En Çok Neye Kızıp Sinirlenirsiniz?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ferdane gül Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 358
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 42,764
Ynt: En Çok Neye Kızıp Sinirlenirsiniz?

en sinir olduğum din iman dan bahsedip kafa kapatmakla bir kesime oy verip dindar kisvesinde her pisliğin onlardan çıktığını görmek beni üzer kendileri
biraz din iman olsa bukadar sapkınca kul hakkıda vatandas hakıda yemezler vede haksızlıklara yiyenlere duyarlı davranıp duyarsız olanlar aman banane politika yada yesinler dienler; en sinir verici insanlıktan uzak olanlar
aman bendede uzak olsun..
bana dokunmayan yılan bin yaşasın dememek lazım insan olmanın gereği..

Etiketler

Gerçekten ciddi manada elinden dilinden zarar gelen ve bu verdiği zararlara hala devam edenlerden çoğunun cezasız kalmadığına ben bizzat şahit oldum bu yüzden iftira, büyü ve aslı olmayan dedikodular gibi şeyleri asla kendime mal etmem bu gibi şeylerin geçmişte yaşanmış olayların tarihini ara bulur okurum neyle sonuçlandığını öğrenince çok rahatlarım , sizede tavsiye ederim.

seyyah-34' Alıntı:
Gerçekten ciddi manada elinden dilinden zarar gelen ve bu verdiği zararlara hala devam edenlerden çoğunun cezasız kalmadığına ben bizzat şahit oldum bu yüzden iftira, büyü ve aslı olmayan dedikodular gibi şeyleri asla kendime mal etmem bu gibi şeylerin geçmişte yaşanmış olayların tarihini ara bulur okurum neyle sonuçlandığını öğrenince çok rahatlarım , sizede tavsiye ederim.
Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim....

Emek harcayarak yazdıklarının anlaşılamayacak kadar kötü dilli olmasında sakınca görmeyerek, kendi emeğine bile saygı duymayanlara.... ;) ;D

Anlatabildim mi?

Anlayana anlatabildim.... ;) ;D ;D ;D

Alfonse' Alıntı:
Emek harcayarak yazdıklarının anlaşılamayacak kadar kötü dilli olmasında sakınca görmeyerek, kendi emeğine bile saygı duymayanlara.... ;) ;D

Anlatabildim mi?

Anlayana anlatabildim.... ;) ;D ;D ;D

Alp kızıyorsun ama sen'de dolambaçlı yazıyorsun. ;D Kısa ve öz ya da anlaşılır bir dille desene ;D Sen bir satır yazmışsın anlayanlar anlamayanlara anlatsın deseydin ya ;D kestirmeden ::smiley: ::smiley: ::smiley:

şuan 3 . sayfadayız bu sayfayı defalarca okumama rağmen öyle gizemli bir ifadeye rastlamadım herkes açıkça düşüncesini ortaya koymuş şimdi insanları böyle zan altında bırakacak ne var ya böyle bir ifade kullanmayın yada eleştirdiğiniz yazıyı alıntı ile kibarca uyarın . buna kitaplar sui zan derler ki çok kötü bir şeydir.
saygılar.

Alp Beyin ne anlatmak istediğini anlayamadığım için (yani kıt akıllılığımdan dolayı) kendime kızıyorum ;D...

"Saçı uzun, aklı kısa" boşuna dememişler ;D ;D ;D

Anlatabildim mi acaba? Anlatamadıysam bir daha anlatabilirim ;D ;)

doktorlar gelmediği için hastalar beni çiğ çiğ yiycekmiş gibi bakıyor
bu da beni kızdırıyor

seyyah-34' Alıntı:
gerçekten iki kes okudum tam anlayamadım kusura bakmayın
ıftıra kıskanclık en nefret ettiğim şeyler ama büyü varmı gerçekmi olmasın çok günah ..sizin yazınızdaki son kısımdaki kastınız nedir?büyü ile ilgili bilgilerinizi paylaşırsanız sevnırım:smiley:
büyücü yaptım sizi:smiley:

figo' Alıntı:
Alp kızıyorsun ama sen'de dolambaçlı yazıyorsun. ;D Kısa ve öz ya da anlaşılır bir dille desene ;D Sen bir satır yazmışsın anlayanlar anlamayanlara anlatsın deseydin ya ;D kestirmeden ::smiley: ::smiley: ::smiley:
haklsınız Alp bey 'in cümlesinden ne dediğini çıkarmak deveyi hendekten atlatmaktan zor:smiley:

seyyah-34' Alıntı:
şuan 3 . sayfadayız bu sayfayı defalarca okumama rağmen öyle gizemli bir ifadeye rastlamadım herkes açıkça düşüncesini ortaya koymuş şimdi insanları böyle zan altında bırakacak ne var ya böyle bir ifade kullanmayın yada eleştirdiğiniz yazıyı alıntı ile kibarca uyarın . buna kitaplar sui zan derler ki çok kötü bir şeydir.
saygılar.
Kemal bey haklı
şimdi bende kendimi zan altında hissettim ;yazdığım bu kadar zararlı ve kötü olamaz ..kime ne zarara versinki
her insan kendi özgür ifadesini ifade edemeycekse bu forumun paylaşımın ne anlamı olur ki;
aksi takdirde tek tip monoton kalıplaşmış doktrin şeyler mi yazılsın bir kişinin beğenip onayından geçen imla hatası ise insanız ve yeri gelince herkes daha zarar verici hatalar yaparken bu kadar yargılayıcı vede baskıcı olmamak lazım..
saygılar

mercedes ve bmw veya başka lüx araçlarla ilgili ile sorusu olan varsa cevaplıyablirim :D :D

figo' Alıntı:
caNNım Figo :smiley: ,

Haklısın, ben hatalıyım ;D ;D ;D

Bi bana dişin geçiyor di mi? ;D Buldun sessiz sakin adamı, sardır bakalım ;D

Keşke en çok hatalı benim kadar olsa ;D ;D ;D ;D

( Beni sinirlendirme figo, senin için elli kere Yavuz abi ile konuştum, Kapodakya konusunda ;D ;D ;D , bilesin ;D , sor istersen ;D )

caNNım Figo :smiley:
chaNım Fiq0 :smiley:

Bi Emoca yazarım hiç bişi anlamazsın sonra ;D ;D
Bi Em0cha yhazarım hiç ßişi aNLamazshıN sh0Nra ;D ;D

Soz qéçér, yhazı qhaLır :smiley:
ShayhqıLar... :smiley:
ShévhqiLér... :smiley:
ShağLıchaqhLa... :smiley:

Alp dile benden ne dilersen :eek: :eek: :eek:
Ankarada isen yarın bekliyorum seni belediye gazozu içmeye ;D ;D ;D
Güven çarşısı no 2 de Samanpazarı Ulucanlar 2 de diyebilirsin ::smiley: ::smiley: ::smiley:

ekiNoks' Alıntı:
Alp Beyin ne anlatmak istediğini anlayamadığım için (yani kıt akıllılığımdan dolayı) kendime kızıyorum ;D...

"Saçı uzun, aklı kısa" boşuna dememişler ;D ;D ;D

Anlatabildim mi acaba? Anlatamadıysam bir daha anlatabilirim ;D ;)

Anlamışsın sen onu, anlamışsın.... :smiley:
Bence çok güzel olduğun kadar, çok da akıllısın....!

Ben anladım ;D

Saçı uzun aklı kısa diye düşünenlere çok kızıyorum ;D

Uzun boylu güzel kızlardan uzak duran kompleksli erkeklere çok kızıyorum ;D

Sarışınlara yafta asanlara çok kızıyorum ;D

Taksiden inerken oyalananlara çok kızıyorum ;D

Aracımı kullanırken benim kadar özenmeyen sanayi tayfasına çok kızıyorum ;D

Boy kısalığı, kilo fazlalığı v.s. yüzünden kompleksli olup, hep saldıray gezen kızlara kızıyorum ;D

Daha çok kızıcam.... Konu çok güzel ;D ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR