Land Rover Defender Satış İhaleleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ali fatih Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,252
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 658,711
Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri

kapalı ksasa yeşil renk olan dizelmi acaba birde fiyat olanar ne düşünüyor arkadaşş?

Etiketler

arkadaşlar herkese hayırlı akşamlar bugün mke ihalesinde epey bir arac vardı 23 tanesi 5 kapılı idi pikaplarda en düşük 3500 5 kapılı olanlarda ise en yüksek 8400 fiyat verildi araçlar fena değildi kapalı olanların 6 .7 tanesinede fiyat verilmedi araçlar birdahaki ihaleye kaldı ;) saygılar

Forumdaki bütün sayfalara baktım fakat bulamadım bir sorum olucaktı. İhaleye cıkan aracların bulundugu yer neresi acaba ihale nerde yapılıyor. Araçlar Ankara Tandoğan daki yerdemi görücüye cıkıyor yoksa baska bir arazi veya depo mu var.

Saygılar.

ÇerkeSeçkin' Alıntı:
Forumdaki bütün sayfalara baktım fakat bulamadım bir sorum olucaktı. İhaleye cıkan aracların bulundugu yer neresi acaba ihale nerde yapılıyor. Araçlar Ankara Tandoğan daki yerdemi görücüye cıkıyor yoksa baska bir arazi veya depo mu var.

Saygılar.

Buraya bi bakın isterseniz

http://www.google.com.tr/url?sa=t&rct=j&q=mke%20hurdasan&source=web&cd=1&sqi=2&ved=0CCcQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.mkehurdasan.com.tr%2F&ei=XeVkT7_rE4iQ0AXA382GCA&usg=AFQjCNF50ZSHleQGOEToATGkQKgg2XApIw

Teşekkür ederim Ömer bey..

O sitedeki adrese ve adreslere baktım fakat hepsi "Posta adresi :Hipodrum cad. No: 113 [/size]Yenimahalle/Ankara"

olarak görünüyor. Orada araç yok. Benim Merak ettiğim Araçları daha önce nerede görebiliriz.

Daha önceki başlıklarda "araçların 5000 tl " nin altındaki tekliflere dönüş olmadığı konusunda bilgiler verilmişti fakat ihale sonuçlarına baktıgımda 3650TL gibi miktarlara ihaleye giriş olduğunu gördüm. Daha önce bahsedilen ( 5000TL limit mi demeliyim bilmiyorum) limit kaldırıldı mı.

Örnekleri de mevcut;

14 mart 2012 ihalesinden bir örnek..

[/size]Tanıtım Kodu : 2011ARAÇGR215 Malzeme Adı : LANDROVER (KAPALI KASA) (1990 MODEL)

Firma Kod Firma Adı Ödeme Şekli TeklifMiktarı
16***** İSMAİL ******* Peşin 3.650,00 TL

Burada görülen şahıs şimdi bu aracı 3650 TL + diğer giderler karşılığın damı aldı bu aracı.

Saygılar.

ÇerkeSeçkin' Alıntı:
Teşekkür ederim Ömer bey..

O sitedeki adrese ve adreslere baktım fakat hepsi "Posta adresi :Hipodrum cad. No: 113 Yenimahalle/Ankara"

olarak görünüyor. Orada araç yok. Benim Merak ettiğim Araçları daha önce nerede görebiliriz.

Daha önceki başlıklarda "araçların 5000 tl " nin altındaki tekliflere dönüş olmadığı konusunda bilgiler verilmişti fakat ihale sonuçlarına baktıgımda 3650TL gibi miktarlara ihaleye giriş olduğunu gördüm. Daha önce bahsedilen ( 5000TL limit mi demeliyim bilmiyorum) limit kaldırıldı mı.

Örnekleri de mevcut;

14 mart 2012 ihalesinden bir örnek..

Tanıtım Kodu : 2011ARAÇGR215 Malzeme Adı : LANDROVER (KAPALI KASA) (1990 MODEL)

Firma Kod Firma Adı Ödeme Şekli TeklifMiktarı
16***** İSMAİL ******* Peşin 3.650,00 TL

Burada görülen şahıs şimdi bu aracı 3650 TL + diğer giderler karşılığın damı aldı bu aracı.

Saygılar.

Paranız veya vaktiniz eğer bunlardan ikiside var ise sizde ihaleden araç alın diyorum başka birşey demiyorum.

ÇerkeSeçkin' Alıntı:

Saygılar.
günaydın ihaleye çıkacak araçlar kırıkkaledeki mke bahçesinde araçlara burada bakıp beğendiğinizaraca teklifinizide tandoğandaki yerinde veriyorsunuz sanırım bu ayın 28 de tekrar ihale var karar verirseniz yardımcı olmaya çalışırız saygılar

Sayın Takoser ihalesiz tek olarak araç almak mümkünmü yada önceden ihaleye çıkmış ama talep olmamış bir araca ek teklif verip almak mümkünmü veya düzgün bir aracı yamyamlara kaptırmadan almanın bir yolu varmı bilgi verirseniz sevinirim saygılar

DEMİRAL' Alıntı:
Sayın Takoser ihalesiz tek olarak araç almak mümkünmü yada önceden ihaleye çıkmış ama talep olmamış bir araca ek teklif verip almak mümkünmü veya düzgün bir aracı yamyamlara kaptırmadan almanın bir yolu varmı bilgi verirseniz sevinirim saygılar
merabalar şu anda parakende satış yokbu yüzden ihalesisz araç satılmıyor önceden ihaleye çıkmış amatalep görmemiş araca teklif veremiyorsunuz ihaleye cıkan araçların hangisini alırsanız alın her halikarda o araca binmek için en az 10000 tl harcıyorsunuz düzgün aracada boya döşeme kaporta lastik alt takım komple revizyon vs yapılıyor düzgün olmayanada aynı masraf yapılıyor tabiki bu bizim görüşümüz saygılar.

takoser' Alıntı:
merabalar şu anda parakende satış yokbu yüzden ihalesisz araç satılmıyor önceden ihaleye çıkmış amatalep görmemiş araca teklif veremiyorsunuz ihaleye cıkan araçların hangisini alırsanız alın her halikarda o araca binmek için en az 10000 tl harcıyorsunuz düzgün aracada boya döşeme kaporta lastik alt takım komple revizyon vs yapılıyor düzgün olmayanada aynı masraf yapılıyor tabiki bu bizim görüşümüz saygılar.
Sayın Takoser açıklamanız için teşekkürler ben düzgün derken alt takım yürüyen motor önemli değil hatta döşemede bana önemli olan kasanın düzgün olması çünki ben sivastayım ve kaporta için kimin yanına gitsem < abi biz aliminyum kaportaya bir işlem yapamayız> diyorlar şu anda size yazarken son gelen kaportacıyıda uğurladım ve söylenen aynı laf bu arada benim defenderin kapıları bir akıllı tarafından sac olarak yüzleri değiştirilmiş ve pas ve kusma var uygun bulsam 4 adet kapı alıp aracı toplayacağım ama iş kapılara gelip kilitlendi kaldı bana kapı konusunda yardımcı olabilirmisiniz saygılar hayırlı işler dilerim

DEMİRAL' Alıntı:
Sayın Takoser açıklamanız için teşekkürler ben düzgün derken alt takım yürüyen motor önemli değil hatta döşemede bana önemli olan kasanın düzgün olması çünki ben sivastayım ve kaporta için kimin yanına gitsem < abi biz aliminyum kaportaya bir işlem yapamayız> diyorlar şu anda size yazarken son gelen kaportacıyıda uğurladım ve söylenen aynı laf bu arada benim defenderin kapıları bir akıllı tarafından sac olarak yüzleri değiştirilmiş ve pas ve kusma var uygun bulsam 4 adet kapı alıp aracı toplayacağım ama iş kapılara gelip kilitlendi kaldı bana kapı konusunda yardımcı olabilirmisiniz saygılar hayırlı işler dilerim
selam çıkma kapılara hurdacılar 350 tl istiyorlar pek düzgün kapı yok ellerinde mevcut kapıların saçlarını degiştirmek gerekiyor buda ekstra maliyet yani kapı sacı basımı ile700 tl deniyor yenileri ise 1235 +kdv saygılar

takoser' Alıntı:
selam çıkma kapılara hurdacılar 350 tl istiyorlar pek düzgün kapı yok ellerinde mevcut kapıların saçlarını degiştirmek gerekiyor buda ekstra maliyet yani kapı sacı basımı ile700 tl deniyor yenileri ise 1235 +kdv saygılar

Bir tanesimi 1235+kdv?

Selam beyler epey zamandır siteye uğrayamadım.uğramayınca da yeni gelen arkadaşlar olmuş. yeni ve eski herkese kolaylıklar dilerim.Sn. ömer bey dopamin ahbap umarım iyisiniz.Hocam verdiğiniz mke de arac bulamadım, varsa da acemi ve aceleciliğimden bulamadım.ama maşallah harb için herşey mevcut.Burada bilgi ve tecrübelerini paylaşan herkese teşekürler.ben de çaktırmadan bir takip edeyim.iyi paylaşımlar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,623
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR