Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan moonwalker_arc Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,054
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 150,292
Ynt: Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası

yavuz-çelikel' Alıntı:
as250 kutusu hesaplı ve güçlü olur gibi.Onu neden düşünmedin?

Usta as250 dedi zaten, şasenin dışına takılacak, mil de büyük ihtimal tadilat gerekecek (mafsal, uzatma), şasede tadilat gerekecek.Elemiş değilim seçenekler arasında ancak daha fazla işlem gerektiriyor.

Bir de tabii daha mı güçlü ? Bilemiyorum.

Etiketler
Ynt: Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası

moonwalker_arc' Alıntı:
Usta as250 dedi zaten, şasenin dışına takılacak, mil de büyük ihtimal tadilat gerekecek (mafsal, uzatma), şasede tadilat gerekecek.Elemiş değilim seçenekler arasında ancak daha fazla işlem gerektiriyor.

kolay bulunanı herzaman daha iyidir.

moonwalker_arc' Alıntı:

abi as 600-700 kutu kullan bence. tabiki şase bağlatın müsade ederse . zira hem çok ucuz hem bozulma daha az hemde çok kuvvetli . ama as 600 -700 diye ara MATRİC marka kutu as 800-900 den küçük birde fiyatı komple olarak 200 -300 tl yi geçmez ben komple sistemi 300 tl ye almıştım .ankarada 200 tl demişlerdi ama

ersel' Alıntı:
abi as 600-700 kutu kullan bence. tabiki şase bağlatın müsade ederse . zira hem çok ucuz hem bozulma daha az hemde çok kuvvetli . ama as 600 -700 diye ara MATRİC marka kutu as 800-900 den küçük birde fiyatı komple olarak 200 -300 tl yi geçmez ben komple sistemi 300 tl ye almıştım .ankarada 200 tl demişlerdi ama

Bana böyle önerilerle gelin; kamyon diyin, tır diyin kepçe diyin tank diyin içim bir hoş oluyor :smiley:)) Bugün bakayım as600 kutusu :smiley:)

abi için dahada hoş olsun :smiley: benimkinde 700 ünki takılı :smiley::smiley::smiley: o yüzden önerdim :smiley::smiley:

Geçenlerde Gülazerin çamurlu bir fotoğrafını paylaşmıştım, videosunu sormuştunuz.

Nasıl oldu anlamadım ama geçen gün video birden telefonun hafızasına düştü :smiley: Adamın ahını almışız gerçekten çekmiş :smiley:)

Ön kilit takılmamıştı buraya girdiğimde büyük ihtimalle şimdi tekrar girsem geçerim en kısa zamanda tekrar buraya girmem lazım :smiley:

http://www.facebook.com/photo.php?v=10152128162100093

sabaha keyfim biraz kaçıktı :( bu video yu görünce birazda olsa keyiflendim :smiley: ... MAŞALLAH çok güzel olmuş gerçekten çokta başarılı...bol eğlenceli geziler diliyorum...

Bu zevki Taha'ya yaşatmam onun için önce ben koyayım :D

Sonunda İngiliz Laneti Gülazeri çekti :smiley:))

402844_104075069748502_603995931_n.jpg

Batu.Apnea' Alıntı:

Hayırdır hayır :smiley:) Tüpümüz bitmişti, dik bir tırmanışta araç istop etti.Depodan benzin çekemediği için çalışmadı.Üstüne bir de akü bitti :smiley: Sağolsun Taha gelip düz bir yere çekti takviye edip çalıştırdık.

tahaozak' Alıntı:
Hüseyin abi merak etme gülüzarı çekerken fotosunu da çekeceğim. O fotoyuda bu sayfada yayınlıyacağım ;) Küçük ama etkili (defender) : )))

Allah herkesin hayallerinin gerçekleşmesine yetecek kadar ömür versin ))

Demiştin dakka bir gol 1 ;)

moonwalker_arc' Alıntı:
Bana böyle önerilerle gelin; kamyon diyin, tır diyin kepçe diyin tank diyin içim bir hoş oluyor :smiley:)) Bugün bakayım as600 kutusu :smiley:)
As 600-700-800 Hidrolik direksiyon kutusu birbirinin aynıdır amerikan malıdır ve AS 250'nin Daha büyüğüdür ve çok az tadilatla sizin araca uyar hidrolik pompayıda As 600 direk takabilirsiniz ve çok iyi olacağına eminim kolay gelsin başarılar dilerim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,480
Kayıtlı Üye Sayımız
172,134
Kaydolan Son Üyemiz
mertm

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR