Manisa Salihli'den Bozdağ Eteklerine Off Road (5 Haziran 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan balikay Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 115
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,852
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Manisa Salihli'den Bozdağ Eteklerine Off Road (5 Haziran 2011)

Gürkan dostum, geziler herkese acik. Sen istersen getirebilirsin. Esler geliyor ya da gelmiyor diye bir sınırlama ya da zorlama yok. Esi ile birlikte gelen arkadaslarimiz mutlaka olacaktir. :D :D :D

Etiketler

evet serkan hocam bu bir etkinlik. .... resepsiyonu değil. eşler, çocuklar ve arkadaşlara herkese açık. kalabalık olalım ki gezenbilir.com un sıkılığı daha da bir pekişsin.

Geçmiş olsun murat hocam. sizinde katılmanı yürekten istiyoruz ve bekliyoruz. Katkılarınızdan dolayı çok saolun.

1. Serkan SAYGAN + 3 (pandipieri)
2. Evren UYANIK (tek araba olarak 1 arkadaşımla birlikte geliyorum)
3. Kazım ATASOY (tek araba olarak 1 arkadaşımla geliyorum)
4. Levent BALIKAY (balikay) tek araç tek sürücü

Arkadaşlar uğrayacağımız yerlerin web ortamındaki tanıtım linkleri

SARDES (Sart Harabeleri)
http://www.sart.bel.tr/Ozel_Sayfalar.aspx?id=313

ÇAMURHAMAMI
http://www.google.com.tr/imgres?imgurl=http://i44.tinypic.com/ixr03a.jpg&imgrefurl=http://www.frmartuklu.net/manisa-tanitimi/144002-camurhamami-koyu-salihli-manisa.html&usg=__Y18hTKo4ZO2NW1gqtDRSnwkwDtk=&h=300&w=400&sz=13&hl=tr&start=6&zoom=1&um=1&itbs=1&tbnid=dGC3ldothrKeaM:&tbnh=93&tbnw=124&prev=/search%3Fq%3D%25C3%25A7amurhamam%25C4%25B1%2Bk%25C3%25B6y%25C3%25BC%26um%3D1%26hl%3Dtr%26sa%3DN%26biw%3D1003%26bih%3D592%26tbm%3Disch&ei=IrXnTcr2HMrA8QPUna2CC

KURŞUNLU KAPLICALARI
http://www.salihli.bel.tr/kursunlukaplicalari.aspx?id=1

ALLAHDİYEN KÖYÜ
http://tr.wikipedia.org/wiki/Allahdiyen,_Salihli

sınavım olmasaydı bişekilde bende katılırdım :smiley: herkese iyi eğlenceler fotoğrafları bekliyorum :smiley:

Yeme içme işini nasıl yapacağız? Evimizden mi bir şeyler getirelim, Kipa'dan toplu olarak mı alırız, piknik mangal vs. mi olur yoksa yanımızda getirdiğimiz aperatif bir şeyleri yer geçer ya da orada köylerde falan mı ayaküstü bir şeyler yeriz? Ona göre gerekiyorsa tedarikli gelelim.

5. Gürkan KESER (keser35) eşim+kızım+arkadaş

balikay' Alıntı:
evren bey, sorma aynı dertten muzdaribim yok çok dik, midem bulandı, araba tuttu arabaya yazık bu yola girilirmi. ama şöyle bir anlaşma yaptık bizde 1 hafta sonları 2 gün aileye ait, 2. hafta sonlarının sadece 1 günü bana ait. bu da bana tam özgürlük veriyor. sizde bu şekilde pazarlık yapın derim.
:smiley: Tavsiyeniz üzerine pazarlığa giriştim...Sonuç Eşim ve kızlarımdan biri de geliyor...:smiley:

ne guzel gelsinler tabiki...:D :D :D

levent kardesimiz katilacak kisi sayisina gore sucuk falan yaptiracakti. az cok belli oldu katilimci sayisi. bizler de yanimizda ekmek, icecek, ya da soguk bazi yiyecekler getirebiliriz ya da kipa bulusmasinda oradan alis veris yapilabilir...

Geçmiş olsun arkdaşım en kısa zamanda sağlığına kavuşman dileğile ...

Meraketiğim bir kaç konu vardı bazı arkadaşlar sormuş bir ufak aynı konu üstünde bende sorayım dedim kusura bakmasanız .
Off road yapacağımız yolar sanırım daha soft bir parkurda olaçak herhalde ne bileyim hiç katılmadığım için sadece videolardan ve tv den izleediğim üzere bu tür parkurlarda bilgi ve birikim gerekiyor yoları katedebilmek için ?

Buna uygun araç ve tertibat gerekiyor sanırım yanımıza lastıik yaması yada buna benzer alet edeavat almamızı gerektiren maximum koşular olmıyaçak yada araçları yükseltme gibi v.s konu ve aletler gibi:smiley: ..

Kusurabakmayın bunları soruyorum fak tefek sorunlardan yolda kalıp diğerlerin gününü mafetmek istemem....Tedbirimi alayım diğe...
Hiç off road yapmadım, ve bu gurubla aksilik olmasa eşimle ilk defa bir org katılcam ....

Billyboy35' Alıntı:
Geçmiş olsun arkdaşım en kısa zamanda sağlığına kavuşman dileğile ...

Meraketiğim bir kaç konu vardı bazı arkadaşlar sormuş bir ufak aynı konu üstünde bende sorayım dedim kusura bakmasanız .
Off road yapacağımız yolar sanırım daha soft bir parkurda olaçak herhalde ne bileyim hiç katılmadığım için sadece videolardan ve tv den izleediğim üzere bu tür parkurlarda bilgi ve birikim gerekiyor yoları katedebilmek için ?

Buna uygun araç ve tertibat gerekiyor sanırım yanımıza lastıik yaması yada buna benzer alet edeavat almamızı gerektiren maximum koşular olmıyaçak yada araçları yükseltme gibi v.s konu ve aletler gibi:smiley: ..

Kusurabakmayın bunları soruyorum fak tefek sorunlardan yolda kalıp diğerlerin gününü mafetmek istemem....Tedbirimi alayım diğe...
Hiç off road yapmadım, ve bu gurubla aksilik olmasa eşimle ilk defa bir org katılcam ....

Gececegimiz parkur son derece rahat ve hemen her aracin gecebilecegi yollar. Hatta off-road'dan ziyade daha cok doga gezisi gibi. ama bazi dere gecisleri ve bozuk yollar olabilir bu yollar icin de pek oyle ek bir techizat ya da araclar icin ek bir donanima ihtiyacimiz olmayacak. Bu tur geziler zaten tecrube kazanmak icin yapilir, bizler de her gezide tecrube kazaniyoruz zaten. Bilgilerimizi birbirimizle paylasiyoruz. Unutmayin bu gezegende hepimiz ciragiz :D :D :D Yolda kalsaniz da hic sorun degil sizi cikartana kadar ugrasiriz, gerekirse ceke ceke gotururuz :D :D :D bu bizim gunumuzu mahvetmez dostlugumuzu pekistirir :D gonul rahatligi ile gelebilirsiniz... Bu arada araciniz ne? onu da paylasir misiniz?

6. Mustafa DEMİREL (Mustafad) Tek araç, tek sürücü.

Bende Grand Cherokee 4-7 2000 Model var cevap için teşekürler ..

O zaman araçın deposunu doldurup yıkatıp , kendimizi yola bıtrakmalıyız

6. Mustafa DEMİREL (Mustafad) Tek araç, tek sürücü
7. Birol Basak (Billyboy35) Tek araç + eşim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri