Offroad Araçlarınıza Tampon,Bagaj,Yan Bar,Aksesuar İmalatı (İstanbul)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan egemen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 153
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 71,740
Ynt: Offroad Araçlarınıza Tampon,Bagaj,Yan Bar,Aksesuar İmalatı (İstanbul)

KEMALS42' Alıntı:
merhabalar,

resimde görülen aracım için bende port bagaj ve ön arka tampon yaptırmak isterim. yapabiliyorsanız bende tekliflerinizi duymak isterim.

kemal sarıgül
0533 954 30 40
0216 311 14 11

[attachment=1]

merhabalar;

Ziyaretiniz için teşekkür ederiz.
Aracınıza uygun projelendirmemizi sunacağız. Yine bekleriz.

Etiketler

fiyatları neden özelden yolladığınızı anlayamadım...gizli bir faaliyetmi yapıyorsunuz?...ürünler belli fiyatlarını yazın ki bizim olmasada çevremizde yaptığınız araç sahiplerine tavsiyede bulunalım...yada bir ürün alırken fiyatlar aklımızda bulunsun, şurda şu fiyatsa bunu da bu fiyata yapabilir diye düşünelim...

Oncelikle ilgin icin tesekkur ederim. Urunlerimizin fiyatlari uzerindeki veya siparis edilen donanima gore degistigi icin tek bir fiyat veremiyoruz. Urunler sadece sizin zevkinize ve kullanim amaciniza gore uretildiginden her urunun ayri fiyatlandirmasi oluyor.

egemen' Alıntı:
Oncelikle ilgin icin tesekkur ederim. Urunlerimizin fiyatlari uzerindeki veya siparis edilen donanima gore degistigi icin tek bir fiyat veremiyoruz. Urunler sadece sizin zevkinize ve kullanim amaciniza gore uretildiginden her urunun ayri fiyatlandirmasi oluyor.

tabiiki, konunun detaylarının farkındayım, cherokee sorana fiyatı, toyota sorana fiyatı yazarsnız, daha efektif olacaktır...bizde en azından diğer marka sahiplerine öneririz...

997799' Alıntı:
tabiiki, konunun detaylarının farkındayım, cherokee sorana fiyatı, toyota sorana fiyatı yazarsnız, daha efektif olacaktır...bizde en azından diğer marka sahiplerine öneririz...

Sizin ihtiyaciniz olan bir urun varmidir?

ben jeep WJ ıcın tampon ve tavan sepetı ıcın fıyat alabılırmıyım

levent beye bende katılıyorum otalama bir fiyat verirsenizi sevinirim zj için ön tampon, detayları kafamıza göre düşünürüz.

hakkaten güzel işler egemen kardesim eline saglık mutlaka işimiz düsecek ;D saygılar

hkngms' Alıntı:
ben jeep WJ ıcın tampon ve tavan sepetı ıcın fıyat alabılırmıyım

size özelden mesaj gönderdim değerli taleplerinizi bekleriz.

white lion' Alıntı:
levent beye bende katılıyorum otalama bir fiyat verirsenizi sevinirim zj için ön tampon, detayları kafamıza göre düşünürüz.

Merhabalar;

alışılagelmiş olan ARB tipi tampon için fiyatları talebi olan arkadaşlara özelden mesaj göndedim. fakat bir düşüncem var bunu sizinle paylaşmak istiyorum.
tampon fiyatı olarak ve kullanım amacı olarak tek tip olduğunda çok fazla oynama şansımız olmuyor ve tek bir kullanıcı grubuna hitap ediyor.
size sunmak istediğim bir zj tamponu var. bu tamponun üzerinde vinc bağlama yeri mapa bar v.s. yok buna tamponun baz modeli diyebiliriz.
-opsiyonel olarak birkaç tip çeki mapaları bunların ayrı ayrı fiyatları var.
-bar olarak değişik tipte barlar ve fiyatları
- sis farları istenirse yine aynı sekilde sis farları opsiyonu.
- ve sinyaller için opsiyon.

değerli offroad severler amacımız alışıla gelmiş olan tamponların dışına çıkıp custom tamponları oluşturmak ve müşterimizin isteğini 2 saat içinde aracına monte etmek.
bu proje sadece jeep grand cherokee 93-98 zj için geçerlidir.

diğer yeniliklerimiz ise şu an sis farları için stand kuruyoruz. çeşitlerimiz toparlanınca ilan edilecektir.
hi jack lerimiz geldi standımızda yer verilecektir.

iş yoğunluğundan uzunca bir süredir projelendirdiğimiz araçları yayınlayama fırsatım olmadı. birazdan yayınlamaya başlayacağım.

saygılarımızla...

[attachment=3]

IMG 0972

[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]

IMG 0980

IMG 0977

IMG 0983

[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]

IMG 0985

IMG 0990

IMG 1002

[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]

IMG 1027

IMG 1033

IMG 1113

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR