Land Rover Defender Satış İhaleleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ali fatih Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,252
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 646,756
Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri

zaten ihaleden temiz araba çıkarıp binenini görmedim askeriye de devlet daireleride hurdaya ayırdıkları araç bir sene kendi demirbaş biriminde yatıyor bu arada içindeki parçalar diğer arabaların yedekparçası olarak kullanılıyor en az 1 yılının sonunda satışa çıkıyor ihale onayına kadar da otoparkta yatıyor... zaten en az 2 yıl yatmış demektir... dolayısı ile bu tip araç alacak olan toplamak için alır... ortalama 4-5 binliraya bu araç alınıp binilecek durumda olsa herkesin altında bundan olurdu değilmi :smiley:

Etiketler

zevkin hesabi olmaz tabi doğru söylüyorsunuz ;) vakit ve kıymetli kağıtla alakalı. alınır bence bu arac fiyatı cok iyi kacırmamak lazım :smiley:

ozntan' Alıntı:
zaten ihaleden temiz araba çıkarıp binenini görmedim askeriye de devlet daireleride hurdaya ayırdıkları araç bir sene kendi demirbaş biriminde yatıyor bu arada içindeki parçalar diğer arabaların yedekparçası olarak kullanılıyor en az 1 yılının sonunda satışa çıkıyor ihale onayına kadar da otoparkta yatıyor... zaten en az 2 yıl yatmış demektir... dolayısı ile bu tip araç alacak olan toplamak için alır... ortalama 4-5 binliraya bu araç alınıp binilecek durumda olsa herkesin altında bundan olurdu değilmi :smiley:
Bu konuda ben çok şanslıydım.
3 araç aldım. hepsinide akü takviyesi yapıp yürüyerek getirdim. sattığım 2 aracın alıcısıda halen dua ederek binmekte. Kendime ayırdığımada lpg takmak ve fren disklerini değiştirmekten başaka masraf etmedim. Keyfi yaptıklarımı saymıyorum :smiley:

Selam arkadaşlar ORDU DEFTERDARLIĞI Milli Emlak müd 10-05-2112 tarihinde iki adet Land Rover 1991 kap kasa kamyonet 52 DD669 Muh bedel 3300 tl 1992 kap kasa kamyonet 52 AF146 Muh bedel 4250 tl satışa çıkacak ihale saat 930 da 945 te. İlgilenen arkadaşlara duyurulur Mehmet Ali Egeli SELAMLAR.

Özhan beye katılıyorum ben aracı mke dan alan şahıstan aldım yaklaşık 7000 tl lik parça ve tamamı mekanik parçalardır
kaporta ve boyası aldığım gibi duruyor 2000 tl ye kaporta boya yaptırsaydım araç daha gösterişli olurdu

Selamlar.Bende Bursa'dan aranıza katılıyorum bu ihalelerinden yenilerinden link yollayabilecek olan varmı acaba ?
???

Mehmetaliegeli kardesım bana iyicene açıklayabilirmisin araçlarla ilgilenebilirim :smiley:

mke araçlar için teklif mektubu örnegi olan varmı bir teklif mektubu ile birden çok araca teklif verebiliyormuyuz

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR