Ufukk ve Kroscu'yla Mağlova Kemeri (13 Şubat 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kuroscu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 46
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,657
Ynt: Ufukk ve Kroscu'yla Mağlova Kemeri (13 Şubat 2010)

SUVARİ' Alıntı:
Ben de motorumu çok seviyordum. Çok çok yıkadım iyice parlattım, motorunu dahi en ince yerine kadar yıkadım.............sonra çalışmadı. ;D
aha işte bugün bizimde öle oldu derede yıkadım parlattımm cilaladım kuros sonrası kelek yaptı çalışmadı neyse inadı fazla sürmedi yola devam ettim.

Etiketler

murat oralara ağustosun 2 sinden sonra gidebiliyorum,yıllık izin nedeni ile,ama bu sene ege sahillerini düşünüyorum kısmet tabiki. :D

motorlarla aram oldu olası iyi olmadı gitti ..ama gönül işde kimi motoru s ever kimi jeep i başka resim varsa sana z ahmet onlarıda yükle ufuk

valla motoru çamurda itmekten pek resim çekemedim omu beni taşıdı benmi onu bak işte orasını karıştırma ünalcım :-\ :Dama yağan yağmurlar ve karlar zemini çok ağırlaştırmışlar.süper zevk aldım ben.abone olurum artık ormana. ;D

Dakka bir gol bir...:smiley: Kurosçu direk mevzuya girip en çamurundan yola girmiş... Çektiğin sıkıntıyı tahmin ediyorum ama balata sorununu hallettiyseniz haftaya daha güzel fotolar gelir diye düşünüyorum...
Motorla aranızdaki bu sıcak yakınlaşma ve ilişki için bişi demiyeceğim, zaten Murat söylenecekleri söylemiş :smiley: Bana tebessüm etmesi kaldı, ama gülmedim bak sadece tebessüm ettim. Sonra gülme komşuna gelir başına deyimini hatırlamak ve motoru sırtlamak hiç de işime gelmez.... Keyfiniz bol olsun..

Sevgilerimle,

Selim

Vay Bayram abi naptın sen.Hemen o çamura sokulurmu hiç :smiley: Zaten balata sıyrık motor gitmiyo.Ama yüzünüzdeki mutluluğa değer işte. Çok güzel olmuş Bayram ve Ufuk abicim,devamını bekliyoruz..

güzel kareler,
Ufuk'ta çamurun tadını tatmış, ;D ;D ;D
araziye bir arkadaş daha kazandırdın Bayram ::smiley: ::smiley:

UFUKK bayram dediğini yapmış senide sokmuş çamura, ben bu gün gideceğinizi sanmıştım, telefonda konuşutuğumuzda şehiriçinde deniyeceksiniz diye düşündüm, ama Bayram dayanamamış, birhafta çamura dereye girmezzze ,işi rast gitmiyecek arkadaşımızınillede ıslanacak, çamura batacak, maşallahı var. hastalanmıyorda ,

İbrahim35' Alıntı:
Vay Bayram abi naptın sen.Hemen o çamura sokulurmu hiç :smiley: Zaten balata sıyrık motor gitmiyo.Ama yüzünüzdeki mutluluğa değer işte. Çok güzel olmuş Bayram ve Ufuk abicim,devamını bekliyoruz..
zorluklarla mücadele eden insan daha güçlü olur ibrahim,valla ilk defa daldım böyle yerlere çokta zevk aldım,aynen devam artık. ;D

aahhkatibim_34' Alıntı:
UFUKK bayram dediğini yapmış senide sokmuş çamura, ben bu gün gideceğinizi sanmıştım, telefonda konuşutuğumuzda şehiriçinde deniyeceksiniz diye düşündüm, ama Bayram dayanamamış, birhafta çamura dereye girmezzze ,işi rast gitmiyecek arkadaşımızınillede ıslanacak, çamura batacak, maşallahı var. hastalanmıyorda ,

kızzz ne yazmışsın öyle hastalanmıyor felan beni öldürecenmi canın helvamı cekti söyle ne kadar istiyorsan alayım .ben camur adamım olmazsa olmaz :smiley: yorum yazan arkadaşlara çok çok teşekkürler gelmek isteyen olursa hafta sonuna beklerim bu gün sevgililer günüydü araziye girmedim kızımla gezdim .ufuk sende ailenleydin sanırım .haftaya hepbirlikte bi arazi yapalım olurmu ufuk tabi eşinden izin alman lazım

kuroscu' Alıntı:
kızzz ne yazmışsın öyle hastalanmıyor felan beni öldürecenmi canın helvamı cekti söyle ne kadar istiyorsan alayım .ben camur adamım olmazsa olmaz :smiley: yorum yazan arkadaşlara çok çok teşekkürler gelmek isteyen olursa hafta sonuna beklerim bu gün sevgililer günüydü araziye girmedim kızımla gezdim .ufuk sende ailenleydin sanırım .haftaya hepbirlikte bi arazi yapalım olurmu ufuk tabi eşinden izin alman lazım
ah be bayram hanımla bugün forum istanbuldaydım malum sevgililer günüydü,hediye falan aldım anla işte bilsem senide çağırırdım ben araziye gideceğini biliyordum tüh,ana sayfada yaklaşanetkinliklere fuar ile ilgili konu yazdım bir göz atın. ;) ;D

UFUKK' Alıntı:
ah be bayram hanımla bugün forum istanbuldaydım malum sevgililer günüydü,hediye falan aldım anla işte bilsem senide çağırırdım ben araziye gideceğini biliyordum tüh,ana sayfada yaklaşanetkinliklere fuar ile ilgili konu yazdım bir göz atın. ;) ;D

bu gün bende forumistanbuldaydım akşama kadar gezdim karşılaşamadık fakat felaket kalabalıktı bu gün buz pateni için gün ayarla gidelim canagı kırmaya bu gün çocugun biri fena kıç üstü oturdu yerden kalkamıyordu bende kenar korkulugun orayaçıkıp elimi uzatıp kaldırayım dedigimde bitarafım kırıldı herhalde diye acı içindeydi aklıma geldi ve yılmaza dedim bende çanagı kırmaya buraya girecem dedim:smiley:

önce emekliyeceksin sonra yürüyeceksin sonra koşacaksın,ben sana yürümeyi ve koşmayı öğreteceğim,emeklemene gerek kalmayacak, 17 şubat çarşamba akşamı saat 8 de,forum istanbul buz pistinde buluşalım o zaman gelen olursa buyursun.

UFUKK' Alıntı:
önce emekliyeceksin sonra yürüyeceksin sonra koşacaksın,ben sana yürümeyi ve koşmayı öğreteceğim,emeklemene gerek kalmayacak, 17 şubat çarşamba akşamı saat 8 de,forum istanbul buz pistinde buluşalım o zaman gelen olursa buyursun.
,

ufuk çarşamba günü hatırlat ben çok unutkanım hele böylesi durumlarda daha çok unutkan olurum başka gelen varmı bol düşüşlü bir akşam yaşayacagım kaçmaz geli,n ve beni seyredin .gülmek serbest:smiley:

ne çok istiyosun düştüğünü görmemizi,peki çok ısrarettin arkadaşım gelirim, yolu tekrartarif edermisin ??

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,516
Kayıtlı Üye Sayımız
172,175
Kaydolan Son Üyemiz
disciyolda

SON KONULAR

Geri