Defender 110 Yakıtından Şikayetçiyim

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan es-es 26 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 107
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,688
Ynt: Defender 110 Yakıtından Şikayetçiyim

johnplayer' Alıntı:
Zannedersem , v8 ler için de mevcut link e bir bakın isterseniz.

http://www.simonbbc.com/powerspark-kits/by-distributor-model/powermax-electronic-ignition-kit-35d-new

Teşekkürler. distribütör tipine bakıp ona göre sipariş etmeyi düşünüyorum

Etiketler

yakıtın cok yada az olması lastik ölçülerinden fark eder mi? bende bi defender aldım üzerinde 7.50/16 lastik var bu ölçüler ideal mi dört mevsim kullanabileceğim bi lastik ve lastik ölçüsü biliyo musunuz?

land1987' Alıntı:
yakıtın cok yada az olması lastik ölçülerinden fark eder mi? bende bi defender aldım üzerinde 7.50/16 lastik var bu ölçüler ideal mi dört mevsim kullanabileceğim bi lastik ve lastik ölçüsü biliyo musunuz?
Hayırlı ugurlu olsun güle güle bin
lastikler orjinal ölçüleri ideal yani :smiley:

Yakıtından şikayetçi olan arkadaşlarıma acil şifalar dilerim. Benzin fiyatları almış başını gitmişken sizlerin durumunun vahim olduğunu düşünüyorum.

Allah yardımcımız olsun.

sertem41' Alıntı:
Yakıtından şikayetçi olan arkadaşlarıma acil şifalar dilerim. Benzin fiyatları almış başını gitmişken sizlerin durumunun vahim olduğunu düşünüyorum.

Allah yardımcımız olsun.
Merhabalar Serhat
teşekür ederiz böyle sıkıntılar olmasa yeni çözümler bulunmaz bende çözüm olarak iki adet katır siparişi verecem çok ekonomik olacagına inanıyorum Detayları sonra açıklarım
;D ;D

Dj' Alıntı:
Merhabalar Serhat
teşekür ederiz böyle sıkıntılar olmasa yeni çözümler bulunmaz bende çözüm olarak iki adet katır siparişi verecem çok ekonomik olacagına inanıyorum Detayları sonra açıklarım
;D ;D

Ah kardeşim Selo hoşgelmişen.

Ne yaptın bu konuyla ilgili bir şey yaptın mı yoksa, hala satma fikrindemisin?

Ayrıca sana bir logo buldum, güle güle kullan.

Sticker1

Dj' Alıntı:
H.B
Serhat sagol logo için teşekkürler ama bayan dj o :smiley:

Nerden çıakrdın be kardeşimm onun bayan olduğunu, hiç de benzemiyor yani bayana. İki bıyık, sakal yaparsın sen ona o zaman. :D

yakıt sorunum devam ediyor subap ayarı yapacam başkada yapacak bişey kalmadı zaten geçen toplam 250 tl benzin aldım 200 km yapmışım 100 km daha yapar bilemedin 120km yapar ;D ;D

Dj' Alıntı:
yakıt sorunum devam ediyor subap ayarı yapacam başkada yapacak bişey kalmadı zaten geçen toplam 250 tl benzin aldım 200 km yapmışım 100 km daha yapar bilemedin 120km yapar ;D ;D

Subap ayarı işe yarar umarım, hadi hayırlısı. Bu hafta yaptırısın herhalde.

havalar kötü güneş çıksında hem pasta cila yapacam hemde subap ayarı
zaten kapıda yatıyor yağışta binmiyorum satmayada kıyamıyorum ne işime yarıyacak bilmiyorum

Dj' Alıntı:
havalar kötü güneş çıksında hem pasta cila yapacam hemde subap ayarı
zaten kapıda yatıyor yağışta binmiyorum satmayada kıyamıyorum ne işime yarıyacak bilmiyorum

Yemiyor işte satmak, gördük senin arabayı, maşallahı var, arabanın her yeri pırıl pırıl sen hala pasta cila yapıcam diyorsun, ya abicim bak yapma böyle şeyler deli edicen bizi iyice.

Git arabana adam gibi bakım yaptır, git birde lastik al paşa paşa bin.

Aaaaaa, hep aynı şeyleri söylemekten bıktım :D :D, yap bunları gene kapının önüne koy dursun. Ben günün birinde el koyarım senşn arabaya merak etme sen. ;)

Dj' Alıntı:
arabayı alıp bide benzinlik alıp V12 motorda atacaksın otomotik şanzıman 33 lastik çelik cant ;D

Nasılda biliyorsun yapacaklarımı. Kısmet kardeşim bulursam böyle temiz bir araç neler yapılmaz ki.

Bu arada konu dağıldı gitti.

Kusura bakmayın arkadaşlar. Konumuza dönelim, Selocan sen şimdi subap ayarı yaparsan bu iş olurmu diyorusun? :D :D :D

subap ayarını motor sesi yuksek devirde dizel gibi ses çıkardıgı için (yüke binerken) bide motor soğukkende dizel gibi çalışıyor
o yüzden yakıtta fark edermi bilmem azda olsa bişeyler fark eder otomotik avans yeni çalışmaya başladı hava kaçırıyordu hortumu değiştim ama taktıgım hortum orjinal değil yumuşak esner orjinalini bulmam lazım

Dj' Alıntı:

Afedersin ama LPG takdırmamanın özel bir nedeni varmı?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,267
Kaydolan Son Üyemiz
Aylin aksoy

SON KONULAR

Geri