Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan aslanahmet Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6,032
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 910,529

Etiketler
Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası)

herkeze mutlu sağlıklı bayramlar diliyorum, sevdiklerimiz ve dostlarımız hiç yanımızdan ayrı olasın dileğiyle

iyi bayramlar arkadaşlar......Şeref bey bayramda İzmirde olacağım orada dernek veya karavanla ilgili bilgi alabileceğim biryer varmı?

Bizim ekmek makinası da Sinbo 4705. Son 2.5 yıldır ekmeklerimizi yaptı. Bazen her gün bazen de 2-3 günde bir kullanıyoruz. Zaman zaman da yaş maya da kullanıyoruz. Yaş mayada yarım paket fazla gelir 1/3 veya 1/4 paket daha iyi. Tabii ki yaş maya olunca bekletme yapmadan programı çalıştırtırmak lazım. Kuru mayada mayanın paketini açarken küçük bir yerinden kesip boşaltıyoruz, içine pek hava girmesin. Kullandıktan sonra da ağzını yine kapatıp mandallıyoruz. Hava girerse (asıl nem) bayatlayıp bozuluyor. Hatta malzemeyi koyduktan sonra unun içinde küçük bir çukur açıp mayayı oraya koyup üstünü kapatıyorum. ;) :smiley:

Hüseyin bey, Bayram içerisinde pek fazla bilgi alabileceğinizi sanmıyorum.Zira herkes tatil yada bayramlaşmalardadır.
Karavan ile ilgili olarak Ege karavan'dan bilgi alabilirsiniz tabii bayramda kapalı değilse!
Dernek bilgisi için İzmir Kamp Karavan Derneği ile irtibata geçmelisiniz.
Bşk. Levent Aknur'dur
Tel:0 532 357 2808 - 0 232 278 6006
e-mail: leventaknur@gmail.com

İyi bayramlar ve tatiller dilerim.

Tum karavan sever ve gezenbilir dostların. Bayramını kutluyorum. Nice mutlu bayramlar

Ramazan Bayramınızı kutlar; sevdiklerinizle birlikte mutlu, saglıklı ve huzurlu nice bayramlar dilerim.

Hasan KABAKCI

Sene 81...

İlk renkli TV yayını...

Efe Aydan son sn de atıyor ve Finlandiya maçı uzatmaya gidiyor...

3 yada 4 kişi kalpten öldüydü o şampiyona da maçları Tv den seyrederken...

Ve bu akşam...

Hiç abartmıyorum ömrümden ömür gitti...

Şu !?!?!!?? (buraya yakışan sıfatı yazmıyorum, foruma yakışmayacağı için) Sırpları bu hale soktular ya, artık o çetnik işaretlerini istedikleri yere yapsınlar/monte etsinler...

Helal olsun çocuklar, bugünü bize yaşattınız ya, hakikaten helal olsun...

Beyaz gölgeyle büyüyen kuşak basketbolu bir yere taşıdı, bu çocuklarda o abilerini izleyerek büyüdüler ve bu başarıyı elde ettiler...

12 DEV ADAM 72 MİLYONUN SESİ, NEFESİ OLDU......... HELAL OLSUN ÇOCUKLAR.........!

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR