Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan moonwalker_arc Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,054
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 158,481
Ynt: Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası

Birdahakine kısmet ;)

Etiketler

Ynt: Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası

Valla bizimki hangi malzemeydi bilmiyorum.Araç kaplama işleri de yapan bir tabelacıda yaptırmıştım.Ancak öyle tahmin ediyorum ki en dandiğindendir :smiley:

Sökmek istediğimde kolay sökülmedi, kazımak gerekiyordu.Ancak sıcak kava tabancasıyla uç tarafını azcık ısıtınca çok kolay sökülüyordu.Sıcak hava tabancası zaten boyaya zarar verecek kadar uzun süre tutmuyorsun 1-2 sn üflettinmi folyoyu kabartıyordu.
Söktükten sonra altında iz kaldı ancak boyayı sökmek gibi bir durumu yoktu.Kalan iz tahminim cila ile kolaylıkla çıkardı, ancak biz boya yaptıracağımız için denemedim.

dread' Alıntı:
Aklınızda olsun özel spreyi var ,sadece folyo sökmeye yarıyor..

bunu duyduğum iyi oldu çünkü ola ki bu aralar projelerimi gerçekleştirip yeni bir defender alırsam kesinlikle kaplattıracağım ancak ormanlık alandaki çizilmeler en büyük kabusum olduğundan muhtemelen reklamcılardaki en yapışkanından düşünüyordum... onlarında sökülme dersi böylece aşılmış oldu... teşekkürler...

Bu arada farklı bir üründen haberdar oldum plasti-dip diye.Ürünün web sitesi var satış yapılıyor ancak nedense ürünü anlatma zahmetinde bulunmamışlar.Ben anladığım kadarıyla ürün sprey şeklinde, yüzeye sıkılıyor ve kuruyunca istenildiği zaman sökülebilen ve altındaki zemine hiçbir zarar vermeyen ince bir plastik film tabakası oluşturuyor.
Ürün çok hoşuma gitti nerede nasıl kullanabilirim diye düşünüyorum.

http://www.plasti-dip.com/

Bu uygulanma videosu;

http://www.youtube.com/watch?v=GXpIuEBBHWo&feature=related

Bu da sökme videsu:

http://www.youtube.com/watch?v=BP_IKoxSgF4&feature=related

müthiş bir zımbırtı : )) seyrettim, fiyatı uygunsa direktmen müşterisi olurum... biraz daha araştırayım bakayım şunu..

Ne işi yarıyor bu tam olarak :smiley:

bir janta bir kutudan fazla gidiyor tampon için kaç kutu gider?kutusu nekadardır?değer mi?....

Dün Gülazerin yanına uğrayamamıştım yoğunluktan dolayı bugünde ancak akşam üstü geçebildim.Mehmet ustanın gece kabuslarına giriyormuş Gülazer :smiley:) Zımparaya devam ediyorlar.Bir aksilik çıkmazsa Cumartesi astar atılacakmış.Hadi hayırlısı.

IMG 1472

IMG 1473

IMG 1474

IMG 1475

;D
moonwalker_arc' Alıntı:
Dün Gülazerin yanına uğrayamamıştım yoğunluktan dolayı bugünde ancak akşam üstü geçebildim.Mehmet ustanın gece kabuslarına giriyormuş Gülazer

Rüyalara girmiyecek gibi değil yani Uğur abi :D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR