En Çok Neye Kızıp Sinirlenirsiniz?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ferdane gül Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 358
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 42,869

Etiketler

Ynt: En Çok Neye Kızıp Sinirlenirsiniz?

ferdane gül' Alıntı:
haha :D Alp çok güldüm....

Ne güzel.... Çok sevindim.... :smiley:

Allah hiçbirimizin yüzünden tebessümü, gönlünden neşeyi eksik etmesin........ Amin....

Başkanı felan olupta, önünde duran milletinin bayrağını yerden almayan, bide üstüne basan, basılmasına izin verene çok kızıyorum....
Yanlış anlamayın, başbakanımızı felan övüp politika yapmak derdinde değilim. Zaten tarafım bellidir. Bilen bilir, yeri değil burası...
Ama doğru yaptı Başbakan, tebrikler.....

Diğer milletlerin Balşkanlarına çok kızdım, düşüncesizler......

Ferdane hanım, vallahi çok güzel oldu bu konu, resmen içimizi boşaltıyoruz....

:smiley: :smiley: :smiley:

İnsanlara süper cevap hocam.

İş başvurusu yapan ve deli gibi oradan oraya bir umutla giden gençlerin sıkça duyduğu bir cevap var bende ona sinir oluyorum.

"Biz size geri döneriz" :smiley:

"Yaradılanı severim, yaradandan ötürü"

Yeri geldi,
Hatırlatıyım dedim.... :smiley:

Alfonse' Alıntı:
Saçı uzun aklı kısa diye düşünenlere çok kızıyorum ;D

Alfonse' Alıntı:
"Yaradılanı severim, yaradandan ötürü"

Yeri geldi,
Hatırlatıyım dedim.... :smiley:

Ben yaradılan olduğuma göre şimdi ben kızılan mı sevilen mi oluyorum gene anlamadım. Kıt akıllıyım işte ;D

Rakılı fasıllı yerleri sevenlere çoookkkkk kızıyorum ;D ;D ;D

Ben bayan olsaydım kalbine ve beynine uyuşturucu bir sıvı döken biri ile asla bir arada olmazdım nasıl olablirimki ayağım takılsa ona tutunacağım , yürüyemesem o giricek koluma , hasta olsam o alıcak beni kollarına , ben nasıl kaldırayım koca adamı yahu !!!! doğal olarak genellemeye göre şöförüm o olucaktı elbette hayatta binmezdim onun arabasına ,hem bakın kemal ustam (bendeniz) ben böyle alkollü araç kullananlardan çok kazandım diyor !! , örnekler misaller çoğaldıkça çoğalır sözün özü kısa olandır , mümkün değil asla hiç düşünemiyorum bile , yani dayanacağım ağacın içine onu çürütecek bir sıvı dökülmüş ben bunu bile bile ona yaslanacağım , evinden çıkıp tekrar evini bulacak kadar aklı olan böyle bir riske giriyor ise vardır bir bildiği demektir.
saygılar.
alkolün zaralarını anlatabilmek için 2 dakika bayan olmak zorunda kaldım hemcinslerimden özür dilerim. :D

ekiNoks' Alıntı:
Ben yaradılan olduğuma göre şimdi ben kızılan mı sevilen mi oluyorum gene anlamadım. Kıt akıllıyım işte ;D

Rakılı fasıllı yerleri sevenlere çoookkkkk kızıyorum ;D ;D ;D

"Yaradılanı severim, yarandandan ötürü"

Burada "kızma" kelimesi yok ;D "Yaradılanı sevme" kelimeleri var. :smiley:

Sizde yaradılan olduğunuza göre, seviliyorsunuz :smiley:

Ama,
ilave etmeliyim ki,
Yaradılandan ötürü sevilmek sosyal yaşamda yeterli değil. Takdir edersiniz.....

Kendinize kıt akıllıyım diyerek, ikinci kez espri yapmanızı ise kaldıramıyorum ki, benim kaldırıp kaldıramam da kimin umurunda... ;D ; bunuda biliyorum ;D ;D ;D

Kesinlikle çok çok çok akıllı olduğunuzu düşünüyorum.
Zira, bu konu dışında olan, güzelliğinizde bir kere görenin bile aklında... :smiley:

Rakılı fasılllı yer ise sadece eğlencelidir, neşe yakalama peşindedir oraları sevenler, o kadar, ama o kadar... Hayat ertesi gün tüm hızıyla yeniden başlar....

Sağlıcakla....

Alfonse' Alıntı:
Rakılı fasılllı yer ise sadece eğlencelidir, neşe yakalama peşindedir oraları sevenler, o kadar, ama o kadar... Hayat ertesi gün tüm hızıyla yeniden başlar....

Sağlıcakla....

Bir oyun havasından alıntı yapayım Oğuz Yılmaz

Gönül ne bar ister ne de meyhane :eek: :eek: :eek:
Gönül muhabbet ister içmek bahane ::smiley: ::smiley: ::smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.