Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan moonwalker_arc Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,054
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 152,456
Ynt: Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası

Bugün biraz yoğundum akşam üstü sanayiye uğradım.Normalde dükkana yanyana 2 araç sığdırabilen Mehmet ustamız artık sığdıramadığı için hemen gülazeri bitirip dışarı atmanın hesabını yapıyor :smiley: Tabii benim de işime geliyor boya çalışmaları son hız devam ediyor :smiley:

IMG 1449

IMG 1451

IMG 1453

IMG 1454

IMG 1455

Etiketler
Ynt: Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası

;D ;D ;D ;D ;D Abi sanaiden bi çıksada trafikte görsek aracı ya

yaklaşma açısı 90 derece vardır değil mi uğur bey?:smiley:))

bu araç biterde, bu topikde artık mesaj atılmazsa cok uzulecegım ,saat 09:15 burda buluyorum kendımı

trabzona bır gun yolum duserse ,kesınlıkle sızı ve aracınızı zıyaretedecegım

mserdemir' Alıntı:
bu araç biterde, bu topikde artık mesaj atılmazsa cok uzulecegım ,saat 09:15 burda buluyorum kendımı

trabzona bır gun yolum duserse ,kesınlıkle sızı ve aracınızı zıyaretedecegım

Bekleriz, yeterki araç bitsin topiğe resim atarız yine :D

Birkaç resimde benden ;)

IMG 1458

profilden bakınca çok vahşi görünüyor meret ;D

dodikleri olmadan yolunmuş tavuk gibi duruyor ;D

MAŞALLAH buna nasıl inip binilecek acaba ;D ?

Basamak yerden 1 metre yukarda

hey gidi değirmendere heyy, ne canavarlar çıkardın bağrından, o damla damla ter ile her işi hakkıyla nakşedilen sanayi tezgahlarından... ustalara selam söyle : )) deki "yol tarafı kale arkası kadar adam" internetten bu aracı her gün takip ediyor, sallamasınlar Gülazerin işini : )) ama acele edip bir işi iki iş de yapmasınlar bize : ))

selamlar...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR