mu kapımı kapatıyorum burası benim yuvam evim diyorum. Karavan özgürlükse ev sahibi olmak daha önemli bir özgürlük arkadaşlar. İşte bu nedenlerle ben karavanımla gezip paylaşamıyorum ve karavanımla aranızda olamıyorum. Olsun benim gönlüm yine de karavancılarla kampçılarla birliktedir arkadaşlar. Bana uygun buluşmalara motorsikletimle solo olarak katılmak ve aranızda olmak karavanım olmasa da karavan zevkini ve keyfini bir nebze olsun yaşayabilmek istiyorum. Bunun dışında hiçbir zaman bir art niyetim olmadı ve olamaz. Karavancının çayını kahvesini de içtim kamplarımda bundan da bir şey olmadım ve bana hiçbir şey olmadı arkadaşlar. Bu nedenle yine çay kahve içebilirim veren olursa tabii. Hayatımda kimseden bir şeyini istemişliğim ve bana ikram edilmeyen bir şeyi yemişliğim içmişliğim yok arkadaşlar. İkram edilen şeyin arkadan gıybeti yapılıyorsa bu da benim suçum değil. Bu bu gıybetleri yapan insanların kalitesizliği imiş arkadaşlar.

Şimdilik gücümü yazınki geziler için para biriktirmeye harcıyorum arkadaşlar. İnşallah bu yaz Salda dahil pek çok geziye çıkacağım.

Arkadaşlar,

İmkanım olsa hemen bir karavan alırım ama maalesef imkanım yok arkadaşlar. Bu yaz da motorsikletle solo gezmeye devam...

Arkadaşlar,

Motorsikletimle solo özgür kamplara ve özgür etkinliklere katılmaya devam edeceğim. Ben özgür bir kampçıyım arkadaşlar. Kendi özgürlüğümle geziyorum.

Garip hayal oldu arkadaşlar. Bu kadar borcum varken garip bir hayalden başka bir şey değil olsun be.. Hayali bile güzel... Hayaller de parayla değil ya şu dünyada...

yugun' Alıntı:
Garip hayal oldu arkadaşlar. Bu kadar borcum varken garip bir hayalden başka bir şey değil olsun be.. Hayali bile güzel... Hayaller de parayla değil ya şu dünyada...

Allah bize hayalimizi nasip etti insallah seninde hayalini en kisa zamanda gerceklestirir. en guzel hayllerin gercekmesi dilegimle.

sagilar.

Motorumla solo kimselere muhtaç olmadan özgürce geziyorum arkadaşlar. Bir karavan alacak bütçem maalesef yok. Motorumla solo geziyorum. Bu haftasonu Seferihisar sığacıktaydım aşağıdaki başlıkta fotoğrafları bulabilirsiniz.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=108783.msg1390907#new

11147056 683589105120024 6267051335360140254 n

11156114 683539378458330 7392890403841598401 n

11139395 683539348458333 2917835198870379148 n

11147056 683589105120024 6267051335360140254 n

Arkadaşlar,

Bu haftasonu motorsikletimle solo kimselere muhtaç olmadan özgürce gezi rotamda Kuşadası-Bafa Kapıkırı- Kuşadası rotası var. Allah kısmet ederse bu rotayı yapacağım...

İsteyen arkadaşlar beni ve gezilerimi EGEKAMP kampçı gezginlerin gurubundan da takip edebilir isterlerse kendileri de kendi gezilerini gurupta paylaşabilirler...

https://www.facebook.com/groups/1452568808291336/

Motor a binmesini bilsem senin yaptigini yapardim benimde en buyuk hayalim bu kardesim (motor tulum ve cadir) ve doga ama bende maalesef motora binemiyorum.

kus gibi ozgur ol kardesim yolun acik olsun.

saygilar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,457
Kayıtlı Üye Sayımız
172,110
Kaydolan Son Üyemiz
Bukrek

SON KONULAR

Geri