Tanışma Bölümü (Karavan)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan vural Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,241
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 612,983
Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan)

Merhaba arkadaşlar Ben İhsan uzun zamandır yazılarınızı okuyorum bayada bilgi sahibi oldum yani kendi aracımı yapacak kadar cesaretlendim diyebilirim. Muğla milas cıvarında ikamet ediyorum aileden kalma zeytincilik işinin yanısıra nakliye ve bazende çekici hizmeti veriyorum.

Etiketler

İhsanK' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar Ben İhsan uzun zamandır yazılarınızı okuyorum bayada bilgi sahibi oldum yani kendi aracımı yapacak kadar cesaretlendim diyebilirim. Muğla milas cıvarında ikamet ediyorum aileden kalma zeytincilik işinin yanısıra nakliye ve bazende çekici hizmeti veriyorum.

Hoş geldiniz. En doğru yerden başlamışsınız. Ben de aynen sizin gibi önce uzunca bir süre okudum, okudum. Ben bu işi yaparım diye gözüm kesti ve araç edinip işe başladım. Biraz el beceriniz varsa hiç de uzak bir hayal değil. Hoş geldiniz. Gönlünüze göre bir karavana ulaşmanız dileğiyle... İyi bayramlar.

İhsanK' Alıntı:

Hasan bey, merhaba aramiza hosgeldiniz. Tam olarak nerede ikamet ediyorsunuz? Milas'in yakinlarindamisiniz yoksa deniz kenari taraflardamisiniz?

Sent from my iPad using Tapatalk

İhsanK' Alıntı:

Hasan bey, merhaba aramiza hosgeldiniz. Tam olarak nerede ikamet ediyorsunuz? Milas'in yakinlarindamisiniz yoksa deniz kenari taraflardamisiniz?

İhsanK' Alıntı:

İhsanK' Alıntı:

İhsanK' Alıntı:

Herkese Merhaba,
Yaklaşık 5-6 aydır bu siteyi takip ediyorum. Gerçekten üyeler arasındaki dayanışma, paylaşım, bir birini motive etme inanılmaz düzeyde. Ben de epeydir kafamda olan bir motokaravan edinme hayalime site sayesinde hız vereceğim gibi görünüyor. Motokaravanını kendisi yapan pekçok arkadaşın yapım serüvenlerini baştan sona okudum. Inanılmaz bilgiler elde edindim. Çıkardığım sonuç benim için en ideal araç 2009-2010 model 15-17 mt. Dukato panelvan gibi görünüyor. Inşallah istediğim temizlikte bir araç bulabilirim. Bu vesileyle tüm gezenbilir ailesinin mübarek Kurban Bayramı'nı kutlarım. İzmir'den sevgiler selamlar..

Melih bey galiba ihsan demek istediniz
Aile Yatağanlı doğal olarak orada bir ev mevcut biz kardeşler olarak genelde işimiz icacı çevre yerleşimlerde ikamet ediyoruz, ailenin asıl işi zeytin ve keçiboynuzu ama biz kardeşler buralarda gözde olan tekne ve her türlü marin servis işine yöneldik. ben nakliyeciyim derken ev eşyası yada pazarcılık değil özellikle teknik nakliye motor şanzıman demir sac vs gibi hatta diğer şehirlere oto bile taşıdığımız oluyor, şu an çekek mevsimi olduğundan deniz kenarlarındayız, diğer kardeşlerden biri milas bodrum sanayi bağlantılı ağır tekne bakımları yapmakta, içmelerde bir iş yeri mevcut, ben ise genellikle güllük girişinde eski baba yadigarında ikamet ediyorum.
Sizdemi bu cıvarda oturuyorsunuz.

İhsanK' Alıntı:
Melih bey galiba ihsan demek istediniz
Aile Yatağanlı doğal olarak orada bir ev mevcut biz kardeşler olarak genelde işimiz icacı çevre yerleşimlerde ikamet ediyoruz, ailenin asıl işi zeytin ve keçiboynuzu ama biz kardeşler buralarda gözde olan tekne ve her türlü marin servis işine yöneldik. ben nakliyeciyim derken ev eşyası yada pazarcılık değil özellikle teknik nakliye motor şanzıman demir sac vs gibi hatta diğer şehirlere oto bile taşıdığımız oluyor, şu an çekek mevsimi olduğundan deniz kenarlarındayız, diğer kardeşlerden biri milas bodrum sanayi bağlantılı ağır tekne bakımları yapmakta, içmelerde bir iş yeri mevcut, ben ise genellikle güllük girişinde eski baba yadigarında ikamet ediyorum.
Sizdemi bu cıvarda oturuyorsunuz.

İhsan bey kusura bakmayın ilk bakışta aklımda hasan gibi kalmış demekki. Benim ailem de sizin tam karşınızda yani Güllük'den baktığınızda körfezin tam karşısında kalan, kıyıkışlacık'a bağlı yazlık sitelerin birinde ikamet ediyor. Balkondan tam Güllük'e bakiyoruz. Bende şu an onların yanındayım. Aracınızı yapmaya başlarsanız belki bir gün çay içmeye gelirim. :smiley:

Önemli değil Melih bey, sizin o cıvardada bir karavan kampı var diye biliyorum, ne kadar faal bilmiyorum ama.

İhsanK' Alıntı:
Önemli değil Melih bey, sizin o cıvardada bir karavan kampı var diye biliyorum, ne kadar faal bilmiyorum ama.

Ben bu civarda hic kamp gormedim. Acikcasi olsada pek kimseye tavsiye etmem. Sessiz sakin dogasi ile guzel bir yerdir ancak yolu felaket. Bodrum yolundan sonra 25-30 km boyunca kotu yollarda, yada dag yolundan geciyorsunuz. Kazikli yol ayrimindan kiyikislacik, iasos yonune dondukten sonrasi dahada bir berbatlasiyor. Yolun boyle olmasinin bir avantaji var oda burada evi olmayan gelmiyor. :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR