Offroad Araçlarınıza Tampon,Bagaj,Yan Bar,Aksesuar İmalatı (İstanbul)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan egemen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 153
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 72,533
Ynt: Offroad Araçlarınıza Tampon,Bagaj,Yan Bar,Aksesuar İmalatı (İstanbul)

Preh preh.....ne haşmetli olmuş Haldun abi...

seninle en kısa zamanda tozunu attırmalıyız derelerin,çamurlu yerlerin... ;D ;D ;D

görüşmek üzere abicim.

Etiketler

polismen2' Alıntı:
selamlar jeep araçlara uyumlu resimde görülen tanponun fiyatı nedir._?

2 . tavan için sepetin fiyatı nekadar_?
3. son olarak yan basamakların fiyatı nedir._?

ve difransiyel koruma kapagı elinizde mevcutmu fiyatı nedir__?

jeep arac derken modeli öğrenebilirmiyim.

KEMALS42' Alıntı:
Haldun abi.....

hayrola sende modaya uyup vinçletmişsin..!!! hani senin öyle acemi sürücü ihtiyaç icatlarıyla işin olmazdı.. hayrola..? yaş ilerledikçe,fikirlermi değişiyor, yoksa artık bizim çıktığımız zirvelere bende çıkayımmı diyorsun..? :smiley: görüşemiyoruz sevgili abicim..
(seni kıskandım, egemen arkadaşa bende aracımı teslim ettim,kısmetse 2 hafta sonra ortaya birşeyler çıkacak..)

sevgiler ve saygılar
Kemal Sarıgül
;D Hoooop Kemalim dur bakalım acele etme gençsin yakışıklısın senin zamanın var,hayırlı uğurlu olsun iyi bir şeyler çıkacağına inanıyorum beraber çıkarız .

Moderatör tarafında düzenlendi:

98 model 5.9 zj için ön arka tampon fiyat alabilirmiyim

Sanırım çok yoğunsunuz siteye her zaman giremiyorsunuz..Uygunsa Discovery II için ön tampon+vinç+sis fiyatı lazım bana ama telden mi arasam aceba ?

rkayaci' Alıntı:
Sanırım çok yoğunsunuz siteye her zaman giremiyorsunuz..Uygunsa Discovery II için ön tampon+vinç+sis fiyatı lazım bana ama telden mi arasam aceba ?

merhabalar;

kendimizi sürekli geliştirme çabası içerisinde olduğumuz için yeni yaptığımız araçlarım bile fotosunu ekleme fırsatımız olmadı. çeşitlerimizi görmeniz açısından mağazamıza bekleriz. tampon fiyatı ise 1200-1700 TL arasında fiyat verebiliriz. fiyat farkı istediğiniz aksesuarlar ve dizayna göre değişir.

ilginize teşekkür ederiz.

değerli arkadaşlar;

Jeep Grand Cherokee 1993-1998 ön tampon da Temmuz kampanyası.
Temmuz ayı içerisinde verilen siparişleriniz için kampanya fiyatımız 1200TL dir.
World karta taksit imkanı.

değerli arkadaşlar;

sis farları çeşitlerimiz mağazamızda stoklarımızdadır.

midland cb telsiz ve telsiz anteni satışlarımız başlamıştır. montaj dahil yapabiliriz. detaylar aktarılacaktır.

93*98 zj için ön tamponun altından uzayan karter koruma veya kaydırıcı dediğimiz var mı aluminyum fiyat ne olur? üzerine jeep yazabilirmiyiz?

mertbirincioglu' Alıntı:
93*98 zj için ön tamponun altından uzayan karter koruma veya kaydırıcı dediğimiz var mı aluminyum fiyat ne olur? üzerine jeep yazabilirmiyiz?

üzerine istediğiniz yazıyı yazarız. 8 mm sert alüminyum fiyatı 600 TL dir.

KEMALS42' Alıntı:
Haldun abi.....

hayrola sende modaya uyup vinçletmişsin..!!! hani senin öyle acemi sürücü ihtiyaç icatlarıyla işin olmazdı.. hayrola..? yaş ilerledikçe,fikirlermi değişiyor, yoksa artık bizim çıktığımız zirvelere bende çıkayımmı diyorsun..? :smiley: görüşemiyoruz sevgili abicim..
(seni kıskandım, egemen arkadaşa bende aracımı teslim ettim,kısmetse 2 hafta sonra ortaya birşeyler çıkacak..)

sevgiler ve saygılar
Kemal Sarıgül

Arkadaşlar,
seyehatten 5 gün önce döndüm ve ayağımın tozu ile aracımı gördüm ve şok içerisinde kalarak, tekrar bir seyehate daha çıktım. yazabilmek için yeni vakit buldum. üzgünüm, sizler için söyleyebilecekllerim çok iç açıcı değil.yanlış kişilere güvendim de diyebilirim. bir araca ancak bu kadar zarar verilebilir... sizlere diyecek bir şey bulamıyorum. ama şunu anladım ki,bundan böye bu camiada iş yapan insanlardan ne referans alacağım, nede iş yaptıracağım... bende bir mühendis olarak,mühendis olan insana güvenmekse başka bir hataymış.. diploma alınmakla mühendis olunmuyormuş.
sizlerden istediğim aracıma yakışacak güzel bir bagaj vede ön tampondu... aracımı son derece sağlam olarak teslim ettim. fiyatınızda tek TL pazarlık ettim mi?? Kocaman bir HAYIR...!!! eee... daha ne istediniz.. koskoca 1 ayda ortaya çıkarabildiğiniz sadece yarım kalmış ve hiç tamamlamadan teslim etmeyi uygun gördüğünüz bir üst sepet.. tamamlanmadığı bir yana,sizlere spotları tertemiz monte edilmiş olarak verdiğim bir aracın tüm elektrik tesisatını dahi hunharca kesebilecek kadar sorumsuz ve cani bir düşünceye sahip olabilmenize çok üzüldüm. daha yolun başındasınız belki,umarım bu benim aracıma yapılanı başkalarına da yapmamışınızdır.. işte o zaman yolun ortasına bile gelmeden sonu görmek kaçınılmaz. lakin asıl üzüldüğüm ise, sizler gibi iş sorumluluğuna sahip olamadan, sadece bu sitede bulunan ve araçlarına son derece düşkün olupta acaba daha ne yaptırabilirim diyebilen, araçsever insanlar sırtından kazanılacak haksız kazançlara, kandırılacak insanlara 3-5 resim referansı ile çanak tutup,reklamınızı yapıp,referans olan bu site moderatörlerinin araştırmadan sizlere yer verebildiğine... benden kazandığınızı asla hak etmediniz..eserinizi sizinlede paylaşmak isterim,..aracıma verdiğiniz zararı gösterir resimleride yayınlayayımda dikkatli bakın bakalım, siz hak ettiğinizi düşünebilecekmisiniz.. çünkü 1.300 TL sepete,1.500 TL tampona fiyat verip, 1.500 TL ön ödeme aldığınız ve sadece yarım yamalak sepeti yapabildiğiniz iş bumuydu? üstelik iş başlangıcında sadece 2 haftada teslim edebileceğinizi söylediğiniz bir işti.. çok yazık, hemde çok yazık...

Moderatör tarafında düzenlendi:

ve buda aracıma verdiğiniz zararı gösteren çok açık olan resimler.. gerçi sizler zaten bunları yapansınız ve biliyorsunuz, benim asıl amacım sizlere iş vermeyi düşünen diğer insanların, iş vermeden önceki anlaşmalarını çok daha sağlam yapabilmelerine yardımcı olabilmek.. beni arayıpta yaptığınız işi soranlara zaten cevabını veriyorum.. görüpte yorum yapanların,yorumlarını ise şimdilik hiç söylemeyeyim bile...
hiç utanmadandiplerinden kestiğiniz spotlar tesisatları..
[attachment=1]
[attachment=3]
[attachment=4]
Bunlarda boyaya verilen zararlar... çok yazık...
[attachment=5]

IMG00024 20110701 1542

IMG00036 20110701 1643

IMG00015 20110701 1539

IMG00033 20110701 1622

IMG00017 20110701 1540

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR