Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan moonwalker_arc Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,054
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 149,960
Ynt: Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası

dusterilker' Alıntı:
yakınlarında go-kart pisti falan varsa bir adet gokartın altından geçerken fotoğrafını çekersen müthiş olur...

Bu da güzel fikir :smiley: geçen teyp taktırırken bitane yerlanbir doğan yanaştı yanına fotoğraf cekilmeye go kadrt deneyelim :smiley:

Etiketler
Ynt: Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası

vayy be bu gunlerıdemı gorecektık :smiley::smiley::smiley:

ben bunun parça parça halinide bılırım

Ciddii merak ediyorum bu arabanın muayene işini nasıl halledecen büyük soru işareti bende...?

Şunuda söylemeden edemeyecem.

Trabzonda böyle bir projeyi gerçekleştirmek gerçekten çok ciddi bir olay burda herşey para ile çözülmüyor. gerçekten sanayi ye gidip bişeyler yaptırmak ölüm. bi dene headers bile yaptıramıyom düşünün..

Gerçekten emeğinize sağlık çok şık ve işlevsel duruyor...

Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim.

Açıkcası çok sıkıldım artık bir de ramazan araya girince iptal etti bizi.Araç şu anda Şenol ustanın orda.Ön kilit elektrikli fan benzin pompası havalandırmalar vs. gibi ıvır zıvır işleri var yapılacak olan hafta başında aracı bıraktım.Yanına da uğramadım bilmiyorum ne yaptı ancak yaptığını hiç zannetmiyorum.

moonwalker_arc' Alıntı:
Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim.

Açıkcası çok sıkıldım artık bir de ramazan araya girince iptal etti bizi.Araç şu anda Şenol ustanın orda.Ön kilit elektrikli fan benzin pompası havalandırmalar vs. gibi ıvır zıvır işleri var yapılacak olan hafta başında aracı bıraktım.Yanına da uğramadım bilmiyorum ne yaptı ancak yaptığını hiç zannetmiyorum.
Bencede yapmamıştır:smiley::smiley::smiley::smiley::smiley:

moonwalker_arc' Alıntı:
Son haber araç lifte sığmıyormuş, dışarda sökecem dedi şenol usta hayırlısı bakalım :smiley:))

bende cj yi yaptığımda garaja sığmamıştı ;D kapının üzerini filan kestik ;D

Merhabalar,
Göktuğ bey siz cj sığmadı diye kapının üstünü kestiniz doğrudur,
Bizde kesmez direk yıkarlar, bir abimiz (bizim merek dediğimiz kuru ot koyarız) mereği düzenleyip içinde tekne yaptı büyük değil eni yaklaşık 2,5 metre, mereğin kapısı ençok 1 metre tekneyi tam ortadan kessen yine çıkmaz değilmi?Bizlerde en uygun olan yöntemi seçip çatıyı destekleyip dıvarı yıkıp tekneyi denizle buluşturduk.
İşte o nedenle Şenol usta istese gülazeri lifte alırda biraz uğraştırır, belkide başlamıştır lifte almakiçin çalışmaya.
Kendisiyle tanışmıştım sağolsun ilk tanışmada dostluğun yanında ustalığınıda göstermişti tekrar teşekkür ederim ustaya.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

Yok abi karadeniz zekası da çözemez lift işini tek çaresi offsetsiz jant :smiley: görünen o ki ben bi takım çıkma dodge jant lastiği alacam :smiley:

Ön kilidimiz takıldı

404148_10152015818430093_2051778895_n.jpg

Anti wrap bar tek taraflımı kullanılıyor?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,453
Kayıtlı Üye Sayımız
172,106
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmet AKGÜN

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR