Offroad Araçlarınıza Tampon,Bagaj,Yan Bar,Aksesuar İmalatı (İstanbul)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan egemen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 153
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 72,533
Ynt: Offroad Araçlarınıza Tampon,Bagaj,Yan Bar,Aksesuar İmalatı (İstanbul)

[attachment=1][attachment=2]
[attachment=3]

IMG 1140

IMG 1123

IMG 1143

Etiketler

Süper tampon olmuş

[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]

IMG 1153

IMG 1154

IMG 1162

[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]

IMG 1147

IMG 1151

IMG 1372

bende beğendim tamponu. Yanlız bu wj'lerin ön tablalarının bağlantılarının iki üç kere araziye girdiğinde yırtılacağını düşünürüm hep.

bu TYT haldun abininmiydi acaba güzel olmus gercekten

yavuz-çelikel' Alıntı:
bende beğendim tamponu. Yanlız bu wj'lerin ön tablalarının bağlantılarının iki üç kere araziye girdiğinde yırtılacağını düşünürüm hep.

teşekkür ederiz.
wj için sag ve sol şaseye 4 er civata ile şasenin altına bağlantı atıyoruz. 2 şer civata ile şasenin alnına sabitleme yapıyoruz. yani hem ileri geri hem yukarı aşağı sabitleme yapıyoruz. hatta yaptığımız bir aracın 2 arac tarafından darbeli bir şekilde çekilmesinin videosu var. sahibi facebook ta yayınlamış fakat ben buraya yükleyemiyorum. yani sizin dediğiniz doğru ön tabla zayıf fakat biz şase içine takviye yapıp sabitlediğimizden güvenli oluyor.

egemen' Alıntı:
teşekkür ederiz.
wj için sag ve sol şaseye 4 er civata ile şasenin altına bağlantı atıyoruz. 2 şer civata ile şasenin alnına sabitleme yapıyoruz. yani hem ileri geri hem yukarı aşağı sabitleme yapıyoruz. hatta yaptığımız bir aracın 2 arac tarafından darbeli bir şekilde çekilmesinin videosu var. sahibi facebook ta yayınlamış fakat ben buraya yükleyemiyorum. yani sizin dediğiniz doğru ön tabla zayıf fakat biz şase içine takviye yapıp sabitlediğimizden güvenli oluyor.
Egemen bey cevabınız için teşekkür ederim.Orjinal ön kolların bağlantıları için düşüncelerimdi bu.
Tabiki böyle bir tampon takılan arabada burası düşünülmüştür.Ellerinize sağlık.

yavuz-çelikel' Alıntı:
Egemen bey cevabınız için teşekkür ederim.Orjinal ön kolların bağlantıları için düşüncelerimdi bu.
Tabiki böyle bir tampon takılan arabada burası düşünülmüştür.Ellerinize sağlık.

teşekkürler.

elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. daha da iyi olacağına emin olabilirsiniz.

[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]

IMG 1384

IMG 1368

IMG 1372

aslanaybars' Alıntı:
;D
o bi efsane çünki ;D
;D
Fatih teşekkürler. Egemen ve Kutluhan iyi iş çıkardılar fiyatları da makul, ilerde daha iyi işler yapacaklarına ınanıyorum.başarılar diliyorum.

sokrat gandiya' Alıntı:
Fatih teşekkürler. Egemen ve Kutluhan iyi iş çıkardılar fiyatları da makul, ilerde daha iyi işler yapacaklarına ınanıyorum.başarılar diliyorum.

Haldun abi.....

hayrola sende modaya uyup vinçletmişsin..!!! hani senin öyle acemi sürücü ihtiyaç icatlarıyla işin olmazdı.. hayrola..? yaş ilerledikçe,fikirlermi değişiyor, yoksa artık bizim çıktığımız zirvelere bende çıkayımmı diyorsun..? :smiley: görüşemiyoruz sevgili abicim..
(seni kıskandım, egemen ve kutluhan arkadaşlara bende aracımı teslim ettim,kısmetse 2 hafta sonra ortaya birşeyler çıkacak..)

sevgiler ve saygılar
Kemal Sarıgül

selamlar jeep araçlara uyumlu resimde görülen tanponun fiyatı nedir._?

2 . tavan için sepetin fiyatı nekadar_?
3. son olarak yan basamakların fiyatı nedir._?

ve difransiyel koruma kapagı elinizde mevcutmu fiyatı nedir__?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR