Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,137
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,221,478

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,939 49.5%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 522 6.6%

• Kullanılan toplam oy
    7,964
Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

merhabalar

ben, yaşamda yarım asır, iş hayatında çeyrek asırlık üzeyir yılmaz. çiçeği burnunda emekliyim. motokaravan sahibi olmayı planlarken sitenizden haberdar oldum. o kadar yazı okudum ki sitenizde, bir parçası olma isteğim doğdu ve üye oldum.
nasip olursa edineceğim karavanımla görüşmek dileğiyle

Etiketler
airboat' Alıntı:
Gezenbilir'e yeni katılan tüm dostlara teşekkür eder,sağlık ve mutluluklar dilerim

Karavan ekipmanları konusunda yardımcı olabilirim.
abi adresini ve tlf verirsen ank geldiğimde yanına uğrarım

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Merhabalar. Ben Mehmet, Bolu Yeniçağa ilçesinden. 32 yaşındayım. Emekliliğimde bir karavanım olsun istiyorum. hep hayalini kuruyorum. inşallah gerçekleşir. Karavancıların taraklı buluşmalarını internetten izledim. güzel ortamlarınız var ama biraz daha eğlence katmalısınız. saygılar.

ARKADAŞLAR HERKSE SELAM HIZ VE DOĞA TUTKUNU BİR ASKERİM BABA YADİGARI 1954 MODEL CJ3B WİİLYS JEEP İM VAR ONU MODİFİYE ETMEYE KARAR VERDİM HEPİNİZİN DESTEĞİNİ BEKLİYORUM ŞU AN İÇİN ERZURUM DA YAŞIYORUM AMA MEMLEKETİM MUĞLA MİLAS SELİMİYE HERKES KENDİNE ÇOK İYİ BAKSIN SAYGILAR SEVGİLER:smiley:

Merhaba .motorkaravan ile ilgili bilgi ararken bu güzel siteyi buldum
EMek verenlere selam olsun.aktif bisiklet binicisiyim.kisa zamanda bir iveco panelvan edinip mtkrvan yapmaya düşünüyorum iveco 35 10 tecrübesi olanlardan yardim rica ederim.saygilarimla

Merhaba. Murat ben. 3o yaşındayım. Doğa yürüyüşlerini çok seviyorum. İzmir'de yaşıyorum. Yapılan aktivitelere katılabilme amacıyla kayıt oldum. Herkese saygılar sevgiler.

Herkese merhaba.
Yeni üye olmanın verdiği acemelikle birlikte bütün dost ve güzel arkadaşları selamlıyorum.
Saygılarımı sunarım.
Ahmet KÖK.
İstanbul/Bahçeşehir.

AHMET KÖK' Alıntı:
Herkese merhaba.
Yeni üye olmanın verdiği acemelikle birlikte bütün dost ve güzel arkadaşları selamlıyorum.
Saygılarımı sunarım.
Ahmet KÖK.
İstanbul/Bahçeşehir.
bende bahcesehirdeyim ahmet bey offroad la mi ilgileniyorsunuz ?

Merhabalar,

"Gezenbilir" sitesine çok uzun zamandır kayıt olmak istiyordum. Bugün itibariyle bunu gerçekleştirdim. Doğa Sporlarına ilgim eskiden beri var ancak yeni yeni daha aktif olmaya başladım diyebilirim. Yaklaşık 2 yıldır Motosiklet kullanmaya başladım. Antalya'nın tüm doğa Sporları imkanlarından vakit oldukça yararlanmaya çalışıyorum..
Hepinize Hoşbulduk diyorum.. :smiley:

Herkese selam,

Cihad Yarkın

3 yıllık motosiklet maceramdan sonra bana doğada aynı zamanda ev vazifesi de yapacak bir araç peşine düştüm.Tüm doğaseverlere selamlar.

İstanbul/Bahçeşehir

selamlar ben ahmet Kadıkoylüyüm Fenerliyim arkadaslarımla gezi keşif macera için off road a varım saygılar

Merhaba herkese. Amatör telsizcilik sınavını araştırırken kendimi burada buldum :smiley: Gezmeyi seven sade bir vatandaşım. Güzel bir topluluk olmuş. Geç geldim,arayı kapatırım.

Merhaba Gezenbilir ailesi, ben İstanbul'dan Mustafa. Karavan ve karavancılık ile ilgileniyorum. Üye olmadan önce ve üye olduktan sonra bir süre forumu takip ettim ve çok şey öğrendim, sayenizde öğrenmeye devam ediyorum. İnşallah aranıza daha sonra karavan alarak daha da aktif bir şekilde katılmaya çalışacağım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

SON KONULAR

Geri