Ufukk ve Kroscu'yla Mağlova Kemeri (13 Şubat 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kuroscu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 46
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,644

Etiketler
Ynt: Ufukk ve Kroscu'yla Mağlova Kemeri (13 Şubat 2010)

aahhkatibim_34' Alıntı:
ne çok istiyosun düştüğünü görmemizi,peki çok ısrarettin arkadaşım gelirim, yolu tekrartarif edermisin ??

ne çok istiyordum düştügümü görmenizi kısmet olmadı .keşke kamera olsaydıda çekseydi bu gün merdivenlerden düştüm ayaklarım havaya kalktı birden bire sonrada sırt üstü merdivenlere .ardındanda aşagıya dogru kaymaya başladım elimde kask vardı akıllıyımya güya kaskı cenemin altına koydum her merdivende ceneme kask vurdu durdu hiç bitmeyecekmiş gibi geldi merdivenler neyse bitti ayaga kalktım hanım soruyor kapıyı açmış neyin var diye neyim olacak düştüm .onu duymayan kalmadı senin neyin var .bişeyim yok .ufak tefek yani hiç bişey .neyse işe gittim motorda dönüşte sorun çıktı motorcuya getirdim ufaktan yokuşvar girişte bide orda motoru geri çekeyim derken gene ayagım kaydı motorun altında kaldım .gene millet koştu bana yardım ettiler .bende sinir oldum motoru bıraktım neyi varsa yapın diye yarın için motorum yok .forum istanbula başka zaman artık epey hırpalanmış durumdayım .düşmeleri hafta sonuna saklıyorum .hafta sonuna kadar toparlarım .:smiley:

Neyse geçmiş olsun sana başka zamana sana diyorum birileri sana nazar etti nazarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.bayram.sen anlarsın artık kim olduğunu.... ??? ::smiley:

geçmiş olsun arkadaşım, kaska da birşey olmadı dimi ?? :smiley:
ufuk acaba kimin nazarı değdi valla ben Bayramın Maşallahı var demiştim ???aynı şekilde sanada
maşallah diyorum allah nazarlardan korusun, sende yok yok yani bilmiyorum demek yok , her türlü aktivitede
marifetlisin daha ne olsun :smiley:
kem gözlere şiş,,,

saolun arkadaşlar olan oldu sorun ayakkabıdan kaynaklanıyor bidaha onu giymeyecegim felaket kaygan altı dün ayakta durmakta zorlandım sanki buz pateni yapıyordum akşamakadar .hafta sonu bi arazi yapayımda kendime geleyim

Ufuk kardeşim selamlar. Önümüzdeki 25-28 Şubat tarihlerinde İstanbul Fuar Alanı'nda MOTORSİKLET fuarı var. Anladığım kadarı ile çok büyük bir fuar olacak.

Eğer sen ve Kurosçu o taraflara giderseniz bol bol fotoğraf çekin. Özellikle motor aksesuar ve yedek parça fotoğraflarsınız, bizde sizin sayenizde gezmiş oluruz fuarı.................Tabiki gitme imkânınız olursa.

zaten 2 gün boyunca orada olacağım,resim olmassa olmazlar arasında.,

Tamam Ufuk arkadaşım o zaman fotoğrafları bekliyorum mutlaka.

ah bu krosçu(bayram) var ya.zamanında nerelere soktu bizi, ne çamurlara , sulara yattık, kaç kere alıp alıp bozduğu motorları ittik. ama çok güzel maceralar yaşadık motorsikletlerle.adamın alıp sattığı motorların haddi hesabı yok.ha birde bu adamın hijyen anlayışı pek yoktur.araziye bununla gidip yemek yiyecekseniz midenizin geniş olması gerekir.çoğunlukla çamurlara yatıp çıkıp yemeğe oturduğunda ellerini yıkamaz,öyle kaşık.çatal, bardak vs.gibi eşyaları kullanmak gibi bir gailesi yoktur.mendil desen hak getire.tam dağ adamı anlayacağınız.hele bir tavuk yiyişi var ki Erol Taş'a rahmet.ama şeker gibi adamdır,eğlenceli adamdır, dürüst adamdır vesselam.bu yaz buralara gelsede beraber kros yapsak Kastamonu'nun bakir doğasında.

Dağ adamı doğal ortamda zorlanır,.zor ise biz dağ adamları içindir bayram ,ve ben aynı tarzdayız., ;) ;D

merhaba Ufuk bey anladığım kadarıyla Bayram sizide epeydir yoldan çıkarmış(gezi fotolarına bakarak anlıyorum bunu)ben Bülent bu arada. 2,5 yıldır Kastamonu'dayım.Bayram'la teyze çocuklarıyız.İstanbul'dayken çoğu hafta sonu beraber gezerdik.İlk motor deneyimlerimi hep Bayram'ın yardımıyla edindim.şimdi buralardan bakınca eski motor maceralarımı özlyorum.c.tesi kısmetse İstanbul'dayım.Bayramla beraber bana motor bakacağız fuardan.kastamonu'nun dağlarına ormanlarına da beklerim.krosun alası buralarda yapılır.bakalım bende bi enduro uydurabilirsem artık xl 200'mü, xlr 125 mi yoksa ymh xt 125'mi olur. sonara Bayram'la eski günlerdeki gibi vururuz dağlara taşlara.

mikdad' Alıntı:
ah bu krosçu(bayram) var ya.zamanında nerelere soktu bizi, ne çamurlara , sulara yattık, kaç kere alıp alıp bozduğu motorları ittik. ama çok güzel maceralar yaşadık motorsikletlerle.adamın alıp sattığı motorların haddi hesabı yok.ha birde bu adamın hijyen anlayışı pek yoktur.araziye bununla gidip yemek yiyecekseniz midenizin geniş olması gerekir.çoğunlukla çamurlara yatıp çıkıp yemeğe oturduğunda ellerini yıkamaz,öyle kaşık.çatal, bardak vs.gibi eşyaları kullanmak gibi bir gailesi yoktur.mendil desen hak getire.tam dağ adamı anlayacağınız.hele bir tavuk yiyişi var ki Erol Taş'a rahmet.ama şeker gibi adamdır,eğlenceli adamdır, dürüst adamdır vesselam.bu yaz buralara gelsede beraber kros yapsak Kastamonu'nun bakir doğasında.

vayyyy teyze oglum gelmiş hoş gelmiş nede iyi etmiş de teyze oglu beni çok abartmışsın ben okadar iyi birisi deyilim hele şeker ve ben çok zıt benzetmeler .genede tarzını beyendim benki dag adamıyım benki sacım başım dagınık benki paspalıgımla hoş dagınıklıgımla güzel .benki kimlik yerine çamur taşıyan ve heryerde kendimden izbırakan .(kalıcı sanılabilir fakat yıkayınca çamur gider)işte öyle sade ve sıradan bi arazi adamıyım .vahşiyim kurtlarla dostum köpeklerle anlaşma yolundayım .dagda aslan evde kedi gibiyim .kirlenmek güzeldir hele evde yıkayan bir eşin varsa :smiley:(burası yanlış anlaşılmasın egoist deyilim )espiden ibarettir yazılanlar gülmek serbest:smiley:

mikdad' Alıntı:
merhaba Ufuk bey anladığım kadarıyla Bayram sizide epeydir yoldan çıkarmış(gezi fotolarına bakarak anlıyorum bunu)ben Bülent bu arada. 2,5 yıldır Kastamonu'dayım.Bayram'la teyze çocuklarıyız.İstanbul'dayken çoğu hafta sonu beraber gezerdik.İlk motor deneyimlerimi hep Bayram'ın yardımıyla edindim.şimdi buralardan bakınca eski motor maceralarımı özlyorum.c.tesi kısmetse İstanbul'dayım.Bayramla beraber bana motor bakacağız fuardan.kastamonu'nun dağlarına ormanlarına da beklerim.krosun alası buralarda yapılır.bakalım bende bi enduro uydurabilirsem artık xl 200'mü, xlr 125 mi yoksa ymh xt 125'mi olur. sonara Bayram'la eski günlerdeki gibi vururuz dağlara taşlara.
MRB Cumartesi ve pazar fuarda olacağım tam gün,beni arasın bayram geldiğinizde sohbet ederiz. ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,508
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR