Dacia Duster Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ümiterkan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,268
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 464,114

ümiterkan

Zirve
Yer
Rize
Arkadaşlar siz de uygun görürseniz bu başlığı Duster ile ilgili muhabbet köşesine çevirelim. Bundan sonra Neden Dacia Duster başlığı yerine burada muhabbetimize devam edelim. Hem eski başlığın sayfalarının daha da artarak kirlenmemesine hem de sayfanın çokluğunu gören kişinin okumadan önyargılı konuşmasına da engel olmuş oluruz. Bilmeyenler için söylüyorum ki, 70 sayfanın içerisindeki bilgiler zaten ayrı başlıklar altında Duster forumunda var. Acaba bu kadar ne yazıldı diye tek tek sayfalara bakmak yerine ana forumda ilgili konuları takip edebilirsiniz.

Saygılar

Etiketler
Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi

Olgun Bey, sizin açmış olduğunuz başlık yanlışlıkla silinmiş, Reha Bey'e durumu ilettim, inşallah eski duruma getirler, çünkü çok değerli bilgiler vardı.

Selam ümiterkan

Ben de reha beye mesaj yazmıştım. Aynı şeyi söylemişti.

Güzel olur burası muhabbet için.

Hatta ümiterkan; senin 70 sayfa için şöyle bir şey yapmanı öneririm:

Özellikle Duster'ı merak edip hakkında bilgi almak isteyen birinin işine yarayacak mesajları seçip hepsini özet başlığı altında topla. Öyle olsun ki, 8-10 sayfa ner ne kadar tutarsa, orayı okuyan tüm tecrübelerini, sorulara verdiğin cevapları bir arada bulabilsin. "Neden Dacia Duster-Özet" diye ayrı bir başlıkta sun.

Bu arada sayın st, gördüğünüz gibi iki ayrı kişiyiz ümiterkanla. ;D

olguncandan' Alıntı:
Selam ümiterkan

Ben de reha beye mesaj yazmıştım. Aynı şeyi söylemişti.

Güzel olur burası muhabbet için.

Hatta ümiterkan; senin 70 sayfa için şöyle bir şey yapmanı öneririm:

Özellikle Duster'ı merak edip hakkında bilgi almak isteyen birinin işine yarayacak mesajları seçip hepsini özet başlığı altında topla. Öyle olsun ki, 8-10 sayfa ner ne kadar tutarsa, orayı okuyan tüm tecrübelerini, sorulara verdiğin cevapları bir arada bulabilsin. "Neden Dacia Duster-Özet" diye ayrı bir başlıkta sun.

Bu arada sayın st, gördüğünüz gibi iki ayrı kişiyiz ümiterkanla. ;D

Olgun Bey, zaten 70 sayfalık konu içindeki başlıklar ayrı ayrı foruma eklenmiş durumda. En iyisi Neden Duster başlığının kilitlenmesini moderatörlerden rica etmek.

Bu arada biz ikiziz galiba ;D Birimiz Denizli'de diğeri de Rize'de. Müslüman müslümanın kardeşidir ne de olsa :smiley:

Ümiterkan bende Rize'liyim ya diyorum acaba ikimiz aynı kişi olabilirmiyiz? :smiley:

tamam artık geyik serbest :smiley:

eee ne olucak bu Duster'in ve Duster'cilerin hali ;D ;D

neden dacia duster başlığına koyucakdım koyamadım buraya koyayım ;D

http://www.youtube.com/watch?v=Xq8u7kc71vQ

Tempus' Alıntı:
tamam artık geyik serbest :smiley:

eee ne olucak bu Duster'in ve Duster'cilerin hali ;D ;D

Duster'ın hali keyfi yerinde. Mazotu koydun mu karnı tok sırtı pek gidiyor.

Ama bu mekanı yeni keşfeden biri "yav siz bişey bilmiyorsunuz, arazi öyle olmaz böyle olur, kit, teknik alçaltma, yükseltme" demeye başlarsa, dustercıların kafası bozuluyor. ;D

Bu arada, bu fakir-i pür taksirin tutumu ile ilgili bir ince noktayı özellikle vurgulamam gerek: Asla ve hiçbir zaman Duster denilen ve hasbelkader şu anda bindiğim otoyu cansiperane savunmak, mthetmek, eleştirenlere savaş açmak şeklinde tutumumum olmamıştır.

Sadece, buradaki ahaliyi ve onların gündemini yok sayıp da akıl vermeye kalkan tavırlara itiraz etmişimdir.

Yani oto eleştirilerine değil, kişilerin çokbilmiş tutumlarına.

Şu yanlış anlaşılmasın: Hiç katılmadığım ama izlediğim teknik tartışmalara, açıklamalara değildir sözüm. (Mesela Duster nasıl yükseltilir başlığı...) Bilen arkadaşların bilgilerinden faydalanırız. İlginç görüşlerini okuruz. Çünkü bilgi saygı duyulması gereken bir şeydir.

Akşama selimsarper'i burada ağırlarız artık.

ümiterkan, epeyce terapi yaptım seliimsarper'e, sakinleşti. Kavga filan etmeyin, terapi boşa çıkmasın. ;D

Ümiterkan, ayrı başlıklar halinde listelenen, genel olarak bazı teknik şeyler. Demek istediğim şu: Bu özet başlık öyle olsun ki, senin gözlem ve deneyimlerin, yorumların, sorular-cevaplar vs. den ibaret olsun. Resin vs. değil, sadece doğrudan deneyimler ve sair bilgiler...

Bunun bir diğer önemi şu: Diyelim ki bir konu daha önce tartışılmış, bilen bildiğini söylemiş; yeni gelen bir arkadaş onları okuyamadığı işçin, aynı soruları yine gündeme getiriyor. Haklı olarak tabii.

Şöyle diyelim: Sen bilgi peşindesin ve birtakım sorulara cevap arıyorsun. Hangi soruları sorarsın... İşte bunu göz önüne alarak diyorum.

GTA 4 de ne biçim off road yapıyorlar yaw Duster ile, hem adamlar en iyi 4x4 diye yüklemiş videoyuda :eek:

Kürşad Bey şu videoları daha önce yükleseydiniz tartışmalar sonlanırdı :D. Gece 2 lere kadar kıyamet kopmazdı :D

herkes gergin biraz ortalık yumuşasın :smiley:

Söz GTA oynarken Duster alıcam bende ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,508
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR