Tanışma Bölümü (Karavan)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan vural Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,241
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 628,728
Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan)

Kusura bakmayın lütfen belki biraz fazla alınganlık göstermiş olabilirim.
Benimki biraz hadi herkes hoş geldin desin der gibi olmuş en azından görünen o.
Zamanla tanışıp daha güzel paylaşımlarda bulunmak dileğiyle...

Etiketler

Ertan Beyin o denli çok iletisini görmüştüm ki, sanıyorum bu nedenle hoşgeldiniz demedim diyorum kendi adıma. Sayın "enverdede"nin yazdıklarını okuyunca, deyim yerindeyse, ayıldım. :smiley:
Karavan düşünceniz de hayırlı olsun...

Cavid Sezen

Hoş bulduk,teşekkürler.Bu aralar sanırım depresyondayım sitemim ondandır,insanız sonuçta....
Kusurumuz olduysa affola der,zamanınızı aldığım için özür dilerim.
Birde dip not düşeyim,içim neyse dışımda odur.

Ertan bey , hoş geldınız.
Aslında dalyan rumuzunuzu ızleyenler bolgesınde sıkca da goruyordum.
Forumumuzu okuyarak da katıldıgınızı bıldıgım ıcın eskı dostlardan sayıyorum.
Mehmet.

orbay74' Alıntı:
Ertan bey , hoş geldınız.
Aslında dalyan rumuzunuzu ızleyenler bolgesınde sıkca da goruyordum.
Forumumuzu okuyarak da katıldıgınızı bıldıgım ıcın eskı dostlardan sayıyorum.
Mehmet.

Hoş bulduk Mehmet bey,beni eski dostlardan saymanız onure etti.
Beni genel olarak tanımayanlarında,tanıması açısından tanışma forumunuza iştirak ettim.
En azından şimdilik Defender karavan vari bir aracım var donanımlı değil ancak portatif donanımlar ile idare ediyorum.
Diğer bir aracım var her ikisinide satıp donanımlı bir karavan sahibi olma düşüncesindeyim o maksatla kendimi tanıtmayı uygun görmüştüm.
Sağlıcakla.

Herkezın bır arzu su vardır ıcınde Ertan bey.
Tez zamanda kavuşmanızı dılerım. (ben de hayallerıme kavuşabılmeyı bekleyenlerdenım).

Her zaman söylediğim bir söz vardır,ALLAH herkesin gönlüne göre versin.
Umarım sizde en kısa zamanda kavuşursunuz hayalinize.

Ertan bey, aramıza hoşgeldiniz. Sitemli iletinizi okuyunca cevap yazmaktan korktum.(Latife yapıyorum elbette) Dost olmak ve dost kalmak adına gezenbilir ailesine katılan herkes mutlaka hoşnutlukla karşılanır. Umduklarınıza nail olmanızı tüm kalbimle temenni ederim.

lukman' Alıntı:
Ertan bey, aramıza hoşgeldiniz. Sitemli iletinizi okuyunca cevap yazmaktan korktum.(Latife yapıyorum elbette) Dost olmak ve dost kalmak adına gezenbilir ailesine katılan herkes mutlaka hoşnutlukla karşılanır. Umduklarınıza nail olmanızı tüm kalbimle temenni ederim.

Hoş bulduk sağolun,temennileriniz için teşekkürler.

Selam arkadaşlar ismin hakan giresun şebinkarahisar da öğretim görevlisiyim.Bu formu farketip üye olmam dacia duster 4x4 hakkında bilgi toplamak için araştırma yappamdan kaynaklandı.Çok seviyeli arkadaşların bulunduğu (istisnalar hariç) ve çok yararlı paylaşımlar yapıldığı bir forum sitesi.Dacia duster aracımın siparişini verdim yaklaşık 15 gün içerisinde aracımı teslim alacam.Aracımı aldıktan sonra araç hakkında ve gezilerim hakkındaki düşüncelerimi sizlerle paylaşmayı umuyorum forumda fikirlerini paylaşan arkadaşların hepsinie tşekkürler

Hakan bey aramıza hoş geldiniz katılımınız bizi sevindirdi,aracınızı sipariş vermişsiniz hayırlı olsun tez zamanda kavuşmanız dileğiyle,sanırım araca bir tanede çeki demiri taktıracaksınız,daha önce duymuştum araç sıfır alırken çeki demiri daha ekonomik olarak takılabiliyormuş sonrasındada bir çekme karavan alır Karadenizin o muhteşem doğal güzelliklerini karavanınızla gezer ve dilediğiniz yerde kamp kurup keyfini sürersiniz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR