En Çok Neye Kızıp Sinirlenirsiniz?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ferdane gül Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 358
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 42,759

Etiketler

Ynt: En Çok Neye Kızıp Sinirlenirsiniz?

Alfonse' Alıntı:
Konvoy halinde arazide veya yolda giderken;

Dikiz aynasından bakarak hızını arkadakine göre ayarlamayana,

Anlamsızca, gereksizce, tehlikelice, sarhoşça ön sırasındakini geçene,

Elinde hem pmr, hem cb, hem cep telefonu olmasına rağmen, biraz hızlı gitmeliyiz demek için tampona yapışıp kornaya basarak espri yaptığını zannedene,

Dertlinin derdini hiçe sayıp, empati kurmadan dalga geçene....

Bunu yapmasına izin verip, yüz bulmasına yol açanlara çok sinirleniyorum...

Alp Bey,bu yazdıklarınızı yapan kişiler karşıısındakini sinirlendirmekle kalmayıp kendinin ve çevresindekilerin sağlıgını da tehlikeye atıyor demektir;bunun için hastanemizin ortopedi-yoğun bakım servisinde anlamsızca kaza yapan çok kötü durumdaki kişileri görmek durumun ciddiyetini anlamamıza neden olacaktır;görmek isteyenlerin -ayrıcalık yapıp -oraları görmesini sağlayabilirim :(

ferdane gül' Alıntı:
Alp Bey,bu yazdıklarınızı yapan kişiler karşıısındakini sinirlendirmekle kalmayıp kendinin ve çevresindekilerin sağlıgını da tehlikeye atıyor demektir;bunun için hastanemizin ortopedi-yoğun bakım servisinde anlamsızca kaza yapan çok kötü durumdaki kişileri görmek durumun ciddiyetini anlamamıza neden olacaktır;görmek isteyenlerin -ayrıcalık yapıp -oraları görmesini sağlayabilirim :(

hımm bu cevap tokat gibi oldu ellerinize sağlık ferdane hanım

ferdane gül' Alıntı:
;) Biraz kızdım sanırım :D
yok yok bazen gerekiyor bu tür ifadeler yoksa ders almak imkansızlaşıyor nasihatın ifadede zorlandığı yerde böyle bir ikaz çok daha işe yarıyor hatta ne demişler bir ortopedi dersi bir musibetten iyidir :D
kuralları koyan güvenlik görevlileri sonrada bunun aksi vukuunda kural ihlalinde hemen cezayı yazmıyormu kırmızı ışıklarda hangimiz kaçabiliyoruz kameralardan ,işlenen hatanın yaşanan her konforun mutlaka bir bedelini ödüyoruz.
saygılar.

seyyah-34' Alıntı:
yok yok bazen gerekiyor bu tür ifadeler yoksa ders almak imkansızlaşıyor hasihatın ifadede zorlandığı yerde böyle bir ikaz çok daha işe yarıyor hatta ne demişler bir ortopedi dersi bir musibetten iyidir :D
kuralları koyan güvenlik görevlileri sonrada bunun aksi vukuunda kural ihlalinde hemen cezayı yazmıyormu kırmızı ışıklarda hangimiz kaçabiliyoruz kameralardan ,işlenen hatanın yaşanan her konforun mutlaka bir bedelini ödüyoruz.
saygılar.
Hassasiyetiniz ve duyarlılığınız için teşekkürler...

ekiNoks' Alıntı:
Son zamanlarda yalakalara ve boş konuşanlara takmış durumdayım :D...

Çok güzel. Katılıyorum...

Boş konuşanlar: "Out" :smiley:

Çok konuşanlar:
Çok konuşup, dolularsa "In",
Çok konuşup boşlarsa "Out"

Az konuşanlar:
Konuşamayacak kadar boşsa "Out",
Sessizlik olgunluktansa "In"...

Elmayla, Armutu, hatta, beyaz üzümle, siyah üzümü ayırabilmek lazım di mi?....

Armutun iyisi ;) başka, Deveci Armutunun iyisi başka, di mi ama? :smiley:

Bunları ayıramayan kötü karpuz beyinlilere çok kızıyorum ;D ;D ;D

figo' Alıntı:
Alıntı sahibi: ekiNoks, Tarihi: Dün 09:26:42
Son zamanlarda yalakalara ve boş konuşanlara takmış durumdayım ...

Figo :
Laf kalabalığı yaparak çıkar peşinde olanlardır :mad:

Bu çıkar oyununa gelenlere ise acımıyorum... Hem oyuna gelene hem de aklınca piyes yapana gülmek ise külfet geliyor, hemen uzaklaşıyorum :smiley:

ferdane gül' Alıntı:
Alfonse' Alıntı:
Konvoy halinde arazide veya yolda giderken;

Dikiz aynasından bakarak hızını arkadakine göre ayarlamayana,

Anlamsızca, gereksizce, tehlikelice, sarhoşça ön sırasındakini geçene,

Elinde hem pmr, hem cb, hem cep telefonu olmasına rağmen, biraz hızlı gitmeliyiz demek için tampona yapışıp kornaya basarak espri yaptığını zannedene,

Dertlinin derdini hiçe sayıp, empati kurmadan dalga geçene....

Bunu yapmasına izin verip, yüz bulmasına yol açanlara çok sinirleniyorum...

"Üstüne alınan", "yani anlayan", eminim akıllanmayacaktır.........

Benimkisi umut değil, dertleşip, tahammülsüzleştiğim için toplum sağlığı amacıyla içimi boşaltmaktır...... Anlatabildim umarım!
Tehtit midir bu yazdığım? Evet tehtitdir, "analyana" diyeceğim, anlamazlar ki ;)... :smiley:

Umudum yok....
Saygılar ;D

Alfonse' Alıntı:
Çok güzel. Katılıyorum...

Boş konuşanlar: "Out" :smiley:

Çok konuşanlar:
Çok konuşup, dolularsa "In",
Çok konuşup boşlarsa "Out"

Az konuşanlar:
Konuşamayacak kadar boşsa "Out",
Sessizlik olgunluktansa "In"...

Elmayla, Armutu, hatta, beyaz üzümle, siyah üzümü ayırabilmek lazım di mi?....

Armutun iyisi ;) başka, Deveci Armutunun iyisi başka, di mi ama? :smiley:

Bunları ayıramayan kötü karpuz beyinlilere çok kızıyorum ;D ;D ;D

Aynen öyle işte ;D

oo olmaz mı becanım ama ben terbiyesizin adını hasta diye koyanlara kızıyorum

- Eğer kişi, akıllı ve çalışkan ise takdir et.

- Akıllı değil de çalışkan ise, dikkat et.

- Akıllı olup ta tembel ise, ikaz et.

- Hem akılsız, hem tembel ise imha et.

;D ;D ;D

(alıntı)

NOT: bazen imha etme duygularım da depreşiyor da ondan paylaşmak istedim bu yazıyı :D ;)...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,508
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR