Tek Başıma Arabayla 76 Günde 3 Kıta 14 Ülke Overland 24500 Km

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan seyr-ü zafer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,172
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 187,060
Ynt: Tek Başıma Arabayla 76 Günde 3 Kıta 14 Ülke Overland 24500 Km

Bu arada Danimarka bağlantısı bulunan arkadaşlar orada bir Türk avukat sorarlarsa sevinirim, ben de araştıracagım, dediğim gibi seyahat sırasında internete bile giremedim.

Etiketler

Zafer Bey hoş geldiniz.

''Gözümüz yollarda kaldı.'' dedikleri bu olsa gerek . Fotoğrafları ve izlenimlerinizi merakla bekliyoruz.

Saygılar. Selamlar ...

Zafer bey geçmiş olsun..Hoşgeldiniz..

hoşgeldiniz zafer bey geçmişler olsun .Olayın nasıl olduğunu ve gezinizi merakla bekliyorum.Gezdiğiniz yerlerin isimlerini okurken bile başım döndü.

Sağ salim döndünüz ya önemli olan bu bence; hoşgeldiniz. :smiley:
Bu yıl, Kuzey Kutup Dairesi'ni epeyce geçen oldu bu camiadan; Türkler, coşmuş olmalı!... :D

Selamlar
Cavid Sezen

Hocam hem hoş geldin hem de geçmiş olsun... Sanırım bu yazıyı okuyan herkes senin yerinde olmak için neler vermezdi.... Ama malesef bu çark hepimizi bir yere sürükleyip küçük meşgalelelerle hayatı harcattırıyor...
Ne mutlu ki sana yüreğinin götürdüğü her yere gidiyorsun....

Not: Mutlu ve müreffeh yaşarken demokrasinin beşiği diye tanımlanan kuzey ülkeleri birden üçüncü dünyayla tanışınca rasiszmin bayrağı oldular... Onlar için TR plakalı olması aracının yeter.... Dünya nereye gidiyor.... Irkçılığın diyetini daha kaç kere verecek bu dünya.....

Bilgisayarda ki sorunlarımdan dolayı şimdi girebildim ve çok sevindim döndüğünüze(yaşadığınız aksiliklerden dolayı)iartık keyifle detayları bekleyebiliriz.

Zafer bey geçmiş olsun, büyük bir heyecan ve merakla paylaşımlarınızı bekliyor olacağız inşallah...

zafer üstad hoşgeldin...hatta bide geçmiş olsun.. ;D ;D..TR plaka bide 35 plaka olunca biz izmirliler daha bi heyecanlandık haberi okuyunca...e bide plaka tanıdık çıkınca dumur olduk ama neyseki sağ salim döndünüz güzel izmire..inşallah bi ara buluşur konuşuruz.

selamlar...

seyr-ü zafer' Alıntı:
Bu arada Danimarka bağlantısı bulunan arkadaşlar orada bir Türk avukat sorarlarsa sevinirim, ben de araştıracagım, dediğim gibi seyahat sırasında internete bile giremedim.
buyuk gecmis olsun burda oldugunuzu bilseydim misafrim olurdunuz ben avukat arastirdim iyi bir turk avukat buldum kendisi danimarkali ortagi ile calismakta bu sizin icin + bir
durum istediginiz zaman gerekli iletisim adresini size veririm bana e-mail belbekahmet@hotmail.com yada tel +4524260095 no ulasma imkaniniz olur yada ekim 15 - 23 arasi tr olucam bana tlf yollarsaniz ararim sizi

hocam otostopçunun galaksi rehberi gibi adamsın, zaten ilk yaklaşımında aynı sorunlar karşısında, panik yapma:smiley: bu yerlerden sadece sharm el sheikh i gördüm o da 5 yıldızlı otelde dalış yaparaktı kendimden utandım, gerçi 3 yaşındaki bir oğul ve eşle buna da şükür, onlardan ayrılmayı ise düşünemem bile. yalnız ben de gaza geldim yazma konusunda malezya'dan başlayayım diyorum. ellerine, beynine yüreğine sağlık uzun zamandır okuduğum hiçbir şeyden bu kadar zevk almamıştım.

bir de sayende suzuki alıyorum ne alsam sorununu kafamdan attın kesinlikle ha 5 kapılısı olacak mecburen ama firmanın yerinde olsam sana sponsor olurum.

sizi tebrik ederim konuyu yeni gördüm 45 sayfayı sonuna kadar yeniden inceleyeceğim başarılar dilerim :smiley:)

seyr-ü zafer' Alıntı:
İzmir plakalı araç Kopenhag'dan İzmir'e sahibiyle birlikte döndü. Haftalardır internete girmiyordum olayın basına yansıdığını şimdi öğrendim. Bu olayı daha sonra detaylarıyla anlatırım. Adamlara hesap sormak niyetindeydim, ismimi, arabamı, plakamı basına verdiklerinden dolayı işledikleri suçu da eklerim artık. Seyahat 22 ülkeyi kapsadı ve ikibuçuk aya yakın sürdü. 24000km yol gittim. Daha öncekilerle kıyasladığımda türlü sebeplerden bu en zoruydu diyebilirim. Hepsini ayrı bir konu açıp anlatacağım. Güzel fotoğraflarım ilginç anılarım da var tabii. En acayibi zaten basına bile yansımış...İlgilendiğiniz, gezilerimi, konularımı takip ettiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Sonbahar ve kış aylarında yarım kalan konuları tamamlar son gezininkini de açarım artık. Bu arada oralara gidecek çıkarsa detay soruları bana yöneltebilirler. Geçilen ülkeler: Bulgaristan, Romanya, Ukrayna, Polonya, Litvanya, Letonya, Estonya, Rusya, Finlandiya, Norveç, İsveç, Danimarka, Almanya, Belçika, Hollanda, Lüksemburg, Fransa, İsviçre, Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Macaristan. Selamlar...
tekrar hosgeldiniz,bu arada pes diyorum,
bir daha ki gezinizi bastan haber verin de ugurlama yapalim :smiley: :smiley:,tabiiki donuste de karsilama kaydiya ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR