Garip 2018...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 657
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 116,220

Etiketler

2017 Yılı Piri ve benim için çok güzel gezilerle ve karavancılık namına güzel yaşantılarla geçti. İlk defa tam donanımlı bir karavanım olmasının mutluluğunu yaşadım ve yaşıyorum. 2017'de yapabildiğim Bursa, Mudanya, Edremit, İzmir, Kapadokya ve Bartın, Amasra gezileri çok hoş gezilerdi ve Piri ile sorunsuzca yapıldı. 2018 yılında yine yollarda olacağız ve pekçok kamp yapacağız. Bizi takip ederseniz seviniriz.

Herkese 2018 yılının bol gezili ve mutlu huzurlu geçmesi dileğimizle...

Garip Çekici aracımızın adıdır. Garip 1500cc LPG'li bir araçtır. 92 modeldir.
Piri 2017 model Güney Karavan yapımı bir karavandır.
Gezilerimizi şimdilik bu atelaj seti ile yapmaktayız ve bir sıkıntımız olmadı.

sizinde yeni yılınız kutlu olsun Yücel hocam
2018 de sağlıklı mutlu kazasız belasız geziler dilerim takipteyiz

Merhaba Yücel Bey. Sizin de yeni yılınız sağlık ve mutluluk içinde geçsin.

Şubat tatili gezisi için hazırlık yapıyoruz. İki hafta sonra çıkacağız. Karavanın ışık ve pompasını çalıştıran 7 ah lik aküyü yeniledik.

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar,

İlle de pahalı destinasyonlar, Uzak yerlere gitme isteği bizi üzüyor ve yıpratıyor. Bunun yerine yakın destinasyonlara yapılabilecek gezilerde karavancılık mutluluğunu yakalayacağız. (Aslında yakalıyoruz da, geçen seneye baktığımızda) Yani demek istediğim biz keyfimize bakarız ille şuraya gideli buraya gidelim derdimiz yok. Bu tür özentileri uygunsuz, boş yere insanı üzen, yoran düşünceler olarak görmekteyim. Uzun zamandır yurtiçi kampçısıyım ve böyle de devam edeceğiz.

Karavancılık nedir? Karavancılık keyfini doyasıya yaşamaktır. Herkesin yolu ve zevki ayrı.

Selamlar...