Dacia Duster Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ümiterkan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,268
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 465,211
Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi

Xvet uzun zamandır gözükmüyorsun ara sıra bakıyorsundur herhalde;
Iphone dan türkcell tv görüntüsünü double din e aktarıyorum demiştin bunu şarj kablosunun usb ucuylamı yapıyorsun yoksa özel bir kablosumu var?

Etiketler
İpad bu işin biçilmez kaftanı.. Mini veya benim gibi ipad alıp ön cama yapıştırıyorsunuz tüm işlerinizi bu ekrandan çözüyorsunuz hem evde hem işte hemde arabada.. Ayrıca biryere gittiğinizde arabadaki multimedysyı patlatırlarmı diyede bir derrt yok. Kampta dahi kullanın..

Çocuklar içinse, aliexpress.com'da alabildiğine 200 liralık ekranlar var memnun kalırsınız.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

yılmazgüç' Alıntı:
arkadaşlar selamlar.benimde sizlere bir sorum olacak.bende aracımı alırken1750 tl fazla verip kenwood multimedya eklettirdim.fakat aracı teslim alırken ellerine sipariş geçtikleri kenwood henüz ulaşmadığı için üzereindeki teyp ile aldım.yaklaşık 2 hafta sonra kenwood multimedya takıldı.fakat kenwood üzerindeki teybe göre radyo çekimi çok az.neredeyse bütün radyo kanallarını cızırtılı dinliyorum.bu ürünü kullanan varsa aynı şikayeti yaşıyor mu.yoksa radyo anten kablosunu takmayı mı unuttular. birde eski teypte direksiyon kumandasından telefon cevaplanabilirken bundan sadece ekrandaki butona basarak cevaplanabiliyor.sizlerde de aynı mı.
aynı teyp ten bendede var radyoda sıkıntı yok telefon koldan açılmıyor iphone kablosuyla tv video izleyebiliyorsunz kabloyu yurt dışından aldım 30 tl civarıydı sanırım geri görüş kamerası çok iyi baya işimi görüyor navigasyon ıphone daha çok işimi görüyor mulmedyadanda bulunduğum yerin yüksekliği ilerdeki yolların virajı o tür özelliklerinden yararlanıyorum arka koltuklarda kafalık var 400 tl taktırdım çocuklarla yolculuk zevkli olmaya başladı.

troyexplorer' Alıntı:
Xvet uzun zamandır gözükmüyorsun ara sıra bakıyorsundur herhalde;
Iphone dan türkcell tv görüntüsünü double din e aktarıyorum demiştin bunu şarj kablosunun usb ucuylamı yapıyorsun yoksa özel bir kablosumu var?
tayin işleri uğraşıyordum Siirt pervariden Adıyaman'a geçtim o yüzden siteye bakamadım birde duster şöför kapısından yağmur aldı Antalya'da 10 gün eğitim vardı Antalya'da yaptırırım dedim servisler 2 3 gün ötesine gün verdiler müşteri hizmetlerini aradım anlatıyorum kardeşim araç garantili ben yoldan geldim beni ileri güne atamazlar yağmur yağsa ben ne yapacağım yapacak bir şey yok dediler en sonunda kemer yolu üzerindeki servisten randevu aldım sabah 8 de gittim randevum olduğu halde servis kabul etmediler sonra yalvar yakar birisini görevlendirdiler 3 saat boyunca kapı panzılotu söküldü içinde izalasyon yok bomboş silikondan dediler silinin yenilendi böylelikle iyice soğudum araçtan o yüzdende pek bakasım olmadı buralara teyp ıphonenun iki üçlü kablosu biri USB girişi diğer uç kulaklık girişi gibi aynı anda takınca tv video gösteriyor türkcell tv ıphone 6,1 versiyonda gösterirken güncelleme yapınca tele şimdi ses var sadece bende yayın kalitesi düşük siteler var ordan aktarıyorum tv görüntüsünü

arkadaşlar ben arka koltuk kafasına goldmaster marka dvd player aldım çocuk çizgi film seyrettsin diye. cihazın pili bitince araç şarj cihazını araca taktım fakat araç çalışırken şarj olmuyor.stop edip kontağı açtığımda ise şarj oluyor.neden kaynaklandığını anlayamadım.

XVET' Alıntı:
tayin işleri uğraşıyordum Siirt pervariden Adıyaman'a geçtim o yüzden siteye bakamadım birde duster şöför kapısından yağmur aldı Antalya'da 10 gün eğitim vardı Antalya'da yaptırırım dedim servisler 2 3 gün ötesine gün verdiler müşteri hizmetlerini aradım anlatıyorum kardeşim araç garantili ben yoldan geldim beni ileri güne atamazlar yağmur yağsa ben ne yapacağım yapacak bir şey yok dediler en sonunda kemer yolu üzerindeki servisten randevu aldım sabah 8 de gittim randevum olduğu halde servis kabul etmediler sonra yalvar yakar birisini görevlendirdiler 3 saat boyunca kapı panzılotu söküldü içinde izalasyon yok bomboş silikondan dediler silinin yenilendi böylelikle iyice soğudum araçtan o yüzdende pek bakasım olmadı buralara teyp ıphonenun iki üçlü kablosu biri USB girişi diğer uç kulaklık girişi gibi aynı anda takınca tv video gösteriyor türkcell tv ıphone 6,1 versiyonda gösterirken güncelleme yapınca tele şimdi ses var sadece bende yayın kalitesi düşük siteler var ordan aktarıyorum tv görüntüsünü
Hiç sorma benim şu defriyansel olayından okumuşundur herhalde tadım tuzum kalmadı
Bu bahsettiğin kablo mevcut olan kablomuydu yoksa temin mi ettin tam anlamadım

Bu gün Dusterımla İzmir'in dik yokuşlarında biraz gezindim. Daha önce bir arkadaş Dusterda yokuş kalkış destek sistemi gibi bir şey olabileceğinden bahsetmişti. Bende bu konuyu deneyimledim. Yokuşta durduktan sonra ayağım debriajda tam basılı iken diğer ayağımı frenden çektikten sonra yaklaşık 2 sn araç hiç geri kaçmıyor sonra yavaş yavaş kaçmaya başlıyor. Bu 2 sn süre yokuşta hiç geri kaçmadan kalkmak için oldukça yeterli. Bu olayı defalarca denedim. Hep yaklaşık 2 sn lik bir süre araç geri kaçmadı.

Olcay Bey,aracınız hayırlı olsun.Kazasız belasız sürüşler dilerim.Uzun bekleyiş ve araştırmalar sonucu yeni Duster ı aldınız.Araçla ilgili ilk izlenimlerinizi merak ediyoruz,donanımı(navigasyon,hız sabitleyici vs.) yol sesi, fiyatı vb. konularda bizlere düşüncelerinizi iletir misiniz?Ayrıca detaylı resimleri bekliyoruz sizden...

lysmhc' Alıntı:
Olcay Bey,aracınız hayırlı olsun.Kazasız belasız sürüşler dilerim.Uzun bekleyiş ve araştırmalar sonucu yeni Duster ı aldınız.Araçla ilgili ilk izlenimlerinizi merak ediyoruz,donanımı(navigasyon,hız sabitleyici vs.) yol sesi, fiyatı vb. konularda bizlere düşüncelerinizi iletir misiniz?Ayrıca detaylı resimleri bekliyoruz sizden...
Aracı alalı 1 hafta oldu sipariş verdiğim araç full dü. Ancak takas için aracıma verdikleri fiyatı iş ciddiye binince bayii hatırlamakta zorluk çekince bende başka bayiden full olmayan araç aldım.Gerçi beni ilk olarak rengi etkiledi. Fümeyi kullanmak zor olabilir diye düşünürken zeytin yeşili aracı görünce şu anki aracımı almaya karar verdim.Yeşil renk çok hoşuma gitti. Araçta media naw yoktu bende bayiden necvox marka media, navigasyon, bluetoot, geri görüş kamerası vcd dvd oynatıcı taktırdım. Ön ve arka park sensörü,alarm,paçalık da taktırdım.
Araç her geçen gün hoşuma gidiyor. Bu gün birkaç dik toprak yokuşta 4x4 ü test ettim. Bence çok güzel bir araç. Tam bizim gibi piknikçilere :D göre.

Aracın beni rahatsız eden bir yol sesi yok. Eşimin yorumu kendi arabasından ( dizel fiesta ) daha sessiz olduğu yönünde.
Araç laureate look paketli fiyatı 54 500 idi. deri dreksiyon simidi ve hız sınırlayıcı yoktu. Naviyasyona 1500 tl paçalık alarma 450 tl ön arka park sensörüne 350 tl verdim.

Eminim bu aksesuarlar piyasada çok daha ucuza yapılabilir ama ben yetkili servis olsun istedim. Hem uğraşmamak için hemde garantiye zarar gelmesin diye.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz.Biz makyajsız Duster kullanıcılarının bir nebze merakını giderdiniz zamanla yeni deneyimlerinizi okumak dileğiyle.

olcay bey aracınız hayırlı olsun.kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.ilerleyen zamanlarda yakıt tüketim değerlerinide paylaşırsanız sevinirim.eco mod ne kadar bir yakıt tasarrufu sağlıyor bizde öğrenmiş olalım.

yılmazgüç' Alıntı:
olcay bey aracınız hayırlı olsun.kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.ilerleyen zamanlarda yakıt tüketim değerlerinide paylaşırsanız sevinirim.eco mod ne kadar bir yakıt tasarrufu sağlıyor bizde öğrenmiş olalım.
Teşekkür ederim. Eco modu siz söyleyene kadar hiç kullanmadım. Yaklaşık olarak 200 km yol yaptım. Yol bilgisayarına göre ortalama tüketim 7,3 lt. Eco mod ile ne yaktığını ilerde yazarım. Şu an aracım rodajda olduğu için veriler pek sağlıklı olmayabilir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR