Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan moonwalker_arc Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,054
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 149,949
Ynt: Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası

ayhanayhan' Alıntı:
bu gün olay gazetesi ekinde gördüm gülazer i sörvayver yarışmacısı ile o sakallı olan adı şimdi hatırımda değil ama foto güzeldi ;)

Survivor Hasan :smiley:

399390 10151033959689165 1835659149 n

Etiketler

Ynt: Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası

Uzun yol tecrübesi nasıl makinanın?

uğur bey resim ve araç on numara da bu kadar çamuru en tepeye kovayla dökmediniz değilmi ;) :D :D hani araçın yüksekliğini düşününce böyle bir kanıya vardımda kusura bakmayın :smiley: :smiley: ;D ;D bu arada başka resimler ve o çamurun tepeye çıkış videosu varsa paylaşabilirmisiniz....

O çamura dalarken araçtan arkadaşı indirip video çektirdim (güya) inip videoyu izlemek istediğimde ise sonuç hüsran :(( meğersem çekememiş videoyu.

Çamurun çıkışında battıktan sonra vinçlerken video çekmiş :(

O çamurlu fotoğrafı gördüm ya tamam artık. Uğur abi, herşeyden önemlisi Amerikadaki araçlar rüya araçlar değilmiş. Bunun bitmiş projesini ilk olarak sizden gördüm. Teşekkür ederim.

Gökten çamuş yağmış tabiri bu olsa gerek..
Sele kapılıp giden araçlar bile bukadar çamur olmuyor :smiley:
Testlerde tamamlandığına gore.. Sıra bir sonraki aşama olan 42 lastiklerde..

Turkiyede bu araçla karşılaştırılacak bir araç daha bilmiyorum.. Grubunda Türkiyede ilk ve tek oldu.. Maşşallah, nazar değmesin.
Tüm ekibi sabır ve ortaya koydukları işten dolayı kutlarım.. Gerçekten gurur verici bir sonuç.

Yanlız 42 lastikli Ford F250 geliyor, bitince ne olur orasını bilemem.. :smiley:

O Ford'u da takip ediyorum ancak henüz faal olmadığı için bişey söylemedim. Elbette o Ford da bittikten sonra Türkiyedeki rüya araçlardan biri olacaktır ama benim gördüğüm faal haldeki ilk rüya araç bu :smiley:

Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim, 42 şu an için düşünmüyorum.O çamurluklarda her ne kadar çok boşluk gözüksede max. artikülasyonda o lastik dibine kadar giriyor o çamurluğun.42 olursa sürtme problemi çıkacak (özellikle önlerde) hem motor da zayıf gelir.Dişli oranı bir yere kadar :D

42 lastik yaparsak o da bir k5 olur :smiley:)

42 filan ama şimdi ki aklım olsa 35 den şaşmam ;D Uğur kardeşimiz bu kadar uğraştı, o kadar yükseltti .. şimdi 42 ye yok diyor. Haklı.. Başına bela açmak istemiyor.. Şu ford bitsin bende iyi bir izleyici olacağım. ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,451
Kayıtlı Üye Sayımız
172,104
Kaydolan Son Üyemiz
onur57

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR