Land Rover Defender Satış İhaleleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ali fatih Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,252
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 658,779

Etiketler

Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri

Arkadaşlar, bu ihale olayı nasıl oluyor? Yani aracı nerden görebiliyoruz? Araç için teklif ne şekilde veriliyor? Açık artırma üsülü ile satış yapılıyormu? Yoksa kapalı zarf üsülü satış yapılıyor? ve temiz bir defender en az ne fiyata ve en fazla ne kadar fiyata ihaleden alınabiliyor?

Bana bu konuda yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

simaoropen' Alıntı:
Arkadaşlar, bu ihale olayı nasıl oluyor? Yani aracı nerden görebiliyoruz? Araç için teklif ne şekilde veriliyor? Açık artırma üsülü ile satış yapılıyormu? Yoksa kapalı zarf üsülü satış yapılıyor? ve temiz bir defender en az ne fiyata ve en fazla ne kadar fiyata ihaleden alınabiliyor?

Bana bu konuda yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
selamlar ihaleler mke den ihaleye çıkıyor araçlarıda mke nin bulunduğu yerlerden görebilirsiniz araçlar kapalı zarf usulü yapılıyor duruma görede açık artırma ,da yapılabiliyor ortalama 4500 ile 8000 arası değişiyor aracın durumuna görede bağzen 15000 tl çivarınada çıkabiliyor saygılar

yönetim bu ihaleler le ilgili haberdar edecek bir bölüm acsa fena olmaz hemde süper olur

motorize06' Alıntı:
yönetim bu ihaleler le ilgili haberdar edecek bir bölüm acsa fena olmaz hemde süper olur

BENİM BULUNDUĞUM YERDE SATILIK DEFENDERLER VAR ASKERİ ÇIKMASI FİYATADA 7 MİLYAR FİLAN DİYORLAR İKİ ADET VAR KAPALI KASA 88 MODEL.PİKAP OLAN 91 MODEL İKİSİDE 110LUK SELAMLAR.İLGİLENENLER BENMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRLER.MERSİN

100 4851

100 4852

100 4853

100 4854

100 4855

anycoold60' Alıntı:
BENİM BULUNDUĞUM YERDE SATILIK DEFENDERLER VAR ASKERİ ÇIKMASI FİYATADA 7 MİLYAR FİLAN DİYORLAR İKİ ADET VAR KAPALI KASA 88 MODEL.PİKAP OLAN 91 MODEL İKİSİDE 110LUK SELAMLAR.İLGİLENENLER BENMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRLER.MERSİN

100 4856

100 4857

100 4858

100 4859

100 4860

en sondaki beyaz da satılıkmış.ilgilenenlere duyrulur.beyazın arkasındaki de benm tank..selamlar saygılar.mersin.

100 4861

anycoold60' Alıntı:
en sondaki beyaz da satılıkmış.ilgilenenlere duyrulur.beyazın arkasındaki de benm tank..selamlar saygılar.mersin.

Bu araclar mersınde makına parcası uertımı yapan bır doktoramı aıt?

vosdost' Alıntı:
Bu araclar mersınde makına parcası uertımı yapan bır doktoramı aıtaskeri renkte olanlar bir arkadasımızın hevesle almış ama vakti olmayınca satmayı düşünüyor.beyaz olanda bir kaportacının değernin bulursa satacam diyor her seyini yeni yaptırdı.beyazın arkasındaki kırmızı bordo renk karışımı olanda bizim kendi aracımız.selamlar mersinden.araclar hala satılmadı...

faydalı bilgi veren bütün arkadaşlara teşekürler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR