Tanışma Bölümü (Karavan)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan vural Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,241
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 628,826

Etiketler

Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan)

Merhaba Gezenbilir Ailesi,
Ben Emre İpektel İstanbul 1995 İstanbul'da doğdum.Bilgi üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölümü öğrencisiyim.Babamdan bana geçen karavan merakı sebebiyle aranıza katıldım.Genelde hepinizden küçük olduğum için bütün abilerime merhaba diyorum.İnşallah 9 Ağustos Cumartesi babam ile camper aracımızla avrupa turu yapacağız.Bu seyahati "Karavanlı gezilerimiz" Orta Avrupa bölümünde sizlerle paylaşacağım.

Hoşgeldin Emre,

bize gezilerin kadar yemek kültürleri konularındada yazılar yazabilirsin, iyi tatiller.

ivan95' Alıntı:
Merhaba Gezenbilir Ailesi,
Ben Emre İpektel İstanbul 1995 İstanbul'da doğdum.Bilgi üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölümü öğrencisiyim.Babamdan bana geçen karavan merakı sebebiyle aranıza katıldım.Genelde hepinizden küçük olduğum için bütün abilerime merhaba diyorum.İnşallah 9 Ağustos Cumartesi babam ile camper aracımızla avrupa turu yapacağız.Bu seyahati "Karavanlı gezilerimiz" Orta Avrupa bölümünde sizlerle paylaşacağım.

Hoş geldiniz. İyi yolculuklar.

Herkese Merhaba.
Adim Gurkan. Esimle birlikte bu siteyi uzun zamandir izlemekteyiz. Yazilarinizdan cok seyler ogrendik.
Bir motokaravan almayi planliyoruz. Hala daha kafamizdaki sorularin bazilarina cevap bulamadik. Forumdaki arkadaslarla daha iyi bir iletisim icerisine girebilmek ve yeni dostlar edinmek amaciyla kaydolmaya karar verdik.
Boyle guzel bir ortami olusturan herkese tesekkurler.

grkn-sa' Alıntı:
Herkese Merhaba.
Adim Gurkan. Esimle birlikte bu siteyi uzun zamandir izlemekteyiz. Yazilarinizdan cok seyler ogrendik.
Bir motokaravan almayi planliyoruz. Hala daha kafamizdaki sorularin bazilarina cevap bulamadik. Forumdaki arkadaslarla daha iyi bir iletisim icerisine girebilmek ve yeni dostlar edinmek amaciyla kaydolmaya karar verdik.
Boyle guzel bir ortami olusturan herkese tesekkurler.

Hoş geldiniz! Tez zamanda gönlünüzdeki karavana kavuşmanızı diliyorum.

Gürkan bey hoşgeldiniz. Umarım en kısa zamanda karavanınıza kavuşursunuz.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ali bey yeniden hoş geldiniz görüşmeyeli iyisinizdir umarım. Emre bey ve Gürkan bey sizlerde hoş geldiniz.

melihbozkurt' Alıntı:
Ahmet bey aramiza hosgeldiniz. Burada size yardimci olmaya calisiriz. Bize butce, ne sekilde ve ne kadar sure gezilecegi, yasam tarzi gibi konularda biraz bilgi verirseniz size oneride bulunabiliriz.
hoşbulduk. geç mesajım için kusura bakmayın forumda henüz yeniyim ve vaktim pek olmuyor açıkçası sezon dolayısı ile. aracı aldık biraz zaman geçtikten sonrada 15000 - 25000 arası bir bütçe ile karavana dönüştürmeyi düşünüyoruz. saygılar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR