Pirikamp Yollarda (ve Kamplarda) 2020

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,136
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 340,638
Merhaba,
Yılbaşında Canlı Derslerim var. Mecburen evdeyim. Şubat tatilinde çeşitli hareketlilikler düşüneceğim inşallah.

Ekmeğimi Aktif Maya ile mayalıyorum. Sanki instant mayadan daha hızlı çalışıyor gibi. Farkı şu, suda eritip kullanıyorsunuz... Ama bitince İnstant Mayaya döneceğim. Bence mayayı una katmak daha pratik oluyor...

2021 yılında da karavanımla güzel yerlerde ve kamplarda olacağım inşallah. Benim yapmayı ve olmayı sevdiğim şey bu! Kamplarda olmayı seviyorum ben...

Bu Şubat tatilinde kendimi bir Ege kasabasına mı atsam? Veya oraya harcayacağım parayla karavanımın Güneş paneli kapasitesini ikiye katlayıp karagedik köyünde mi karavancılık yapsam? Nasılsa her gittiğim yerde karavancığımın içine çekilen bir yapım var. Çok para harcamaya, uzun mesafelere direksiyon sallamaya değer mi acaba? Şubat tatilimi Angara civarlarında mı geçirsem acaba? Son ana kadar bende bu gitgeller görülür bu zamandan sonra...

Arkamdan yalan söyleyen tipitipleri arkamda bıraktım. Hayatıma devam ettim. Doğru bildiğim şekilde yaşadım ve doğru bildiğimi yaptım.

Yeni yılda istediğim gibi olacağım ve yalnızca kendi istediğim gibi yaşayacağım. Hem de yalan konuşacak, sataşacak, pislik atacak, dedikodu yapacak tüm oçocuklarına rağmen. Biz buradayız. Kaybolup gidenlerden değiliz. Yeni yılda da görüşmek dileğiyle...