Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,137
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,221,457

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,939 49.5%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 522 6.6%

• Kullanılan toplam oy
    7,964
Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Gezenbilir ailesine merhaba.Adım Tayfun.İzmirli olup görevim gereği Diyarbakırda ikamet etmekteyim.Doğa ile oldukça haşır neşirim.Bisikletten tutunda kampçılık balıkçılık fotografçılık gibi genis bir alana merakım var ve aktif oarak ilgileniyorum.Son zamanlarda büyük bir çadır mı yoksa karavan mı sorularına yanıt ararken kendimi karavancılığa daha yakın bulmaya başladım.Bu yıl değil ama seneye büyük olmayan çadırla da destekleyebileceğim bir çekme karavan almaya karar verdim.Çeşitli aktivitelerde görüşmek dileğiyle.

Etiketler

Arkadaşlar hoş geldiniz gönlünüzden geçen karavan hayallerinin, düşüncelerinin gerçekleşmesini dilerim.

merhaba bende umur şu an bi heves var içimde gezip bilmek için.... umarım kısa süre sonra gerçekleştirmeye başlarım..:smiley:

selamlar arkadaslar bende İstanbul Umraniyeden Ali.Hem offroad hem motor gezileri icin aranizdayim yaz geliyo motorlar piyasaya cikiyo artik :smiley:

Merhaba Arkadaşlar

Ben Sercan mersin den katılıyorum aranıza keyifli forumlar kazasız süreşler.. Saygıalar

Merhaba.Bir doğa ve off-road tutkunu olarak tüm üyeleri saygı ve sevgi ile selamlıyorum.

Fotoraf0313

merhaba, benim adım murat siteye 4 sene önce zj varken üye olmuştum ( berkkamu ) ancak aracı satınca bir süreliğine ara vermiştim , şimdi yine kaşıntılar başladı :smiley: :smiley: tekrardan sizlerle olmak istiyorum şu yine zj bakıyorum bende bıraktığı zevk başkaydı zj nin işallah temiz düzgün bir şey bulabilirsem tekrardan gezilerinizde sizlerle olmaktan büyük mutluluk duyucam

Murat'tan devam edelim o zaman:
Murat,yaş 48,İzmirde öğretmen,seyahat etmeyi sever,ama henüz arzu ettiği çekme karavanı satın alamadı.

Herkese selamlar....ben İstanbul'dan Aklan....sigorta eksperiyim...doğa sporlarıyla ilgileniyorum...dalış...kampçılık...trekking...izmit yuvacıkta dağın tepesinde bir karavanım var...haftasonları gidiyorum...93 model bir Grand Cherokee 5.2 sahibiyim...Nikon d90 kullanıyorum...bu site ... birikmiş ve birikmekte olan bilgi paylaşımı harika...sizler harikasınız... hepinize selamlar....

Merhabalar
Adim ÖMÜR
offroad ,fotografcilik ve modelcilik ilgi alanim.
Elektronik teknisyenim
Yarismaya istanbuldan katiliyorum :smiley:

Herkese iyi forumlar.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

ImageUploadedByTapatalk1394826526708081

Selamlar

Tekirdağ.Çorluda yım.Landcruiser VX100 aracım var.Hafta sonları geziler için aracı aldım.Meslek olarak kaptan ım.Forum u uzundur takip ediyorum.

iyi paylaşımlar dilerim...

Merhaba.

Marmaris te yaşıyorum. 2002 yılından beri dağcılık sporuyla yakından ilgileniyorum ve bir arama kurtarma ekibi üyesiyim. 2007den itibaren endüstriyel dağcılık yapıyorum. Motorsiklet ve arazi araçlarına karşı düşkünlüğüm vardır.. İşim dolayısıyla Türkiye nin bir çok bölgesini gezmişimdir. Şimdilik bu kadar :smiley:

Merhaba,
Ankara'dan üniversite öğrencisi bir doğa tutkunuyum. Kısa bir süre önce doğa sporları yapmaya ve amatör fotoğrafçılığa başladım.
İyi paylaşımlar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

SON KONULAR

Geri