Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,137
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,221,038

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,939 49.5%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 522 6.6%

• Kullanılan toplam oy
    7,964
Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Tüm gezenbilir camiasına merhabalar. Çok güzel ve hareketli bir site , doğa tutkunları için bulunmaz nimet.Yaşım 38, Ankara'dayım ve finans sektöründe çalışıyorum. Yakın zamanda bir 96-98 arası Tahoe almayı planlanlıyorum, bu aracı incelerken siteye ulaştım. Çok güzel bilgiler paylaşılmış , hepsine çok teşekkürler. Binek amerikanlar konusunda farklı tecrübelerim oldu ama off road ve amerikan bir başka güzel. Gönlüme göre bir araç bulursam hemen pazarlığı bitirip siz sevgili dostlarla yollara koyulacağım. En kısa zamanda yüzyüze görüşmek ümidiyle.

Etiketler

Tamamen tesadüf eseri tanıştım siteyle, bakalım bizi neler bekliyor ;) yıllardır doğa ve hayvan tutkunuyum, tüm bunlara tutku ile bağlıyken bu siteden nasıl haberim olmadı ben bile şaştım doğrusu..

herkese merhaba tekirdagdan halil az ön üye oldum.acil bir sorunum var yardımcı olabirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler 3.2 fronteram var 2000 model abs ön sol arzalı ve çok sıkıntı yaratıyor frenler birden şişiyor aynı anda bir vınlama oluyor abs ışıgı yandıgında geçiyor ama bunu nezaman yapacagı belli olmuyor.olmadık yerlerde olabiliyor.servise ve ustaya da götürdüm sol sensör arza veriyor.temizlettim kabloları degiştirdim ama nafile.sensörüde bulamıyorum.çıkma yada orjınal bulamadım.bu sorunla karşılaşan yada caresini bilen varsa lütfen benimle paylaşsın

selamın aleyküm iyi geceler ben istanbul ümraniyeden mehmet 30 yaşında ve servis işiyle ugraşmaktayım kısmetse en kısa zamanda inşallah bi cekme karavan almayı düşünüyorum sizlerin arasında olmaktan cok mutluyum şimdiden yardımlarınız için teşekkür ediyorum ...

Herkese merhaba;

Siteye birkaç ay once tesadüf eseri rastladım. Bu kadar sıcak, samimi ve yardımsever insanın birarada olması harika. 36 yaşındayım ve evliyim. Uzun bir süre yurtdışında yaşadıktan sonra yaklaşık 1.5 sene önce Türkiye'ye kesin dönüş yaptım. Film sektöründe çalışıyorum.

Temiz bir Land Cruiser VX 80 arıyorum, umarım bulurum ve gezilerinize katılma fırsatım olur.

Forumdaki seviyeli ve sıcak paylaşımları için herkesi tebrik ederim...Kendinize iyi bakın, teşekkürler....

Tüm forum ailesine merhaba...

Ben Kırşehir'den Mehmet. 26 yaşındayım.Siteden güzel bilgiler edineceğime inanıyorum.Henüz detaylı inceleme yapmadım ama güzel konuların güzel paylaşımların olduğu belli.Herkese mutlu günler dilerim...

Herkese Selamlar,
aranıza İstanbul/Ataşehirden katılıyorum,
Forumları uzun süredir takip etmeye çalışıyorum,çok faydalı bilgi ve paylaşımlara ulaşabildim bu sayede,
üstatların ve ustaların hepsine ayriyeten teşekkür eder,saygılarımı iletirim.
Elektrik ve Elektronik malzeme temini ve toptan satışı üzerine çalışıyorum,
mekatronik,robotic üzerine amatör çalışmalar yapıyorum.
Doğayı,yeşili ve hayvanları çok seviyorum.Uzun yıllar Dağcılık ve kampçılıkla uğraştım;off road a çok ilgim oldu fakat bir türlü ciddi anlamda bulaşamadım.
15 yıl evvel ateşlenen LR Defender aşkım tekrardan kıpraştı ve en yakın zamanda bir tane almak istiyorum.

Faydalı bilgi ve tecrübelerin paylaşımının devamı dileğiyle,teşekkürler..

arkadaşlar aranıza yeni katıldım

böyle bir bölümü görememiştim lakin pm lerimi kontrol edince böyle bir link gördüm o yüzden ilk mesajımı buraya yazmadım kusura bakmayınız.

ismim Aydın 27 yaşındayım

Aydın'lıyım

tarım ile uğraşıyoruz aynı zamnada avukat adayıyım

ford ranger 2012 t6 yeni kasa , ford ranger 2008 mode ( 2side 4x2) aracımız var

ayrıca babam vw amarok 4x4 kullanıyor. iş gereği pickup tercihimiz.

herkese iyi forumlar iyi günler dilerim.

Herkese Merhaba Arkadaşlar;

Aranıza Ankara'dan katılıyorum.Uzun zamandır her türlü gezi ve OFF-Road hakkında bilgi,paylaşım resim için girip vakit harcadığım bir site olmasına rağmen Üye Olmak bugün nasip oldu.
Kendimde Land Rover Özel Servisinde Yedek Parça Satış Danışmanıyım.Her türlü servis ve yedek parça(Aksesuar,Orijinal ve Muadil parça) konusunda sizlere yardımcı olmaktan keyif duyarım.

İyi Forumlar Herkese...

www.gayeotomotiv.com

Gayebina buyuk

Herkese merhaba
İsmim mertkan ağrıda yaşıyorum. Aslen ankaradanım. Doğayla ilgili bisiklet, karda araçla dolaşma, kayak yapma gibi aktivitelerim olmakta. Bol paylaşımlar...

herkese selamlar
adım olcay
sakarya dan katılıyorum.avcılık ,balıkçılık ,kamp.vs doğada olanlardan imkanlar dahilinde faydalanıyoruz.keyifli paylaşımlar.

Bu Güzel Aileye Merhaba

Merhabalar. İsmim Ali Arı. Eskişehir'de karşılaştırmalı edebiyat okuyorum.
Doğayla olan ilgim küçük yaşlarda köyde gecenin geç saatinde bir ateş böceği görmemle başladı. Daha sonra bu sevgiyi pekiştirmek için çeşitli şeyler yaptım. Örneğin TÜBİTAK'ın Rize'deki doğa eğitimine katıldım ve çok mükemmel bir hafta geçirdim. Kros motosikletimle birkaç kez tek başıma yaylalara çıkarak kamp kurdum ve doğanın nasıl huzurlu bir şey olduğunun farkına vardım. Bu farkındalığın sayesinde bakış açım değişti.
Burada değerli üstatlardan güzel bilgiler edineceğimi düşünüyorum.
Hepinize doğayla iç içe bir hayat dilerim.
Saygılarla.

Merhabalar ben Soner Samsun'da yaşıyorum. Yeni aldığım Lada Nivamla aranıza kaltılmış bulunuyorum. Saygılar

İsmim Dilekhan Ankara'lıyım ve burada yaşıyorum.34 yaşındayım ve kamuda görevliyim.Kamp,Dalış,amatör balıkçılık,mekanik(hobby amaçlı atölyemiz var..trike motosiklet,bisikler buggy vsvs tasarlayıp yapıyoruz)müzik hobilerim arasında...potansiyel defender sahibiyim..:smiley:)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR