Arama sonuçlarınız

1. Zorbey

AMAROK OFFROAD MODİFİYESİ

Ynt: AMAROK OFFROAD MODİFİYESİ Tampon orjinal gibi Pickup ta yakışıklı olmuş ... Usta ustalığını konuşturmuş. Ellerine sağlık... Sahibide aracını güle güle kullansın... Çamuru eksik olmasın ...

2. Zorbey

2001 3.2 V6

Ynt: 2001 3.2 V6 Frontera 3.2 V6 aracınız hayırlı uğurlu olsun. İyi günlerde gülle gülle kullanmanız dileğiyle... İlk izlenimlerinizi fotoğraflarla bekliyoruz.
  3. Zorbey

Tek Başıma Arabayla 72 Günde Doğu-Orta-Kuzey Avrupa 22 Ülke 24000km Overland

Zafer Bey yeni fotoğrafları, anlatımları ve hatıraları dört gözle bekliyoruz. Sizi götürüp getiren elinize, ayağınıza ve aracınıza Allah zeval vermesin. Nice uzun metrajlı gezilere dileklerimle ...

4. Zorbey

Tek Başıma Arabayla 76 Günde 3 Kıta 14 Ülke Overland 24500 Km

Ynt: Tek Başıma Arabayla 76 Günde 3 Kıta 14 Ülke Overland 24500 Km Matera fotoğraflarına bakarken birden Mardin' e bakıyormuş hissine kapıldım. Zafer Bey fotoğraflar için teşekkürler.
  5. Zorbey

Dışı Travec Tecdrah - İçi Dacia Duster

Ynt: Dışı Travec Tecdrah - İçi Dacia Duster Ben 2. Dünya savaşında kullanılan, 1994 yılında askere gittiğimde bizim ordumuzda hala kullanıldığına şahit olduğum bu araca benzettim.

6. Zorbey

Ynt: Tek Başıma Arabayla 76 Günde 3 Kıta 14 Ülke Overland 24500 Km Zafer Bey hoş geldiniz. ''Gözümüz yollarda kaldı.'' dedikleri bu olsa gerek . Fotoğrafları ve izlenimlerinizi merakla bekliyoruz. Saygılar. Selamlar ...

7. Zorbey

salata tabagi kenarinda suyuna banacak yer acmak

Ynt: salata tabagi kenarinda suyuna banacak yer acmak Valla kavga çıkar benden söylemesi ... :) Öyle suyun gözüne oturtmazlar adamı ... :)
  8. Zorbey

KARTAL - JEEP :))) (MADE IN TURKEY)

Ynt: KARTAL - JEEP :))) (MADE IN TURKEY) Yerli otomobilden önce nurtopu gibi yerli jeep' imiz olmuş. :) Bence güzelde olmuş ... Yapanın eline koluna sağlık ...
  9. Zorbey

Ynt: Tek Başıma Arabayla 76 Günde 3 Kıta 14 Ülke Overland 24500 Km http://haber.mynet.com/kopenhagda-izmir-plakali-arac-alarmi-591331-dunya/ Zafer Bey, öncelikle çok geçmiş olsun. Niye böyle bir ayrışma oldu anlamış değilim. Avrupa'nın çeşitli ülkelerinde yaşayan milyonlarca vatandaşımız yok...

10. Zorbey

84 Land Cruiser FJ40 Toplanıyor, Kayseri'de..

Ynt: 84 Land Cruiser FJ40 Toplanıyor, Kayseri'de.. Başınız sağolsun. Allah kalanlara uzun ve sağlıklı ömürler nasip etsin. Resimleri sabırsızlıkla bekliyoruz ...

11. Zorbey

Hunileri Taktık 42 Lastik Ford F250 Geliyor

Sıkı takipteyiz. Ortaya bir şeyler çıksa artık, meraktan başımıza gelmeyen kalmayacak... :D
  12. Zorbey

Ynt: Tek Başıma Arabayla 76 Günde 3 Kıta 14 Ülke Overland 24500 Km Cidden Allah nazarlardan saklasın... Bu kadar kısa zamanda bu kadar geniş bir coğrafyayı karayoluyla dolaşmak gerçekten çok zor olsa gerek. Allah bedeninize sağlık, cebinize bol para, kazasız belasız yolculuk nasip etsin ...

13. Zorbey

ATAYURT.. ulan bator-harhori-orhun....MOĞOLİSTAN

Ynt: ATAYURT.. ulan bator-harhori-orhun....MOĞOLİSTAN Ne diyeyim tüylerim diken diken oldu. Paylaşım için Teşekkürler...
  14. Zorbey

Sonunda Muradıma Erdim 98'GrandCherokee ZJ 5.9

Ynt: Sonunda Muradıma Erdim 98'GrandCherokee ZJ 5.9 Hayırlı uğurlu olsun. Allah iyi günlerde huzurla, mutlulukla kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. Off Road - modifikasyon çalışmalarınızı bekliyoruz. Güzel birşey çıkacağını umuyorum. Sıkı takip.
  15. Zorbey

1980 Model Araçların Trafikten Men Edilmesi Hakkında

''Sarsılmaz bir tüketim toplumu'' yaratmak için bayraktarlık yapanlar bu konuda da boş durmayacaktır..Eski araçlara klasik araba vergisi getirmek çiftçileri mazot fiyatlarından sonra vuracak ikinci mermidir.Yaptıklarının yapacaklarının teminatı olduğunu düşünürsek , biz 80 li yılların araçlarını...

16. Zorbey

İzmir - Moğolistan

Ynt: İzmir - Moğolistan Allah güle güle gidip gelmeyi nasip etsin... Yolunuz açık olsun...
  17. Zorbey

84 Land Cruiser FJ40 Toplanıyor, Kayseri'de..

Ynt: 84 Land Cruiser FJ40 Toplanıyor, Kayseri'de.. Kırmızı 3 ;)
  18. Zorbey

Hunileri Taktık 42 Lastik Ford F250 Geliyor

Sıkı takip. 8)

19. Zorbey

TASIS'TEN ARAC SATISI

TASIS'TEN ARAC SATISI GUMRUK MUSTESARLIGI TASFIYE ISLERI VE DONER SERMAYE ISLETMELERI GENEL MUDURLUGU ANKARA ISLETME BOLGE MUDURLUGU ERGAZI ISLETME SUBE MUDURLUGU, GUMRUK MEVZUATI UYARINCA...
  20. Zorbey

Gezenbilir Bit Pazarı (12 Haziran 2011 Pazar)

Ynt: Gezenbilir Bit Pazarı (12 Haziran 2011 Pazar) Gayet güzel düşünülmüş bir etkinlik ... İyi eğlenceler ... Güzel alışverişler ... Malum '' Komşu komşunun külüne muhtaçtır.'' :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR