Arama sonuçlarınız

1. gogo10

Yolda Biri Var Irana Gidiyor

Iğdır daki federasyonu arayarak sordum 200 Dolar teminatın istenildiği zaman geri alınabileceğini, İran'dan başka ülkeye geçilmesinin yada İran'a hiç girilmemesinin bile öneminin olmadığını söyledi. Bakalım seyahatten önce bir daha ararız.

2. gogo10

Karavanla Gürcistan Ermenistan

Azerbaycan'la ilgili gümrükte ve polislerin yollarda sebepsiz rüşvet istediklerini birçok yazıda okumuştum. Bu yüzden oraya gitmekten vaz da geçtim. Ermenistanda ise rüşvet olayını bir kez gümrükte istediklerini onuda güzel bir dille reddettiğini sonrasında hiçbir sıkıntı yaşamadıklarını...
  3. gogo10

Yolda Biri Var Irana Gidiyor

Merhaba... Daha önce İran hakkında araştırma yaparken blog'unuza rast gelmiş ve tüm blog'unuzu bir solukta zevkle okumuştum. Verdiğiniz bilgiler için çok çok teşekkür ederim. İran'a gezi planım bu yaz için var fakat Gürcistan,Ermenistan ve artdından İran yapmak niyetindeyim. Her forumda...

4. gogo10

Karavanla Gürcistan Ermenistan

onda sıkıntı yok abi :) adamlar bu tür şeylere takılmıyor... :)
  5. gogo10

Enduro Bot Konusunda Yardım !!!!!!

verdiğin cevap için çok teşekkür ederim :) gerek burda gerekse sahibinden deki ilanda çok güzel açıklamışsın çok sağol. İnan kaçırmak istemeyeceğim bir bot ve fiyatıda makul yazmışssın ama benim ayağım 40 numara :( eminim çok büyük gelecek en iyisi bire bir deneyip almak. Baldır konusunda ben...

6. gogo10

Enduro Bot Konusunda Yardım !!!!!!

Forma'yı hangi siteden bulduuz acaba? bende cok beğendim :) birde normal ayak numaranız kaç ve forma'yı kaç numara aldınız? :) teşekkürler...

7. gogo10

Yugun (yücel Gündüz) 2015 Yaşam Ve Geziler Güncesi

Ynt: Yugun (yücel Gündüz) 2015 Yaşam Ve Geziler Güncesi Yücel bey sizi saygıyla takip ediyorum... Yapacağınız gezileri ve paylaşacaklarınızı sabırsızlıkla bekliyorum. Sevgiler...
  8. gogo10

Lübnan Gezisi

Ynt: Lübnan Gezisi ya adam süper gezi yapmış arada unutulmuş gitmiş. gerçi kendiside gitmiş :D ama helal olsun ayrıntıya girmiş. kendi artık sitede olmasada çok çok teşekkürler... Benim gibi Lübnan a gitmeyi planlayanlar için mutlaka okunması gereken bir konu!...
  9. gogo10

Şair Reklam Yazarı Hasan Sancak ın Siirt te İki Şehit Şiiri

Ynt: Şair Reklam Yazarı Hasan Sancak In Siirt Te İki Şehit Şiiri çok uzun zaman olmuş paylaşalı, bunca zaman görmediğim için üzüldüm. Okurken gözlerim doldu, o tarihde oradaydım, helal olsun size...

10. gogo10

Honda Msx 125 (grom)

Ynt: Honda Msx 125 (grom) .

11. gogo10

Honda Msx 125 (grom)

yaklaşık 3 hafta önce aldım. Toplamda 7200 motor + 400 sigorta,plaka falan tuttu. Arabanın bagajına atar götürürüm diye düşündüm ama heryere gidiyorum . Eskiden monkey ler vardı karavancıların motoru denilen buda onların yeni modeli gibi umarım onlar gibide uzun yıllar satılacak bir motor olur...
  12. gogo10

Dalış Ve Sinüzit ???

Ynt: Dalış Ve Sinüzit ??? kulaktan kan gelmesi tehlike çanlarının çaldığının hatta kısmen işin işten geçmiş olduğunun dalışa uzun bir vedanın gerektiğinin göstergesidir. ama dalışın sinüziti geçirdiği yanlıştır. sinüslerin açılarak sıvı boşalmasıyla rahatlama olur ama tamamen geçmez. bu...

13. gogo10

Kenan Sofuoğlu Yeni Çekme Karavanı İle Aramıza Katılıyor

Ynt: Kenan Sofuoğlu Yeni Çekme Karavanı İle Aramıza Katılıyor sanırım bu karavan satılığa çıktı çokda güzelmiş... http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-karavan-cekme-karavan-hobby-premium-720-uml-karavan-turkiye-de-tek-made-in-germany-153368993/detay
  14. gogo10

Wr125r Vs. Crf250l

Ynt: Wr125r Vs. Crf250l Arkadaşım sen gene gülmede :) arazide kullanmaycağım motoru genelde şehir içinde ulaşımı sağlamak için hafta sonları ise biraz macera yapabilirim diye düşünmüştüm bu düşüncemde motorun fiyatı çok etkili olmuştu. Senin kullanım tarzında kullanacak olsam dediğin doğru boy...
  15. gogo10

Crf250l İle Batı Karadeniz Turu

Ynt: Crf250l İle Batı Karadeniz Turu Bende size teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için. Boyunuz hakikaten yeterliymiş :D bakalım bu hafta Adapazarına gideceğim orada bu motorları bulabileceğim motorsiklet satıcıları vardır muhakkak, orada bir denemek benim için iyi olacaktır. Gerçi emsal...

16. gogo10

Crf250l İle Batı Karadeniz Turu

Ynt: Crf250l İle Batı Karadeniz Turu Merhaba güzel bir gezi olmuş izlemektende zevk aldım. Size 2 sorum var CRF kullanan arkadaş sizsiniz sanırım: 1.si boyunuz kaç :) 2.si CRF'deki egzos orjinalmi? değilse çok farkettimi? :D CRF almayı düşünen birisi olarak boyum konusunda tereddütlerim var da...
  17. gogo10

Wr125r Vs. Crf250l

Ynt: Wr125r Vs. Crf250l diğer arkadaşların dediği gibi 125 lik bir motor nekadarda yeterli gözükse birzaman sonra sizi tatmin etmeyecek keşke 3 kuruş fazla verseydimde 250 lik bişeyler alsaydım diyeceksiniz. Birde şunu belirtmek isterim bu motorlar cross 'dan çok enduro tarzıdır. Aslında...
  18. gogo10

'egeli' 2013

Ynt: 'egeli' 2013 Sevgili Yavuz abi, yolunuz düşerse muhakkak bekleriz ben olayım olmayayım her iki siteninde insanları çok misafirperverdir. İki siteninde marketi size yardımcı olacaklardır. Bundan 20 yıl önce kadar bizimde sahilimiz Tisan'ın sahili gibiydi, fakat avlanma, ziyaretcilerin...

19. gogo10

'egeli' 2013

Ynt: 'egeli' 2013 O bölgede yazlarını geçiren birisi olarak size şunu söyleyeyim Aynalıgöl mağarasını dün TRT Belgesel kanalında izledim hayran kaldım! Henüz ziyarete açılmadı belediye ile müzeler müdürlüğü arasındaki bir anlaşmazlıktan dolayı daha da açılamaz diyorlar. Buna rağmen ziyaret eden...
  20. gogo10

Yapmadan Dönme

Ynt: Yapmadan Dönme - Büryan Siirt'inmidir yoksa Bitlis'inmi tartışmaları sürsede, Siirt meydanda bulunan Bahattin büryan'ı tavsiye ederim özellikle sabah erken saatlerde yemelisiniz büryanı yoksa bişeye benzemez. - Büryan dışında bişeyler yemek isterseniz Güres caddesi üzerinde Adanalı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri