En Çok Neye Kızıp Sinirlenirsiniz?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ferdane gül Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 358
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 42,869
Ynt: En Çok Neye Kızıp Sinirlenirsiniz?

Alp, güzel yazından dolayı teşekkür ediyorum. Benimki zaten espriydi, maksat neşelenelim, sen de konuyu gayet iyi anlamışsın :smiley:.

Bu gün bir çok şeye kızıyorum. Bir tanesini örnek vereyim; Hani deri koltuklarda oturanlar vardır, koltuklarının sağlam olduklarını zannedenlerden, ikide bir de o koltuklarını anlatıp dururlar hani, işte onlara ;)...

Anlayamayan var mı?

Alp, anladın mı? ;D

Etiketler

Bedavacılara, herşeyi bedel ödemeden yapmaya çalışanlara, hatayı sürekli başkalarında arayanlara, sen yokmuşsun gibi davrananlara, senin yerine plan yapanlar ve karar verenlere

mu larla mişler ile ben bildim ben buldum diyenlere :D :D :D :D biryerden sonra ifadem aynen ;D ;D ;D ;D

seyyah-34' Alıntı:
mu larla mişler ile ben bildim ben buldum diyenlere :D :D :D :D biryerden sonra ifadem aynen ;D ;D ;D ;D

aaa evet bi de onlar var tabi onları unutmamak lazım
birileri yapınca '' yaptık '' olur , kendisi yapınca '' yaptım '' çok kızıyorum çok :D :D

bide cevabı bilirde sonra uğramazlar hep benmi sorcağım cnm :D :D

hadi peşehodka hanım burası neresi sizi bekliyor

figo' Alıntı:
Bir oyun havasından alıntı yapayım Oğuz Yılmaz

Gönül ne bar ister ne de meyhane :eek: :eek: :eek:
Gönül muhabbet ister içmek bahane ::smiley: ::smiley: ::smiley:

Oğuz Yılmaz yemeğe gelse, zil takıp oynasak felan ;D ;D ;D ;D

Bu Sincanlı türkücülerin birinde, belki de Oğuz Yılmaz, bilmiyorum. ZJ kasa Grand Cherokee varmış..... Bi derdi var mı acaba, yardım felen etsem.... ;D

Yukarıda yazılmıştı, tekrar ihtiyacındayım ;D

İş görüşmesi sonundaki "biz sizi ararız" cümlesinden nefret ediyorum. Kriz dönemi sebebiyle çok duyduğum ;) bu cümleden Vallahi sıkıldım, Billahi sıkıldım... :mad: :( :-[

ekiNoks' Alıntı:
Alp, güzel yazından dolayı teşekkür ediyorum. Benimki zaten espriydi, maksat neşelenelim, sen de konuyu gayet iyi anlamışsın :smiley:.

Bu gün bir çok şeye kızıyorum. Bir tanesini örnek vereyim; Hani deri koltuklarda oturanlar vardır, koltuklarının sağlam olduklarını zannedenlerden, ikide bir de o koltuklarını anlatıp dururlar hani, işte onlara ;)...

Anlayamayan var mı?

Alp, anladın mı? ;D

Anladım, anladım....... :-\

Anladım da, keşke anlaşılması gereken bunlar gerçek olmasaydı....

Keşke anlayabilitem :smiley: zayıf olsaydı. Bu deri koltuk meselesini anlayamasaydım :-[

Şu an tepemde uçuşan sivri sineğe feci kızmış durumdayım. Alıcam canını haberi yok... :eek: ;D

Son 3 senedir en çok kendime kızarım hayatımda bir daha bu kadar sevemeyeceğim bi kişiyi sorumluluklarımı yerine getirmediğim için kaybettiğimden.....

Alfonse' Alıntı:
Geçmiş olsun, tavlayı kucağınız aldınız yani ;D ;D ;D
Alfonse günlerdir bir ilkokul meznunu olarak açığınızı bir imla hatanızı yakalamak uğruna gecemi gündüzümü harcadım nihayet kader anı bu anmış tamda 3. boğaz köprü belgeseli hazırlarken rast geldi inan keyfime diyecek yok heh hehhee :D :D :D :D :D
çok saygı değer bir arkadaşımız olmanız hasebi ile yanlışınızı ben sizin adınıza düzletiyorum :D :D :D :D

tavlayı kucağınıza aldınız yani olucaktı :D :D :D :D hakınızı helal ediniz

yarın hazırladığım 3.boğaz köprüsü belgeselini izlemeye beklerim iyi geceler s.n alp bey

dundaralp' Alıntı:
Son 3 senedir en çok kendime kızarım hayatımda bir daha bu kadar sevemeyeceğim bi kişiyi sorumluluklarımı yerine getirmediğim için kaybettiğimden.....

İşte bu ağır oldu..... Gerçekten üzüldüm, kalbinize, zihninize, vicdanınıza sabırlar diliyorum.... İnsan oğluyuz, hatasız bi Allah....

Saygılar..

ferdane gül' Alıntı:
Gecenin bir vakti,-çok dikkat etmeme rağmen- benzin bitip yolda kalmaya....

Hanım başına, çakal çukal yuvası bi semtin köprü civarında yolda kalıp, arkadaşını aramayana çok kızıyorum.....

Bi de cesareti ve kendi kendine yetebilme becerisini tebrik ediyorum.... ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR