Manisa Salihli'den Bozdağ Eteklerine Off Road (5 Haziran 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan balikay Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 115
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,855
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Manisa Salihli'den Bozdağ Eteklerine Off Road (5 Haziran 2011)

kalkis yeri ve zamani

5 haziran pazar gunu sabah 09:00 bornova kipa bati kapisina en yakin park yerleri...

Etiketler

benim de bir buzlugum var ben de icecek ve cerez tarzi seyler dolduracagim, icme suyu takviyesi iyi olur, kagit havlu ise yarar :D kucuk caki vb gibi seyler hayat kurtarir...

bende buzluğa bişeler doldurayım ozaman ...

Kirlenmek güzeldir be hocam :smiley: Bu arada geçmiş olsun üzüldüm vx100 görmek isterdim neyse başka bir buluşmada olursa sanırım 2 kişi eşleriyle geliyorlar ...doğru anladıysam..

Pardon hocam tüm arkadaşlardan özür diliyorum bilgi kirliliği olmasın ama bornova kipa bu forumun içindeki mi acaba ?

ne yapalim sans iste bir dahaki sefere... rahat olun daha gelen olabilir :D haber beklediklerimiz var...

bornova kipa forumun icindeki degil aman ha karistirmayin... ege universitesi kampusun yaninda olan kampusun batisinda kalan kipa, izmirde acilan ilk kipa olan kipa :D :D :D vs vs :D :D :D

tamam hocam anladım orayı unutmuşdum billle ::smiley: ok

Ahh ahh kendi kasam ahh :smiley:

Kipa görüntüsü atmak 5 dk.lık işti ama yinede çözüm buldum. :smiley:

muratcim hayirdir ne yaptin sen bilgisayara, ya da bilgisayardan uzak misin? anneme bakiyorum demistim orada oldugun icin mi? iyi degil mi annen kardesim? yapabilecegimiz bir sey varsa bir msj kadar yakinim biliyorsun... atlar gelirim hemen...

Sağol Serkan'ım.

Annem, büyük ablamın evde istirahat etmekte. Ablam okulundan izin alarak yanında refakat ediyordu. Bende senelik izin almıştım. Bir bölümünü kullandım.

Şu an ablamın evde laptoptayım. Büroda ki kendi kasamda bulunan büyük fotoğraf arşivime ulaşamıyorum. Harici belleği de yanıma almamıştım.
Kipa görüntüsü olan fotoyu da forumda bulamadım. Kimbilir hangi duyurumun içinde kaldı.

:smiley:

bulamaman normal degil mi kardes insanin 9550 mesaji olunca hangi birine bakacak :D :D :D

Yok anahtar kelimelere vasıtası ile ulaşıyorum Duyuru mesajlarıma.

Ovacık - Kavaklıdere - Kurutepe vb kısa yolları var eski mesajlara ulaşmanın.

23-24 nisan Ovacık kamp etkinliğinde bir Kipa fotosu var ama uzaktan çekim yapılmış Google Earth üzerinden.
BP İstasyonuna yakın çekim zoom yapılmış bir Kipa Otopark Buluşma noktası fotou vardı bende

geçmiş olsun hocam ..... 9550 :D vay vay.

Tabi tr benim gibi sonradan öğrenilmeyince yazmak kolay :smiley::smiley::smiley: ama yinede başarı herkes çıkartamaz...

neyse ugrasma cok muratcim herkes anladi, bornova kipa bati otoparki :D malum benim muhendislik tariflerim .... ortaligi karistirmaya birebir...:D :D :D

Serbest Muhabbet başlıklarında bulunan mesajlarımız mesaj sayısına dahil edilse rahat rahat 15.000 bini bulurdu mesaj sayım.

Yine de Zerrin'in eline kimse su dökemez bu konuda.

Billyboy35' Alıntı:
geçmiş olsun hocam ..... 9550 :D vay vay.

Tabi tr benim gibi sonradan öğrenilmeyince yazmak kolay :smiley::smiley::smiley: ama yinede başarı herkes çıkartamaz...

ben kaciyorum simdilik, daha okumam gereken sinav kagitlari var... herkese iyi geceler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri