Land Rover Defender Satış İhaleleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ali fatih Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,252
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 647,717
Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri

freegraf' Alıntı:
Selam beyler epey zamandır siteye uğrayamadım.uğramayınca da yeni gelen arkadaşlar olmuş. yeni ve eski herkese kolaylıklar dilerim.Sn. ömer bey dopamin ahbap umarım iyisiniz.Hocam verdiğiniz mke de arac bulamadım, varsa da acemi ve aceleciliğimden bulamadım.ama maşallah harb için herşey mevcut.Burada bilgi ve tecrübelerini paylaşan herkese teşekürler.ben de çaktırmadan bir takip edeyim.iyi paylaşımlar.

Merhaba mehmed bey aslında o mesajıma eklemeyi unutmuşum ihale ilanlarında her zaman araç olmayabiliyor takip etmek lazım arkadaşlar kusurumuza bakmasınlar siz iyisinizdir inşallah epeydir yoktunuz hoş geldiniz

Etiketler

Merhaba,
Daha önce bahsedildi mi bilmiyorum ama Rize Özel İdaresi'nde 91 düz dizel Defeneder var, ihale edilecek.Daha önce ihale edildi ilgilenen olmadı, sanırım 7000 lira gibi bir fiyattan gider.Araç yürür durumda, diğer ihale edilen araçların durumlarını bilmediğim için mukayese edebilmem mümkün değil ama ilgilenen olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Merhaba Arkadaslar

Bende bu Land Rover Defender ordusuna katilmak istiyorum.Ama forumdada bahsedildigi gibi bu canavar cok pahali.Tek cozum ihaleler.MKE nin bu seneki ihalesi hakkinda bilgisi olan varsa cok sevinirim.
Yada sizin bildiginiz aracini satan arkadaslarla gorusmek istiyorum.

Tesekkurler

ATTALOS' Alıntı:
Merhaba Arkadaslar

Bende bu Land Rover Defender ordusuna katilmak istiyorum.Ama forumdada bahsedildigi gibi bu canavar cok pahali.Tek cozum ihaleler.MKE nin bu seneki ihalesi hakkinda bilgisi olan varsa cok sevinirim.
Yada sizin bildiginiz aracini satan arkadaslarla gorusmek istiyorum.

Tesekkurler

Merhaba bu ihaleler her ay değişir. aylık belli günlerde çeşitli malzemelerin satışı için allta linkini gönderiyorum.

http://www.mkehurdasan.com.tr/pazarlama_ihale.htm

registerlater' Alıntı:
Merhaba,
Daha önce bahsedildi mi bilmiyorum ama Rize Özel İdaresi'nde 91 düz dizel Defeneder var, ihale edilecek.Daha önce ihale edildi ilgilenen olmadı, sanırım 7000 lira gibi bir fiyattan gider.Araç yürür durumda, diğer ihale edilen araçların durumlarını bilmediğim için mukayese edebilmem mümkün değil ama ilgilenen olursa yardımcı olmaya çalışırım.
Aracın resimlerini ilave etmek mümkünmü

Yakın zamanda yapılacak olan ihalelerde hiç 130 kasa çıkan var mı, ya da hangi kurumların ihalelerinden çıkar ? Sitede çok güzel bir 130 vardı satılık ama parayı denkleştirene kadar satılmış. Malum sitede de hiç yok

Arkadaşlar ven bu lafı çok duydum ama gülüp geçmiştim. Aynı şeyi ben size söylüyorum. Eğer sanayici değilseniz veya anlamıyorsanız ihale falan takip etmeyin. piyasada sizin harcayacağınızdan daha ucuz araçlar var. sıkıntıya sitrese girmeyin derim. Anlayan elinden iş gelen arkadaşlara kolay kolay gelsin.

kemal50' Alıntı:
Arkadaşlar ven bu lafı çok duydum ama gülüp geçmiştim. Aynı şeyi ben size söylüyorum. Eğer sanayici değilseniz veya anlamıyorsanız ihale falan takip etmeyin. piyasada sizin harcayacağınızdan daha ucuz araçlar var. sıkıntıya sitrese girmeyin derim. Anlayan elinden iş gelen arkadaşlara kolay kolay gelsin.

Öyle diyorsunuz da bu sitede ihaleden araba alıpta sanayici olmayan çok kişi olduğunu düşünüyorum.
Ben aracımı ihaleden satın alan bi köylüden aldım :smiley:

DEMİRAL' Alıntı:
ilginize teşekkürler malum rize sivas arası uzun bir km var en azından ön fikir edinir yola öyle çıkarız

Maalesef araç satılmış, gerçi daha önce de satılmıştı ama ihaleyi alan kişi almaktan vazgeçmişti, yine böyle bişey olursa haber veririm.

14 ve 27 Mart tarihlerinde bir çok landrover e teklif bile verilmemiş.
Bunun sebebini bilen varmıdır acaba....

http://www.mkehurdasan.com.tr/pazihalesonucu.htm

kemal50' Alıntı:

Bir defender sahibi olarak tamamen aynı fikirdeyim, sahibinden.com'da 250 tane defender ilanı var.Bunların içinde mutlaka fırsat araçları vardır(tabi fiyatı şişirme olanlar çoğunlukta).Ben derli toplu bir araç almama rağmen, sanayiyle bu kadar muhattab olacağımı bilsem Defender almazdım.Ben sanayide çakallara para kaptırdım, ama ihaleden araç alanlar muhtemelen çok daha fazlasını kaptıracaklar eğer ki bu işle profesyonel olarak ilgilenen biri değilseler.

bluedreamms' Alıntı:
14 ve 27 Mart tarihlerinde bir çok landrover e teklif bile verilmemiş.
Bunun sebebini bilen varmıdır acaba....

http://www.mkehurdasan.com.tr/pazihalesonucu.htm
ben kırıkkaleyi gezdim 14 mart taki ihale için aynı zamanda 30 mart taki ihaleye çıkacak araçlarıda gördüm.Tam bir hurdalıkaçıklar için 3500 kapalılar içinde 3750 den aşağı olan teklifleri değerlendirmeyecekleri için Ankaraya gidip teklif bile etmedim. Bu araçlar geçen yıl nisan ayındaki ihaleden satılmayanlar. yani seçilenler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR